Logo - Borkowscy
2008-06-23 : Maciu¶ został Super Przedszkolakiem
W przedszkolu Maciusia, odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolaka. Maciu¶ otrzymał przepiękny i kolorowy Dyplom Przedszkolaka. Na dyplomie możemy przeczytać, że nasz Maci (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
Maciu¶ otrzymał dyplom przedszkolaka - przedszkole Kleks
 
2008-06-22 : Rodzinny weekend na Roztoczu
Weekend spędzili¶my na terenach pięknego Roztocza, gdzie między innymi odwiedzili¶my Zwierzyniec oraz Roztoczański Park Narodowy. Zwierzyniec jest małym pięknie położonym, przepełn (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Konstancin
rodzinny weekend na Roztoczu: Zwierzyniec, Zamo¶ć
 
2008-06-17 : Firefox Download Day - pobierz 3.0
Dzi¶ razem z Firefoksem zrobimy co¶ niezwykłego! Chcesz ustanowić rekord Guinnessa? Zapisz się w historii - dzi¶ jest Dzień Pobierania. Aby stać się jednym z uczestników oficjalneg (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Góra Kalwaria
pobierz przegl±darkę Firefox 3.0 podczas Dnia Pobierania
 
2008-06-15 : KONKURS KISIEL DLA PIASECZNA
S±siedzi i mieszkańcy gminy Piaseczno! Informujemy, że rozpoczęła się tegoroczna edycja konkursu Kisiel dla Piaseczna. Kandydatów do tegorocznej edycji konkursu Kisiel dla Piaseczn (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
Kisiel dla Piaseczna to konkurs o nagrodę Kisielewskiego
 
2008-06-12 : Niesprawiedliwy remis na Euro 2008
EURO 2008 pierwszy mecz z Niemcami przegrali¶my, a teraz zakończył się drugi mecz z Austri±. Prowadzili¶my mecz 1:0, ale niestety w doliczonym czasie meczu angielski sędzia Howard (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
Euro 2008 niesprawiedliwy remis Polska (1:1) Austria
 
2008-06-07 : BUDUJEMY DOM NASZYCH MARZEŃ
Chociaż posiadamy własne mieszkanie w Piasecznie (ciasne ale własne), to pojawiło się w naszych głowach marzenie o posiadaniu domu marzeń. Obecnie mieszkamy w dwu pokojowym mieszka (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
poszukiwania działki na dom marzeń oraz projekt domu
 
2008-06-03 : Vortal o chomikach Perła Internetu
Zakończyła się wła¶nie edycja maj konkursu stron Perła Internetu. Co miesi±c na naszym blogu stronie rodzinnej, po każdej edycji konkursu informujemy Was o stronie, która wygrała w (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
polecamy stronę vortal o chomikach E-chomik.eu
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 875, strona: 29 z 125
««  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga go¶ci - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciu¶ w samochodzie Maciu¶ w aucie
» Zamo¶ć
» maj 2008
» powiększ
Maciu¶ na rowerze Maciu¶ na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bież±co opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jaki¶ czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonuj± swoje strony. Jeżli znasz interesuj±c± stronę godn± uwagi to zgło¶ stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoj± księgę go¶ci. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ¶lad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciu¶ Borkowski!