Kiermasz świąteczny w Piasecznie

12 grudnia 2021 roku w godz. 11.00–16.00 odbędzie się KIERMASZ ŚWIĄTECZNY na placu Piłsudskiego w Piasecznie, gdzie rozstawione będą kramy z wyrobami rękodzielniczymi oraz świątecznymi smakołykami. Spotkacie tam również szczudlarzy i ciekawie przebranych aktorów, którzy będą rozdawać drobne upominki i cukierki.

Każdego roku w grudniu zapraszaliśmy mieszkańców na kiermasz, liczne atrakcje i animacje dla dzieci oraz uroczyste odpalenie choinki. W tym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną, kiermasz będzie miał skromniejszą oprawę. Podczas kiermaszu rozstawią się kramy z wyrobami rękodzielniczymi oraz świątecznymi smakołykami. To doskonały moment na zdobycie wyjątkowych i niepowtarzalnych prezentów świątecznych, zakup ozdób choinkowych, stroików na wigilijne stoły, a także produktów spożywczych najwyższej jakości. Na rynku spotkamy też szczudlarzy i ciekawie przebranych aktorów, którzy będą rozdawać przekazane przez gminę drobne upominki i cukierki.

Podczas kiermaszu w godz. 12.00-14.00 zapraszamy do Centrum Przedsiębiorczości na spotkanie na temat rozwoju firm i współpracy.