Logo - Borkowscy
2008-07-14 : Ocena samorządu na półmetku
W listopadzie minie połowa 4 letniej kadencji naszych samorządów. Czy mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego i poszczególnych gmin - są zadowoleni z pracy Radnych, Sołtysów, Rad Sołeck (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
czy jesteście zadowoleni z pracy naszych samorządów?
 
2008-07-10 : Kodeks Współpracy z Blogerami
Powstał KODEKS WSPÓŁPRACY Z BLOGERAMI. Cele stworzenia kodeksu współpracy z blogerami jest unormowanie stosunków i sposobów kooperacji między firmami a osobami prowadzącymi bloga. (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Konstancin
pobierz i przeczytaj Kodeks Współpracy z Blogerami
 
2008-07-06 : Jesteśmy i kontrolujemy nasz blog
Otrzymaliśmy od stałych bywalców na naszym blogu - kilka maili, w których napisaliście o zmniejszonej ilości pojawiających się nowych tematów na naszym rodzinnym blogu. Korzystając (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
dziękujemy za zainteresowanie i otrzymane od Was maile
 
2008-07-03 : Portal Rodzinny DlaRodzinki.pl
Jeżeli w zbiorach Internetu pojawia się coś ciekawego, to staramy się na naszym rodzinnym blogu polecać Wam te ciekawe strony. Tym razem chcemy polecić Wam serwis DlaRodzinki. Port (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Lesznowola
wasza rodzinna strona - portal rodzinny DlaRodzinki.pl
 
2008-06-29 : HISZPANIA MISTRZEM EURO 2008
VIVA ESPANA! Po 44 latach Hiszpanie znów zostali Mistrzami Europy w piłce nożnej! Hiszpanie w finale Euro 2008 wygrali 1:0 z Niemcami, po golu Fernando Torresa w 33. minucie. HISZP (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
Hiszpania została Mistrzem Europy w Piłce Nożnej 2008
 
2008-06-27 : Strona ParafiaKozle Perła Internetu
Zakończyła się właśnie edycja czerwiec konkursu stron Perła Internetu. Co miesiąc na naszym blogu stronie rodzinnej, po każdej edycji konkursu informujemy Was o stronie, która wygr (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Góra Kalwaria
polecamy stronę internetową Parafia w Kędzierzynie-Koźlu
 
2008-06-24 : Blogerzy prowadzone blogi są groźne
Europarlament uważa, że blogi są groźne. Parlament Europejski przymierza się do kontrolowania sfery, która do tej pory cieszyła się pełną niezależnością. Blogi może prowadzić każdy (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
blogerzy prowadzone przez Was blogi są groźne :)
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 875, strona: 28 z 125
««  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!