Logo - Borkowscy
2012-10-01 : Sprzedam aparat Nikon D90
Sprzedaję aparat fotograficzny, wszystkie obiektywy, oraz akcesoria fotograficzne, które udało mi się do tej pory zgromadzić. Jeżeli jest ktoś zainteresowany, to więcej informacji (...)  czytaj więcej »
Fotograf Marcin Borkowski
sprzedam aparat Nikon D90 i akcesoria fotograficzne
 
2012-05-23 : 2 miejsce w konkursie foto
3 maja odbył się bieg Piaseczyńska Mila Konstytucyjna, podczas którego został przeprowadzony konkurs fotograficzny: Sportowe Piaseczno. Dziś otrzymałem informację, że jedno z moich (...)  czytaj więcej »
Fotograf Piaseczno Marcin Borkowski
zająłem 2 miejsce w konkursie foto Sportowe Piaseczno
 
2012-05-10 : Spacer z Maćkiem po Parku
Wiosna sprzyja spacerom z aparatem w ręku. Razem z synem wybrałem się na wiosenny spacer po Parku, przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie. Kilka zdjęć ze spaceru, umieściłem na łama (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski
wiosenny spacer z Maćkiem po Parku w Piasecznie
 
2012-05-04 : Zdjęcia ze spaceru po Elblągu
Elbląg zawsze oglądałem przejazdem, jednak w marcu miałem okazję odwiedzić miasto, poznać mieszkańców i pospacerować po elbląskiej Starówce oraz Parku Dolinka. Kilka zdjęć ze space (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Marcin Borkowski
zdjęcia Elbląg spacer po Starówce Elbląga i Parku Dolinka
 
2012-04-21 : Spacer z przewodnikiem do Żabieńca
15 kwietnia 2012 roku wybrałem się na spacer miejski z przewodnikiem PTTK do Żabieńca. Była to druga w tym roku wycieczka z cyklu spacerów zatytułowanych: Jak to drzewiej bywało. K (...)  czytaj więcej »
Fotograf Piaseczno Marcin Borkowski
spacer z przewodnikiem po Piasecznie i Żabieńcu
 
2012-04-18 : Stadion Narodowy w Warszawie
W marcu dzięki konferencji Sharp Big Pad Stadium Tour, mogłem podziwiać Stadion Narodowy w Warszawie, nie tylko z zewnątrz, ale również w środku. Wnętrze stadionu robi wrażenie! Ki (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Marcin Borkowski
zdjęcia ze Stadionu Narodowego w Warszawie
 
2012-04-06 : Wielkanoc życzenia wielkanocne
Zbliża się Wielkanoc 2012, w związku z tym życzę Wam zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy, suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek, bogatego zająca - niech wielkanocn (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna
życzenia wielkanocne dla odwiedzających stronę
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 875, strona: 8 z 125
««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!