Logo - Borkowscy
2018-03-03 : Piaseczyński Rower Miejski
Można już korzystać z Piaseczyńskiego Roweru Miejskiego (PRM). Do dyspozycji są trzy stacje, które znajdują się w centrum miasta (pod sądem), przy dworcu PKP Piaseczno oraz przy Kl (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
ruszyła wypożyczalnia rowerów w Piasecznie
 
2018-02-20 : Koncert charytatywny dla Basi
9 marca 2018 roku zapraszam Was do Domu Kultury w Piasecznie na koncert charytatywny, z którego dochód będzie przeznaczony dla Basi Bagorro. Podczas koncertu wystąpią: grupa teatra (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
weź udział w koncercie i wesprzyj Basię Bagorro
 
2018-01-26 : Piaseczyńska Karta Mieszkańca
UMiG Piaseczno startuje z ciekawym programem pn.: Piaseczyńska Karta Mieszkańca, który skierowany jest do wszystkich mieszkańców gminy Piaseczno, którzy rozliczają swój podatek doc (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski
zgłoś się po swoją Kartę Mieszkańca Gminy Piaseczno
 
2018-01-09 : 26. Finał WOŚP w Piasecznie
14 stycznia 2018 roku odbędzie się 26. Finał WOŚP, a jego celem będzie pozyskanie środków dla podstawowych oddziałów neonatologicznych, w celu "wyrównania szans w leczeniu noworodk (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski
wesprzyj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy
 
2018-01-02 : Orszak Trzech Króli w Piasecznie
6 stycznia 2018 roku zapraszam na Orszak Trzech Króli, który w uroczystość Objawienia Pańskiego, przejdzie ulicami Piaseczna. Orszak Trzech Króli rozpocznie się na Rynku Miejskim, (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski
weź udział w Orszaku 3 Króli (Kasper, Melchior i Baltazar)
 
2017-12-08 : Kiermasz Świąteczny w Piasecznie
10 grudnia 2017 roku zapraszam na Kiermasz Świąteczny w Piasecznie, który będzie połączony z uruchomieniem choinki na Rynku Miejskim. Podczas kiermaszu na piaseczyńskim rynku, będz (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski
odpal choinkę w Piasecznie razem z burmistrzem
 
2017-12-05 : Życzenia świąteczne Boże Narodzenie
W czasie przedświątecznego krzątania, porządków, zakupów i innych ważnych rzeczy, które są do zrobienia… Życzę Wam, abyście nie zapomnieli nacieszyć się chwilami spędzonymi w (...)  czytaj więcej »
FotoBlog Borkowski - strona prywatna Piaseczno
życzenia świąteczne na Boże Narodzenie i Nowy 2013 Rok
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 875, strona: 7 z 125
««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!