Logo - Borkowscy
2010-08-01 : Tygodniowy urlop czas zacząć
W tym roku nie ma 2-3 tygodniowego szaleństwa na urlopie i rozłożyłem sobie urlop na mniejsze tygodniowe okresy. Właśnie rozpocząłem tygodniowy urlop, który spędzam na wschodnich k (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Marcin Borkowski Martin - strona prywatna
tygodniowy urlop na wschodnich kresach Polski
 
2010-07-25 : Spotkanie w lokalu Podwale 25
Prawie po dwóch latach przerwy, udało mi się wczoraj spotkać z przyjaciółmi. Spotkanie odbyło się w Piwnej Kompanii Podwale 25 www.podwale25.pl, przy Starym Mieście w Warszawie. Ba (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Marcin Borkowski Martin - blog
spotkanie po latach w Piwnej Kompanii Podwale 25
 
2010-07-23 : Open HardCore Fest Piaseczno
17 lipca w Parku Miejskim w Piasecznie, odbył się festiwal rockowy pod nazwą Open HardCore Fest. Przyjechały zespoły z kilku światowych zespołów oraz zjechali się ludzie z terenu c (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Marcin Borkowski Martin - strona prywatna
festiwal Open HardCore Fest w Parku Piaseczno
 
2010-07-17 : Koncert Life Club w Warszawie
Piątkowy wieczór spędziłem w warszawskim Pubie Lolek na Polach Mokotowskich, gdzie odbył się koncert coverowego zespołu Life Club. Kapela dała świetny koncert a kilka zdjęć, możeci (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Marcin Borkowski Martin - strona prywatna
koncert zespołu coverowego Life Club w Lolku
 
2010-07-11 : Grillowanie w Zalesiu Górnym
Na niedzielę zostałem zaproszony przez koleżankę z pracy na grilla. Grillowanie było u Sylwii w Zalesiu Górnym. Wykorzystując bardzo fajny ogródek u Sylwii, zrobiłem jej kilka zdj (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Marcin Borkowski Martin - strona prywatna
zdjęcia Sylwii Wolskiej w jej ogrodzie w Zalesiu Górnym
 
2010-07-04 : Piknik w Parku Konstancin-Jeziorna
W niedzielę odbył się piknik w konstancińskim Parku, podczas którego były zbierane pieniądze dla powodzian, poszkodowanych w tegorocznej powodzi. Oczywiście byłem tam i zrobiłem ki (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Marcin Borkowski Martin - blog
piknik STOP Powodziom w Parku Konstancin-Jeziorna
 
2010-07-03 : Rodzinna sesja zdjęciowa w Zalesiu
Dziś spotkałem się z Sylwią, Pauliną, Justyną oraz ich dziećmi. Poszliśmy na spacer w okolice Górek Szymona w Zalesiu Dolnym i po drodze zrobiłem im kilka rodzinnych oraz portretow (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Marcin Borkowski Martin - strona prywatna
rodzinna sesja zdjęciowa w Zalesiu Dolnym
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 875, strona: 14 z 125
««  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!