Logo - Borkowscy
2011-01-15 : Julia Sokołowska Wtorek Jazzowy
11 stycznia 2011 roku, byłam na Wtorku Jazzowym w piaseczyńskim Ośrodku Kultury, podczas którego wystąpiła Julia Sokołowska z zespołem. Krótki fotoreportaż z koncertu, umieściłem n (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna Piaseczno
Julia Sokołowska z zespołem na koncercie w Piasecznie
 
2010-12-21 : Życzenia świąteczne Boże Narodzenie
Czasie przedświątecznego krzątania, porządków, zakupów i innych ważnych rzeczy, które są do zrobienia… Życzę Wam, abyście nie zapomnieli nacieszyć się chwilami spędzonymi w g (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna Piaseczno
życzenia świąteczne na Boże Narodzenie i Nowy 2011 Rok
 
2010-12-19 : Les Miserables w Teatrze Roma
Byłem na musicalu Les Misérables w Teatrze Roma. Bilety oczywiście były zarezerwowane kilka miesięcy wcześniej, ale opłacało się czekać... Les Misérables to klasyk i arcydzieło gat (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Borkowski - strona prywatna Piaseczno
zaliczyłem musical Les Misérables w Teatrze Roma
 
2010-12-14 : Labsektor Paintball w Warszawie
Z piątku na sobotę, bylem na imprezie firmowej w Labsektor Paintball w Warszawie www.labsektor.com.pl. Spotkaliśmy się w gronie pracowników IT i z markerem w ręku, wyruszyliśmy na (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
impreza firmowa w Labsektor Paintball w Warszawie
 
2010-12-11 : Zimowa wycieczka wąskotorówką
Razem z Maciusiem, byłem na zimowej wycieczce koleją wąskotorową do Tarczyna, połączona z piknikiem na polanie w Runowie. Krótki fotoreportaż z sobotniej wycieczki, umieściłem na m (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
mikołajkowa wycieczka piaseczyńską koleją wąskotorową
 
2010-12-08 : Maraton Muzyczny w Piasecznie
Byłem na sobotnim Maratonie Muzycznym, podczas którego zagrały zespoły i wokaliści Ogniska Muzycznego Ośrodka Kultury w Piasecznie, Katarzyna Maciejczyk z zespołem, Paweł Górski Tr (...)  czytaj więcej »
Fotoblog Borkowski - strona prywatna Piaseczno
fotoreportaż z Maratonu Muzycznego w MGOK Piaseczno
 
2010-11-28 : AB OVO TEATR IMPROV
Byłem na teatralno - kabaretowej improwizacji, w wykonaniu grupy AB OVO TEATR IMPROV w Ośrodku Kultury w Piasecznie. Świetny i zabawny występ, a kto nie był niech żałuje. Fotorepor (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
AB OVO TEATR IMPROV w MGOK Piaseczno
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 865, strona: 10 z 124
««  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!