Logo - Borkowscy
2008-12-16 : Mikołajki i Jasełka w przedszkolu
Po niedzielnych Mikołajkach zorganizowanych przez firmę, dziś przyszedł czas na Mikołajki w przedszkolu. Dzieci przygotowały wspaniały występ świąteczny Jasełka, a później była nie (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
dziś mikołajki i jasełka w przedszkolu Kleks w Piasecznie
 
2008-12-14 : Impreza Mikołajkowa w Inca Play
Dziś w Inca Play Park Zabaw w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie, odbyło się spotkanie gwiazdkowe dla dzieci pracowników firmy. Organizatorzy, zaplanowali wiele zabaw i konkur (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
Inca Play Park Zabaw w Centrum Handlowym Blue City
 
2008-12-07 : Konkurs Internetowa Miss Powiatu
Internetowa Telewizja Piaseczno, z którą współpracuję poprzez swój Serwis Informacyjny Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego - organizuje konkurs: Internetowa Miss Powiatu Piaseczyńs (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Piaseczno
Internetowa Miss Powiatu Piaseczyńskiego MissPiaseczna
 
2008-11-22 : Śpieszmy się kochać informatyków
Jak ten czas leci! Na początku listopada, minęło 8 lat mojej pracy w obecnej firmie. Zdałem sobie z tego sprawę dopiero teraz, kiedy okazało się, że 3 osoby z informatyki złożyło w (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
śpieszmy się kochać informatyków, tak szybko odchodzą
 
2008-10-14 : Długi weekend w Białej Podlaskiej
W związku ze Świętem Odzyskania Niepodległości, nadarzyła się okazja, aby wziąć sobie jeden dzień urlopu i tym samym przedłużyć weekend. Długi weekend razem z Maciusiem, spędziłem (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
długi weekend spędzony w rodzinnej Białej Podlaskiej
 
2008-11-03 : Archiwum Rocka - Perła Internetu
Zakończyła się właśnie edycja październik konkursu stron Perła Internetu. Co miesiąc na naszym blogu stronie rodzinnej, po każdej edycji konkursu informujemy Was o stronie, która w (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Konstancin
polecamy stronę internetową Archiwum Polskiego Rocka
 
2008-10-23 : Dziś piąte urodziny Maciusia
Dziś nasz synek świętuje swoje piąte urodziny. Maciuś urodził się pięć lat temu: 23 października 2003 roku rano o godzinie 5:05 w szpitalu Ginekologiczno Położniczym Inflancka w Wa (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
Maciuś kończy dziś pięć lat - urodziny Maciusia
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 875, strona: 24 z 125
««  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!