Logo - Borkowscy
2009-02-05 : Bal Karnawałowy w przedszkolu
W przedszkolu Maciusia, odbył się dziś Bal Karnawałowy. Wszystkie dzieci przyszły w przebraniu! Na balu przebierańców pojawiły się księżniczki, króle, piraci, rycerze i inni... Mac (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Piaseczno
przedszkole Kleks zorganizowało bal przebierańców
 
2009-01-24 : Spotkanie mieszkańców Piaseczna
Wczoraj odbyło się styczniowe spotkanie integracyjne mieszkańców Piaseczna i najbliższych okolic. Korzystając z okazji naszego spotkania, postanowiliśmy wspólnie przetestować możli (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Piaseczno
styczniowe spotkanie integracyjne mieszkańców Piaseczna
 
2009-01-19 : Maciuś spędzi ferie zimowe w Białej
Tegoroczne ferie zimowe w województwie mazowieckim, rozpoczynają się bardzo wcześnie, bo zaledwie 3 tygodnie po świętach Bożego Narodzenia. Mimo tego, że Maciuś nie ma obowiązkowyc (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Prażmów
Maciuś ferie zimowe spędza u dziadków w Białej Podlaskiej
 
2008-01-05 : Ciężki powrót z urlopu do pracy
Po kilkunastu dniach lenistwa, powrót do codzienności i pracy bywa bardzo trudny. Dwu tygodniowy urlop w okresie świątecznym - zrobił swoje i nieziemsko mnie rozleniwił. Bardzo szy (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Tarczyn
ciężki powrót z dwutygodniowego urlopu do pracy
 
2009-01-04 : Nadrabianie kinowych zaległości
Przełom roku 2008/2009, który spędziłem w rodzinnym mieście Biała Podlaska, upłynął pod znakiem nadrabiania zaległości z chodzenia do kina. Miałem okazję obejrzeć: Opowiedz Mi O De (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Konstancin
nadrabianie kinowych zaległości w Białej Podlaskiej
 
2008-12-22 : Impreza pożegnalna w Siwym Dymie
Miałem okazję uczestniczyć w imprezie pożegnalnej kolegów, którzy odeszli z firmy w której jeszcze pracuję. Impreza odbyła się w restauracji Siwy Dym w Warszawie. Już samo miejsce, (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Piaseczno
Goodbye Horche And Herma Party Siwy Dym
 
2008-12-20 : Boże Narodzenie Nowy 2009 Rok
Zbliżają się rodzinne święta Bożego Narodzenia oraz Nowy 2009 Rok. Chcielibyśmy życzyć Wam świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
życzenia świąteczne na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2009
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 875, strona: 23 z 125
««  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!