Logo - Borkowscy
2009-06-01 : Komunia mojego Chrześniaka
Są takie dni, kiedy w sposób szczególny trzeba pokazać, że jest się Ojcem Chrzestnym :-) Taki dzień, nadszedł również u mnie i zostałem zaproszony na sakrament Pierwszej Komunii Św (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Prażmów
Pierwsza Komunia Święta mojego Chrześniaka Kuby
 
2009-05-30 : Windows SharePoint Services
Doczekałem się kolejnego szkolenia i tym razem poszedłem na 2 szkolenia z SharePoint: współpraca bez barier, oraz organizacja portalu intranetowego i obiegu dokumentów. Dowiedziałe (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Konstancin
organizacja portalu intranetowego i obieg dokumentów
 
2009-05-24 : Polecam film ANIOŁY i DEMONY
Wybrałem się do kina i stojąc przed kasą, nie miałem najmniejszych problemów z wyborem filmu do obejrzenia - poszedłem na Anioły i Demony. Film Anioły i Demony (Angels and Demons) (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Tarczyn
Polecam film Anioły i Demony / Angels and Demons
 
2009-05-18 : Wycieczka kolejką wąskotorową
Wiosna za oknem, więc postanowiliśmy wybrać się w niedzielę 17 maja na wycieczkę piaseczyńską kolejką wąskotorową. Frekwencja dopisała, chociaż pogoda z rana nas nie rozpieszczała (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Piaseczno
17 maja spotkanie i wycieczka kolejką wąskotorową
 
2009-05-14 : Spotkanie Przedsiębiorców Piaseczna
Na następny dzień, po zabawie na wesołym miasteczku, po raz kolejny wróciłem do Zawrotnicy, aby uczestniczyć w spotkaniu przedsiębiorców, działających na terenie gminy Piaseczno. P (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Góra Kalwaria
13 maja odbyło się spotkanie przedsiębiorców z Piaseczna
 
2009-05-13 : Szaleństwo na wesołym miasteczku
12 maja zaszalałem i wybrałem się z przyjaciółmi z Piaseczna na wesołe miasteczko. Postanowiłem nie siedzieć w domu i spędzić popołudnie, poświęcając się zabawie. Przecież każdy z (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Konstancin
12 maja - spotkanie mieszkańców na wesołym miasteczku
 
2009-05-09 : Degustacja dobrego wina w winiarni
Tym razem w gronie mieszkańców Piaseczna oraz znajomych z forum powiatu piaseczyńskiego, wybraliśmy się na wspólną degustację wina w piaseczyńskiej restauracji gruzińskiej Gaumarjo (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Piaseczno
8 maja spotkanie mieszkańców w winiarni Gaumarjos
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 875, strona: 19 z 125
««  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!