Logo - Borkowscy
2009-06-22 : Piaseczyńskie Teatralia Sobótkowe
Wieczory 20-21 czerwca, spędziłem ze znajomymi i przyjaciółmi w Parku Miejskim przy Chyliczkowskiej w Piasecznie, gdzie odbywały się Piaseczyńskie Teatralia Sobótkowe. Podczas Pias (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Piaseczno
19-21 czerwca Piaseczyńskie Teatralia Sobótkowe
 
2009-06-20 : Zakończenie roku w przedszkolu
19 czerwca, w przedszkolu Maciusia, odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolaka. Maciuś otrzymał przepiękny i kolorowy Dyplom Uśmiechu, za wspólne przeżywanie przygód oraz (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Piaseczno
Maciuś otrzymał dyplom przedszkolaka - przedszkole kleks
 
2009-06-17 : Impreza z dyskoteką w Zawrotnicy
Kolejne spotkanie mieszkańców Piaseczna i okolic przeszło do historii. Po raz kolejny postanowiliśmy się spotkać w piaseczyńskiej restauracji Zawrotnica. Jednak, tym razem oprócz r (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Piaseczno
spotkanie mieszkańców w Zawrotnica Piaseczno
 
2009-06-11 : FILM TERMINATOR: OCALENIE
Niestety nie doczekaliśmy się jeszcze kina w Piasecznie, a więc musiałem ruszyć tyłek do Warszawy. Obejrzałem dziś film: Terminator Ocalenie. Film jest przede wszystkim dla tych, k (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Tarczyn
polecam Terminator: Ocalenie - Terminator Salvation
 
2009-06-06 : Świeczowisko w Ośrodku Kultury
Po szaleństwie na rockowym koncercie 20 lat Wolności na pl. Teatralnym w Warszawie, wybraliśmy się na spokojniejsze spotkanie muzyczne ŚWIECZOWISKO w piaseczyńskim Ośrodku Kultury. (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Piaseczno
wspólne wyjście na Świeczowisko w Ośrodku Kultury
 
2009-06-05 : Koncert 20 LAT WOLNOŚCI
Zebraliśmy kilka osób z forum Piaseczna i pojechaliśmy na koncert 20 LAT WOLNOŚCI na pl. Teatralnym w Warszawie. Podczas koncertu wystąpiło sporo znanych kapel m.in. Perfect, T.Lov (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Magdalenka
Koncert 20 Lat Wolności na pl. Teatralnym w Warszawie
 
2009-06-03 : Galeria Pepiniera - Perłą Internetu
Zakończyła się właśnie edycja maj konkursu stron Perła Internetu. Co miesiąc na naszym blogu stronie rodzinnej, po każdej edycji konkursu informujemy Was o stronie, która wygrała w (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Piaseczno
polecamy wszystkim serwis internetowy Galeria Pepiniera
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 875, strona: 18 z 125
««  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!