O mnie

Urodziłem się w Terespolu w czasach, gdy zimą padał śnieg, latem świeciło słońce, w telewizji były tylko dwa kanały, a Bill Gates ze swoim kumplem dopiero kombinowali, niczym Pinki i Mózg, jak zawładnąć światem.

Pojawiając się na świecie – od razu zacząłem od krzyku – wszyscy myśleli, że narodził się kolejny dyktator. Do szkoły to nawet miałem z górki. Podstawówka przeszła i minęła bezpowrotnie… nie ma nawet, co wspominać. Dopiero zacząłem się udzielać w szkole średniej. W tych samych latach zaczęła się młodzieńczy bunt. Zacząłem zapuszczać długi włosy – większość obecnych znajomych i przyjaciół nie pamięta mnie z tych czasów. Może to i dobrze!

Po szkole średniej chciałem iść na studia – chłonąć wiedzę – zażywając życia studenckiego. Niestety sprawy potoczyły się inaczej i rozpocząłem edukacje w Studium Policealnym. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Rozpocząłem swoją przygodę z komputerami. W tym samym czasie zacząłem zdobywać swoje doświadczenia zawodowe pracując w różnych branżach (bankowość, księgowość, handel oraz usługi telewizyjne). Nowe znajomości – przyjaźnie wszystko było fajnie, jednakże trzeba było opuścić miasteczko rodzinne (Biała Podlaska) po ukończeniu studium i udać się na nauki do Warszawy. Przede mną otworzyły się nowe możliwości – jednak ze wszystkich nie udało mi się do tej pory skorzystać. Udało mi się dość szybko znaleźć pracę, w której realizuje swoje zainteresowania informatyczne.  Ukończyłem studia, w których połączyłem swoje zainteresowania – informatyka i zarządzanie.

Na co dzień, zajmuję się tworzeniem stron internetowych, a przede wszystkim skupiam się na pozycjonowaniu ich w wyszukiwarkach internetowych. Natomiast, zawodowo wchłonęła mnie: informatyka i telekomunikacja oraz promocja i marketing.

Pasjonuje mnie fotografia. Spacerując z aparatem w ręku, poznję tajniki robienia ciekawych zdjęć. Zapraszam na mojego fotobloga.