Logo - Borkowscy
2009-03-01 : Imprezeo.pl została Perłą Internetu
Zakończyła się właśnie edycja luty konkursu stron Perła Internetu. Co miesiąc na naszym blogu stronie rodzinnej, po każdej edycji konkursu informujemy Was o stronie, która wygrała (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Tarczyn
polecamy Imprezeo.pl wspominaj imprezy i wakacje
 
2009-02-28 : Ku pamięci - mądrości i cytaty
Kilka mądrości i cytatów, którymi kieruję się od pewnego czasu w moim życiu. Teksty są napisane jeden po drugim, ale każda znająca mnie osoba, będzie wiedziała o co chodzi i przypi (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Lesznowola
mądrości i cytaty, którymi kieruję się w moim życiu
 
2009-02-24 : Podbój włoskiej enklawy Piaseczno
W poprzednim tygodniu pierwszy raz testowaliśmy możliwości włoskiej restauracji Mała Italia w Piasecznie, jednak poprzednio nie mieli jeszcze koncesji na alkohol. Od wczoraj jest j (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Piaseczno
restauracja Mała Italia włoska enklawa w Piasecznie
 
2009-02-22 : Świetna zabawa w greckiej Zorbie
Po czwartkowym spotkaniu mieszkańców, w piątek bawiłem się na firmowej imprezie. Spotkanie odbyło się w greckiej restauracji Zorba przy ul Dereniowej w Warszawie. Organizatorka imp (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Konstancin
polecam grecką restaurację Zorba Dereniowa Warszawa
 
2009-02-20 : Mała Italia spotkanie mieszkańców
W ostatnim czasie, otworzyło się w Piasecznie kilka nowych lokali, dzięki czemu mamy teraz pretekst, aby w gronie mieszkańców Piaseczna testować nowe miejsca. Wczoraj odbyło się ko (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Piaseczno
luty spotkanie integracyjne mieszkańców Piaseczna
 
2009-02-16 : Rozpoczęło się głosowanie na Miss
Po koniec roku, informowałem Was o organizowanym konkursie Internetowa Miss Powiatu Piaseczyńskiego www.misspiaseczna.pl. Do konkursu zgłosiło się 9 kandydatek i właśnie rozpoczęło (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Prażmów
Internetowa Miss Powiatu Piaseczyńskiego MissPiaseczna
 
2009-02-08 : Piłka jest okrągła a nogi są dwie
Zawodowa praca przy komputerze, niestety nie sprzyja mojej aktywności ruchowej, dlatego też postanowiłem po dłużej przerwie odejść zza biurka i w piątek wieczorem pobiegać z kolega (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Konstancin
piątkowa gra w piłkę nożną, mecz w piłkę halową
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 875, strona: 22 z 125
««  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!