Logo - Borkowscy
2018-09-05 : Jarmark Piaseczyński 2018
W imieniu organizatorów zapraszam 8 i 9 września na Jarmark Piaseczyński, który w tym roku jarmark odbywa się pod hasłem "Shalom Piaseczno", czyli spotkanie z kulturą żydowską. Wię (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
Shalom Piaseczno czyli spotkanie z kulturą żydowską
 
2018-08-27 : Wybierz logo dla Piaseczna
W czerwcu informowałem Was na blogu o rozpoczętym konkursie na logo dla Piaseczna. Spośród ~350 przesłanych prac, jury wybrało 3 propozycje, które teraz poddane zostało pod głosowa (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
wybierz logo dla Gminy Piaseczno
 
2018-08-21 : WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
21 października odbędą się najważniejsze wybory, w których decydujemy o tym, kto będzie realizował zmiany w naszej najbliższej okolicy (na terenie gminy, powiatu oraz województwa) (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
Idę na Wybory Samorządowe 2018 Piaseczno
 
2018-08-19 : Światowy Dzień Fotografii
19 sierpnia obchodzimy Światowy Dzień Fotografii (World Photography Day). 19 sierpnia 1839 roku rząd francuski upublicznił technologie opracowane przez Nicephore Niepcea i Louisa D (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
Światowy Dzień Fotografii World Photography Day
 
2018-08-06 : Wakacyjny urlop
Wakacyjny urlop czas zacząć... Kilka dni odpoczynku, naładowania baterii, aby wrócić z nową energią do codziennych obowiązków. Pogoda na razie utrzymuje się i słońce dostarcza niez (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
wakacyjny urlop czas zacząć - ładowanie akumulatorów
 
2018-07-20 : Garmin Iron Triathlon Piaseczno
14 i 15 lipca 2018 roku na terenie gminy Piaseczno odbyły się zawody Garmin Iron Triathlon Piaseczno. Centrum zawodów zlokalizowane było na terenie Górek Szymona w Zalesiu Dolnym, (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
fotoreportaż z Garmin Iron Triathlon w Piasecznie
 
2018-07-07 : Odkrycia w dworku Poniatówka
Sensacyjne odkrycia w dworku "Poniatówka", który znajduje się na terenie Parku im. Książąt Mazowieckich w Piasecznie. Zapraszam od obejrzenia reportażu w Kurierze Mazowieckim oraz (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
rewelacyjne odkrycia w dworku “Poniatówka”
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 865, strona: 2 z 124
««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!