Logo - Borkowscy
2010-09-26 : Wycieczka koleją wąskotorową
18 września 2010 roku, razem z Maciusiem, pojechałem na wycieczkę piaseczyńską kolejką wąskotorową do Tarczyna. Krótki fotoreportaż z niedzielnej wycieczki, umieściłem na moim foto (...)  czytaj więcej »
FotoBlog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
fotoreportaż z wycieczki koleją wąskotorową do Tarczyna
 
2010-09-23 : Cyrk Arena w Piasecznie
18 września 2010 roku, razem z Maciusiem, byłem na ciekawym pokazie cyrkowym Cyrku Arena, który odbył się w Piasecznie. Krótki fotoreportaż z ich występów, umieściłem na moim fotob (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
fotoreportaż z występu Cyrku Arena w Piasecznie
 
2010-09-17 : Wikingowie w Warszawie
11 września, byłem na Międzynarodowym Festiwalu Historycznym Wikingowie i Wenedzi, który odbył się na Żoliborzu w Warszawie. Fotoreportaż z tego wydarzenia, umieściłem na moim foto (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Marcin Borkowski Martin - strona prywatna
Festiwal Wikingowie i Wenedzi w Warszawie
 
2010-09-15 : Maciuś pierwszy dzień w szkole
No i zaczęło się… Maciuś jest już pierwszoklasistą i 1 września, poszedł pierwszy dzień do szkoły. Poniżej umieszczam jedno zdjęcie, które otrzymałem od znajomego Kasi, z roz (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
pierwszoklasista Maciuś na rozpoczęciu roku szkolnego
 
2010-09-10 : Zwierzęta z ZOO Warszawa
Kilka dni temu, byłem z Maciusiem na spacerze w warszawskim Ogrodzie Zoologicznym. Świetnie bawiliśmy się, poznając i obserwując zachowania zwierząt. Zdjęcia z ZOO, umieściłem na f (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Marcin Borkowski Martin - strona prywatna
wycieczka z Maciusiem do warszawskiego ZOO
 
2010-09-05 : Wyjazd służbowy do Gliwic
Ostatnie dwa dni tygodnia, spędziłem na wyjeździe służbowym do Gliwic, gdzie firma otwiera kolejną swoją siedzibę. Podczas wyjazdu, oprócz pracy postanowiłem trochę wolnego czasu, (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Marcin Borkowski Martin - strona prywatna
kilka zdjęć z wyjazdu służbowego i spaceru po Gliwicach
 
2010-08-29 : Kilka dni urlopu w Krynicy Morskiej
Wykorzystując przedłużony weekend wybrałem się nad morze do Krynicy Morskiej. Spacery nad brzegiem morza, rejs statkiem po Zalewem Wiślanym i inne nadmorskie atrakcje. Jednak wszys (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Marcin Borkowski Martin - strona prywatna
zdjęcia znad morza zrobione w Krynicy Morskiej
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 875, strona: 13 z 125
««  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!