Logo - Borkowscy
2010-06-30 : Weekend spędzony w Warszawie
Ostatni weekend czerwca spędziłem na spacerach po ulicach Warszawy. Na fotoblogu umieściłem kilka zdjęć ze swojego spaceru. Zainteresowane osoby zapraszam do obejrzenia zdjęć: czytaj więcej »
Fotoblog Marcin Borkowski Martin - strona prywatna
spacer po ulicach Warszawy i okolic Starego Miasta
 
2010-06-28 : Wycieczka do Częstochowy
W ostatni weekend, wybrałem się na niedzielną wycieczkę do Częstochowy. Zwiedziłem Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny na Jasnej Górze w Częstochowie. Wkrótce umieszczę kilka zdję (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Marcin Borkowski - strona prywatna
Sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskie Jasna Góra
 
2010-06-20 : WYBORY PREZYDENCKIE 2010
Dziś Wybory Prezydenckie w Polsce 2010. Polacy wybierają prezydenta spośród 10 kandydatów. Właśnie wróciłem z komisji wyborczej i wybrałem jedyny słuszny wybór, a jeżeli będzie dru (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Marcin Borkowski Martin - strona prywatna
idź na wybory i oddaj swój głos na Prezydenta
 
2010-05-31 : Warsztaty Aktu u Wacława Wantucha
Weekend spędziłem pod Krakowem, na kameralnych Warsztatach Aktu, prowadzonych przez Wacława Wantucha. Pojechałem tam z kolegą Darkiem, a na miejscu spotkaliśmy 4 inne osoby, które (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Marcin Borkowski - strona prywatna
warsztaty aktu w autorskiej pracowni pod Krakowem
 
2010-05-26 : Imprezka z okazji Dnia Matki i Ojca
Wczoraj hucznie obchodziliśmy Dzień Mamy i Dzień Taty w przedszkolu Kleks w Piasecznie. Dzieci przygotowały rodzicom występy artystyczne, po których wręczyły własnoręcznie przygoto (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Marcin Borkowski - strona prywatna
dzień matki i dzień ojca w przedszkole Kleks w Piasecznie
 
2010-05-17 : Musical Metro w Teatrze Buffo
Od bardzo dawna, nosiłem się zamiarem obejrzenia kultowego musicalu METRO, jednak dopiero teraz udało mi się go zobaczyć. Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podzi (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Martin - strona prywatna
polecam Musical Metro w Teatrze Muzycznym Buffo
 
2010-05-06 : 31 lat minęło jak jeden dzień
31 lat minęło jak jeden dzień... Urodziny to jak wypicie kolejnego kieliszka...lepiej się czujemy, gdy nie liczymy ile ich już mamy na swoim koncie. Rok temu, kiedy na moim licznik (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Marcin Borkowski - strona prywatna
starość nie radość, ale mając 31 na karku nie jest źle :)
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 875, strona: 15 z 125
««  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!