Koncert Order Of Sin w Józefosławiu

Jeżeli nie macie planów na sobotni wieczór, mieszkacie w okolicy Piaseczna i lubicie rockowo-metalowe granie, to zapraszam Was na koncert SCENA JÓZEFOSŁAW – ORDER OF SIN.

Członków zespołu Order Of Sin znam z innych projektów muzycznych i już miałem przyjemność słuchania ich nagrań ze studia. Na swoim fanpage Order Of Sin na razie ukrywają się ze swoją autorską twórczością i budują napięcie przed koncertem w Klubie Kultury w Józefosławiu, podczas którego właśnie usłyszymy ich autorskie utwory.

Zapraszam miłośników mocnego grania na koncert zespołu Order Of Sin, który odbędzie się w sobotę 20 kwietnia 2024 roku o godz. 18.00 w Klubie Kultury przy ul. Julianowskiej 67A w Józefosławiu.

Oglądałem ich filmiki z prób, grali kilka koncertów m.in. jeden wyjazdowy w Gdyni i dziwię się, dlaczego nadal niczego nie umieścili na swoim kanale na YouTube. Liczę na to, że po koncercie w Józefosławiu pojawi się tam nagrania. Zachęcam do śledzenia kanału: Order Of Sin.

Koncert Order Of Sin w Józefosławiu
Koncert Order Of Sin w Józefosławiu

ORDER OF SIN to zespół, który inspiruje się rockowym i metalowym brzmieniem. Grupa ma przygotowany materiał do nagrania płyty. Na swoich występach oprócz własnych utworów prezentuje również kilka coverów popularnych przebojów – wszystko w klimacie ostrego rocka i metalu. Czerpią esencję z klasycznego heavy metalu, hard rocka i wszystkiego co nam wypadnie w ucho. Grają szybko i głośno. Zespół Order Of Sin występuje w składzie: Julia Leśniewska – wokal, Maciej Borkowski – gitara, Iwo Grodzicki – bass, Łukasz Kuna – gitara oraz Wit Włodarczyk – perkusja.

Jeżeli nie byliście na koncercie, to zachęcamy do obejrzenia Order Of Sin – Not Yet Summer Love Tour 20.04.2024 r.: