Logo - Borkowscy
2010-05-03 : Bardzo udany weekend majowy
Pierwszy weekend majowy mogę zaliczyć do udanych. W sobotę wybrałem się na wycieczkę kolejką wąskotorową do Grójca, w sobotę do Malborka i zwiedzałem Zamek krzyżacki w Malborku. Na (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Marcin Borkowski - strona prywatna
majówka Grójec, Zamek w Malborku oraz Krynica Morska
 
2010-04-11 : Tragiczna katastrofa w Smoleńsku
Nikt z pasażerów prezydenckiego samolotu, który rozbił się 10 kwietnia w rosyjskim Smoleńsku nie przeżył katastrofy, do której doszło, gdy maszyna podchodziła do lądowania. Na pokł (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna
katastrofa samolotu prezydenckiego w Smoleńsku
 
2010-04-01 : Wesołych Świąt Wielkanocnych
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składam Wam najserdeczniejsze życzenia wielkanocne: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, suto zastawionych stołów, mokrego dyngusa, (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna powiat piaseczyński
Wielkanoc życzenia wielkanocne dla odwiedzających
 
2010-03-19 : Fotoblog, czyli świat widziany przez szkiełko mojego aparatu fotograficznego
Spacerując z aparatem w ręku, próbuję poznać tajniki robienia ciekawych zdjęć. Efekt jest jeszcze bardzo zróżnicowany… i jestem świadomy tego, że daleka droga przede mną, jed (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
spojrzenie na świat, przez szkiełko od mojego aparatu
 
2010-01-11 : Wyróżnienie w konkursie foto
Zapewne niewiele osób odwiedzających mój blog wie, że wciągnęła mnie fotografia i próbuję z aparatem w ręku zagłębiać tajniki robienia ciekawych zdjęć. Efekt jest bardzo różny... i (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
konkurs foto pejzaż miejski w świątecznym klimacie
 
2010-01-02 : Konkursy fotograficzne w styczniu
Rozpoczął się Nowy 2010 Rok, a razem z nim rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do dwóch konkursów fotograficznych: zdjęcie miesiąca styczeń 2010, oraz nowy konkurs tematyczny: pejza (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
konkursy fotograficzne Zdjęcie Miesiąca oraz Tematyczne
 
2009-12-31 : Najlepszego w Nowym 2010 Roku
Z ostatnią kartką kalendarza zerwijcie wszystkie złe nastroje, zapomnijcie o wszystkich nieudanych dniach, przekreślcie niewarte w pamięci chwile i wejdźcie w Nowy Rok jak w nowej (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Prażmów
wszystkiego najlepszego w Nowym 2010 Roku
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 875, strona: 16 z 125
««  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!