Logo - Borkowscy
2018-08-06 : Wakacyjny urlop
Wakacyjny urlop czas zacząć... Kilka dni odpoczynku, naładowania baterii, aby wrócić z nową energią do codziennych obowiązków. Pogoda na razie utrzymuje się i słońce dostarcza niez (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
wakacyjny urlop czas zacząć - ładowanie akumulatorów
 
2018-07-20 : Garmin Iron Triathlon Piaseczno
14 i 15 lipca 2018 roku na terenie gminy Piaseczno odbyły się zawody Garmin Iron Triathlon Piaseczno. Centrum zawodów zlokalizowane było na terenie Górek Szymona w Zalesiu Dolnym, (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
fotoreportaż z Garmin Iron Triathlon w Piasecznie
 
2018-07-07 : Odkrycia w dworku Poniatówka
Sensacyjne odkrycia w dworku "Poniatówka", który znajduje się na terenie Parku im. Książąt Mazowieckich w Piasecznie. Zapraszam od obejrzenia reportażu w Kurierze Mazowieckim oraz (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
rewelacyjne odkrycia w dworku “Poniatówka”
 
2018-07-01 : Czy będą miejsca w szkołach średnich
Trwają dyskusje o dostępności miejsc w szkołach średnich dla przyszłorocznych absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów, tak zwany efekt podwójnego rocznika. Jeżeli masz dziecko w (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
czy będzie wystarczająca ilość miejsc w szkołach średnich?
 
2018-06-14 : Harmonogram Kina Plenerowego
6 lipca na skwerze Kisiela, odbędzie się pierwszy z zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2018. W tym roku przenosimy Kino Plenerow (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
harmonogram wyświetlania filmów w plenerowym kinie
 
2018-06-11 : Zaprojektuj logo dla Piaseczna
UMiG Piaseczno ogłosił konkurs na opracowanie logo symbolizujące i promujące gminę Piaseczno. Piaseczno wzorem większych miast chce opracować spójny system identyfikacji wizualnej, (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
konkurs na logo symbolizujące i promujące Piaseczno
 
2018-05-18 : Noc Muzeów w Piasecznie
19 maja 2018 roku zapraszam Was na Piaseczyńską Noc Muzeów, która odbędzie się na terenie stacji Kolei Wąskotorowej w Piasecznie przy ul. Sienkiewicza 14 w Piasecznie. Szczegóły wy (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
Noc Muzeów na stacji kolei wąskotorowej w Piasecznie
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 875, strona: 4 z 125
««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!