Logo - Borkowscy
2008-10-12 : Wycieczka Bałtowski Park Jurajski
W weekend Maciuś wybrał się w podróż do świata dinozaurów, a było to możliwe dzięki wizycie w Bałtowskim Parku Jurajskim i spacerze wśród rekonstrukcji ogromnych dinozaurów. Park D (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Góra Kalwaria
Bałtowski Park Jurajski to wycieczka w świat dinozaurów
 
2008-10-05 : Męska wycieczka w niedzielę
Wykorzystując ciepłe dni, postanowiłem wybrać się na niedzielną wycieczkę z synkiem. Oczywiście nie mogło zabraknąć oglądania pociągów, które tak bardzo podobają się Maciusiowi. Od (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
wspaniała niedzielna wycieczka synka z tatem
 
2008-09-28 : Babylon A.D. oraz Serce na Dłoni
Wykorzystując wolny weekend, postanowiłem nadrobić zaległości kinowe. Z repertuaru wybrałem film Babylon A.D. oraz Serce na Dłoni. Babylon A.D. jest zrealizowany z ogromnym rozmach (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Prażmów
dwa filmy obejrzane w kinie Babylon A.D. i Serce na Dłoni
 
2008-09-25 : Wesołe miasteczko w Piasecznie
Do Piaseczna po raz kolejny przyjechało wesołe miasteczko, które rozstawiło się niedaleko naszego osiedla. Wykorzystując poprawę pogody, poszliśmy z Maciusiem, aby skorzystać z atr (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
wesołe miasteczko odwiedziło Piaseczno zapraszamy
 
2008-09-18 : Tour de Pologne w Białej Podlaskiej
Podczas naszego urlopu w Białej Podlaskiej, okazało się, że przez rodzinne miasto przemkną kolarze jadący w 65. Tour de Pologne. 17 września odbył się IV etap liczący 243,6 km z Bi (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Konstancin
premia lotna Tour de Pologne w Białej Podlaskiej
 
2008-09-12 : Tygodniowy urlop - Biała Podlaska
Mam trochę zaległego urlopu do wykorzystania, oraz spraw do załatwienia, w związku z tym postanowiłem wykorzystać urlop i przyjechać z Maciusiem na tygodniowy urlop z synkiem do Bi (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
tygodniowy urlop spędzamy w rodzinnej Białej Podlaskiej
 
2008-09-05 : Sprzedamy działkę Henryków Urocze
Sprzedamy bezpośrednio działkę o powierzchni 1046m2, położoną w malowniczej miejscowości Henryków Urocze k/ Złotokłosu (gmina Piaseczno). Doskonała lokalizacja dla osób ceniących c (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
sprzedam działkę bezpośrednio 1046m2 Henryków Urocze
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 875, strona: 25 z 125
««  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!