Logo - Borkowscy
2018-04-03 : Food Truck Festiwal w Piasecznie
W majowy weekend tj.: od 4 do 6 maja 2018 roku na Skwerze Kisiela odbędzie się Rewia Smaków Food Truck Festiwal w Piasecznie. Oprócz food trucków, zaplanowane zostały również inne (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
w maju Rewia Smaków Food Truck Festiwal w Piasecznie
 
2018-03-31 : ŻYCZENIA WIELKANOCNE
Pełnych spokoju i radości świąt Wielkiej Nocy, udanego wypoczynku w rodzinnym gronie oraz optymizmu, energii i nadziei na lepszą przyszłość. Niech tegoroczna Wielkanoc przyniesie c (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
wielkanocne życzenia dla rodziny i odwiedzających bloga
 
2018-03-29 : Gazeta Piaseczyńska 3/2018
W marcu dołączyłem do zespołu redakcyjnego Gazety Piaseczyńskiej i miałem okazję pierwszy raz składać gazetę do druku. Dziękuję Tomkowi za wiele cennych wskazówek. Zachęcam Was do (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
Biuletyn Informacyjny Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno
 
2018-03-27 : 80. urodziny i 55. rocznica pracy trenerskiej Andrzeja Fuska w LO Piaseczno
W piątek 23 marca 2018 r. uczestniczyłem oraz robiłem zdjęcia podczas uroczystości z okazji 80. urodzin i 55. rocznicy pracy trenerskiej Andrzeja Fuska. Uroczystość odbyła się w Li (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
200 lat dla nestora piaseczyńskiej koszykówki
 
2018-03-22 : Kiermasz Wielkanocny w Piasecznie
W Niedzielę Palmową, 25 marca 2018 roku odbędzie się Kiermasz Wielkanocny w Piasecznie. Miejsce: Plac Piłsudskiego w Piasecznie. Wstęp wolny. Na piaseczyńskim rynku, będą rozstawio (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
przyjdź na kiermasz i zrób zakupy na wielkanocny stół
 
2018-03-14 : Publikacja z ofertą K jak Kajaki
kajakkajaki to nie tylko spływy kajakowe, to także profesjonalnie organizowane eventy rekreacyjno-sportowe. Kilka dni temu przygotowali publikację drukowaną, która przedstawia ich (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
K jak Kajaki = przygoda rekreacja i sport
 
2018-03-12 : 105. urodziny Pana Mariana
W minioną sobotę uczestniczyłem w jubileuszu 105. urodzin Pana Mariana Michniewicza, zamieszkującego obecnie w Jazgarzewie. Zachęcam do zapoznania się z informacją oraz z wybranym (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
uroczystość 105. urodzin Pana Mariana Michniewicza
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 875, strona: 6 z 125
««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!