Logo - Borkowscy
2008-08-31 : Blog Day 2008 święto blogowania
Blog Day został stworzony w wierze, że blogerzy powinni mieć dzień, kiedy będą mogli poznać innych blogerów z innych krajów i innych kręgów zainteresowań. W ciągu dnia BlogDay, blo (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Konstancin
święto blogowania BlogDay 2008 - moje polecane blogi
 
2008-08-30 : Strona OPEN BAR - Perła Internetu
Zakończyła się właśnie edycja sierpień konkursu stron Perła Internetu. Co miesiąc na naszym blogu stronie rodzinnej, po każdej edycji konkursu informujemy Was o stronie, która wygr (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Góra Kalwaria
polecamy Open Bar kompendium wiedzy o alkoholach
 
2008-08-28 : Spotkanie mieszkańców w Pesto
Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie integracyjne mieszkańców Piaseczna. Frekwencja dopisała i przyszło sporo osób, dzięki czemu miałem możliwość poznania kolejnych mieszkańców nas (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
spotkanie integracyjne mieszkańców w restauracji Pesto
 
2008-08-23 : FOR TEENS w Sopot Festiwal 2008
Już po raz 45. odbędzie się Międzynarodowy Sopot Festiwal 2008, organizowany przez TVN. W sobotę o godzinie 20:00 rozpocznie się konkurs o Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczno (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Piaseczno
bialski zespół FOR TEENS wystąpi w Sopot Festiwal 2008
 
2008-08-19 : Taniec z gwiazdami lista uczestników ósmej edycji Tańca z Gwiazdami
Portal informacyjny TVN24.pl, opublikował obsadę najnowszej ósmej edycji show Taniec z gwiazdami. Już 7 września 2008 roku, na antenie TVN rusza 8 edycja Tańca z gwiazdami. Co nas (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
kto z kim zatańczy w ósmej edycji taniec z gwiazdami
 
2008-08-17 : Kończy się nasz Wakacyjny Urlop
Wszystko co dobre, szybko się kończy. Dwu tygodniowy wakacyjny urlop dobiega końca i nie ubłagalnie zbliża się powrót do pracy. Udany urlop spędziliśmy nad polskim morzem a także n (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Konstancin
kończy się nasz wakacyjny urlop powrót do pracy
 
2008-08-10 : BUDOWA DOMU BARDZIEJ REALNA
Niedawno napisaliśmy, na naszym rodzinnym blogu, o planach związanych z budową domu naszych marzeń i poszukiwaniu działki budowlanej. Otóż, zrobiliśmy kolejny krok, zbliżający nas (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna Henryków Urocze
budowa domu jest realna kupiliśmy działkę budowlaną
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 875, strona: 26 z 125
««  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!