Logo - Borkowscy
2012-04-02 : Kiermasz Wielkanocny w Piasecznie
1 kwietnia 2012 roku na Rynku w Piasecznie, odbył się tradycyjny piaseczyński Kiermasz Wielkanocny. Na rozstawionych na rynku kramach nie zabrakło pisanek, palm, ozdób wielkanocnyc (...)  czytaj więcej »
Fotograf Piaseczno Marcin Borkowski
Kiermasz Wielkanocny na Placu Piłsudskiego w Piasecznie
 
2012-03-29 : Topienie marzanny w Warszawie
18 marca 2012 roku ulicami Warszawy przeszedł Stołeczny Marsz Powitania Wiosny. Barwny pochód ruszył spod pomnika Syrenki na Rynku Starego Miasta, mijając Krakowskie Przedmieście, (...)  czytaj więcej »
Fotograf Warszawa Marcin Borkowski
Stołeczny Marsz Powitania Wiosny w Warszawie
 
2012-03-22 : Spacer z przewodnikiem Piaseczno
17 marca 2012 roku wybrałem się na spacer miejski z przewodnikiem PTTK, po piaseczyńskiej starówce. Była to pierwsza w tym roku wycieczka rozpoczynająca cykl spacerów zatytułowanyc (...)  czytaj więcej »
Fotograf Piaseczno Marcin Borkowski
spacer fotograficzny z przewodnikiem po Piasecznie
 
2012-02-06 : Ferie, ferie i po zimowych feriach
Ferie zimowe minęły bardzo szybko - jak zwykle za szybko, jednak udało mi się zrobić kilka zimowych zdjęć, podczas swojego pobytu w rodzinnych stronach. W wolnej chwili zapraszam W (...)  czytaj więcej »
Fotograf Piaseczno Marcin Borkowski
obejrzyj zimowe zdjęcia z Białej Podlaskiej
 
2011-12-19 : Życzenia świąteczne Boże Narodzenie
W czasie przedświątecznego krzątania, porządków, zakupów i innych ważnych rzeczy, które są do zrobienia… Życzę Wam, abyście nie zapomnieli nacieszyć się chwilami spędzonymi w (...)  czytaj więcej »
FotoBlog Borkowski - strona prywatna Piaseczno
życzenia świąteczne na Boże Narodzenie i Nowy 2012 Rok
 
2011-11-29 : Marsz Niepodległości z Ciuchcią
11 listopada 2011 o godz. 11.11 w dniu Święta Niepodległości, wyjechaliśmy na wycieczkę piaseczyńską kolejką wąskotorową, która była połączona z Marszem Niepodległości. Obejrzyj kr (...)  czytaj więcej »
Fotograf Marcin Borkowski
obejrzyj zdjęcia z Marszu Niepodległości z Wąskotorówką
 
2011-10-05 : Dni Transportu Publicznego
We wrześniu, odbyły się Dni Transportu Publicznego. W trakcie imprezy, można było podziwiać zarówno najnowszy, jak i zabytkowy tabor komunikacji miejskiej oraz kolei. Razem z Maćki (...)  czytaj więcej »
Fotograf Piaseczno Marcin Borkowski
obejrzyj zdjęcia z dni transportu publicznego w Warszawie
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 875, strona: 9 z 125
««  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!