Logo - Borkowscy
2010-01-11 : Wyróżnienie w konkursie foto
Zapewne niewiele osób odwiedzających mój blog wie, że wciągnęła mnie fotografia i próbuję z aparatem w ręku zagłębiać tajniki robienia ciekawych zdjęć. Efekt jest bardzo różny... i (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
konkurs foto pejzaż miejski w świątecznym klimacie
 
2010-01-02 : Konkursy fotograficzne w styczniu
Rozpoczął się Nowy 2010 Rok, a razem z nim rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do dwóch konkursów fotograficznych: zdjęcie miesiąca styczeń 2010, oraz nowy konkurs tematyczny: pejza (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
konkursy fotograficzne Zdjęcie Miesiąca oraz Tematyczne
 
2009-12-31 : Najlepszego w Nowym 2010 Roku
Z ostatnią kartką kalendarza zerwijcie wszystkie złe nastroje, zapomnijcie o wszystkich nieudanych dniach, przekreślcie niewarte w pamięci chwile i wejdźcie w Nowy Rok jak w nowej (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Prażmów
wszystkiego najlepszego w Nowym 2010 Roku
 
2009-12-28 : Polecam do obejrzenia film Avatar
Wybrałem się do kina, na długo oczekiwany film Jamesa Camerona pt.: AVATAR. Film opowiada historię sparaliżowanego byłego komandosa, który dostaje szansę odzyskania zdrowego ciała. (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Konstancin
James Cameron - Avatar - to film godny uwagi
 
2009-12-23 : Życzenia świąteczne Boże Narodzenie
Czasie przedświątecznego krzątania, porządków, zakupów i innych ważnych rzeczy, które są do zrobienia… Życzę Wam, abyście nie zapomnieli nacieszyć się chwilami spędzonymi w g (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
życzenia świąteczne na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2010
 
2009-12-22 : Kilkumiesięczne milczenie na blogu
Kilkumiesięczne milczenie i brak wpisów na blogu czas przerwać. Od lipca, bardzo dużo się wydarzyło, więc raczej nie będę wracał w przeszłość i odtwarzał wszystkich wydarzeń zapisu (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Konstancin
przerywam kilkumiesięczne milczenie i brak wpisów
 
2009-07-12 : Ognisko na Spalonej Zimne Doły
Mam już taką tradycję, że raz w miesiącu, staram się organizować chociaż jedno duże spotkanie mieszkańców Piaseczna i okolic. Czasami wypadają dwa :) Tym razem, postanowiliśmy wyko (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Zalesie Górne
11 lipca spotkanie mieszkańców ognisko Zimne Doły
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 871, strona: 16 z 125
««  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!