Logo - Borkowscy
2010-12-11 : Zimowa wycieczka wąskotorówką
Razem z Maciusiem, byłem na zimowej wycieczce koleją wąskotorową do Tarczyna, połączona z piknikiem na polanie w Runowie. Krótki fotoreportaż z sobotniej wycieczki, umieściłem na m (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
mikołajkowa wycieczka piaseczyńską koleją wąskotorową
 
2010-12-08 : Maraton Muzyczny w Piasecznie
Byłem na sobotnim Maratonie Muzycznym, podczas którego zagrały zespoły i wokaliści Ogniska Muzycznego Ośrodka Kultury w Piasecznie, Katarzyna Maciejczyk z zespołem, Paweł Górski Tr (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Borkowski - strona prywatna Piaseczno
fotoreportaż z Maratonu Muzycznego w MGOK Piaseczno
 
2010-11-28 : AB OVO TEATR IMPROV
Byłem na teatralno - kabaretowej improwizacji, w wykonaniu grupy AB OVO TEATR IMPROV w Ośrodku Kultury w Piasecznie. Świetny i zabawny występ, a kto nie był niech żałuje. Fotorepor (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
AB OVO TEATR IMPROV w MGOK Piaseczno
 
2010-11-17 : Gala Victory and Glory KickBoxing
6 listopada 2010 roku w hali sportowej GOSiR Piaseczno, odbyła się międzynarodowa gala Victory and Glory KickBoxing Turniej K-1 Rules, z udziałem zawodników z czołówki polskiego ki (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Piaseczno
Gala Victory and Glory KickBoxing w Piasecznie
 
2010-10-22 : Chopin Bez Cenzury w Piasecznie
19 października 2010 roku byłem na spektaklu Chopin bez cenzury, w wykonaniu piaseczyńskiego Teatru ŁUPS. Świetny spektakl, a kto nie był niech żałuje. Krótki fotoreportaż z ich wy (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
Teatr Łups Chopin Bez Cenzury w Piasecznie
 
2010-10-07 : PePe Scena w MGOK Piaseczno
W ostatnią sobotę, byłem na koncercie rockowym PePe Scena w MGOK Piaseczno, podczas którego zagrały trzy zespoły: Transporter, Automat oraz RedRoom. Krótki fotoreportaż z koncertu, (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
PePe Scena - Transporter, Automat, RedRoom
 
2010-09-28 : 32. MARATON WARSZAWSKI
26 września 2010 roku, byłem na 32. Maratonie Warszawskim. Oczywiście nie jako zawodnik (wyzionąłbym ducha, gdybym przebiegł ten dystans), ale jako fotoreporter amator. Krótki foto (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
fotoreportaż z 32. Maratonu Warszawskiego w Warszawie
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 875, strona: 12 z 125
««  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!