Logo - Borkowscy
2011-08-12 : Fotograficzna Gra Miejska
6 sierpnia 2011 odbyła się 5. edycja fotograficznej gry miejskiej - Twoja Klisza z Powstania, która rozegrała się na terenie najbardziej zaciekłych walk 1944 roku - na Starym Mieśc (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna Piaseczno
fotograficzna gra miejska Klisza z Powstania w Warszawie
 
2011-07-20 : Festiwal Open HardCore Fest
16 lipca 2011 roku w Parku Miejskim w Piasecznie, odbyła się jubileuszowa X edycja Festiwalu Open HardCore Fest. Więcej infomacjacji na ten temat oraz moje zdjęcia są do obejrzenia (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna Piaseczno
X edycja Festiwalu Open HardCore Fest w Piasecznie
 
2011-07-10 : Spacer fotograficzny w Warszawie
Razem ze znajomymi wybrałem się na spacer fotograficzny po Warszawie, który dodatkowo połączony był z grą fotograficzną. Niestety pogoda nam nie dopisała, jednak chęć uczestnictwa (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna Piaseczno
deszczowy spacer fotograficzny w Warszawie
 
2011-05-19 : Piaseczyńska Mila Konstytucyjna
3 maja 2011 roku odbyła się Piaseczyńska Mila Konstytucyjna w Piasecznie. Chociaż pogoda nie dopisała, to przed deszczem udało mi się zrobić kilka zdjęć. Więcej infomacjacji na ten (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Borkowski - strona prywatna Piaseczno
fotoreportaż z piaseczyńskiej mili konstytucyjnej
 
2011-04-23 : Spokojnych Świąt Wielkanocnych
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składam Wam najserdeczniejsze życzenia wielkanocne: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, suto zastawionych stołów, mokrego dyngusa, (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
Wielkanoc życzenia wielkanocne dla odwiedzających
 
2011-04-20 : I miejsce w konkursie foto
Z przyjemnością informuję, że zająłem I miejsce w konkursie fotograficznym Moja Sportowa Praga. Był to jeden z ciekaszych konkursów, w którym wziąłem udział. Konkurs podzielony by (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Borkowski - strona prywatna Piaseczno
I miejsce w konkursie foto Moja Sportowa Praga
 
2011-03-12 : Większa aktywność na fotoblogu
Od kiedy poświęciłem się robieniu zdjęć oraz tworzeniu fotobloga, rzadziej mam czas na aktualizuję tego bloga. Nie rezygnuję z prowadzenia tego bloga, jednak częstotliwość wpisow, (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna Piaseczno
większa aktywność na fotoblogu - zapraszam wszystkich
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 865, strona: 9 z 124
««  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!