Logo - Borkowscy
2019-05-02 : Wybierz filmy na Kino Plenerowe
Uruchomione zostało głosowanie, podczas którego każdy może wybrać filmy, które chciałby obejrzeć podczas tegorocznego Kina Plenerowego. Wspólnie wybierzmy 9 filmów, które chcecie o (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
ankieta - wybierz 9 filmów na Kino Plenerowe 2019
 
2019-04-18 : ŻYCZENIA WIELKANOCNE
Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzys (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
wielkanocne życzenia dla rodziny i odwiedzających bloga
 
2019-04-07 : Kiermasz Wielkanocny w Piasecznie
14 kwietnia (Niedziela Palmowa) w godz. od 10.00 do 15.00 odbędzie się Kiermasz Wielkanocny. Miejsce: Piaseczno, pl. Piłsudskiego (rynek). Kiermasz Wielkanocny to tradycyjne wydarz (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
przyjdź na Kiermasz Wielkanocny na Rynku w Piasecznie
 
2019-02-16 : Rozlicz PIT w Piasecznie
Pomóż rozwijać się gminie Piaseczno i rozlicz PIT w Piasecznie. To dzięki podatkom od osób rozliczających się w Piasecznie, w tym roku gmina może przeznaczyć ponad 145 mln zł na in (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
rozliczajmy podatki w miejscu zamieszkania PIT Piaseczno
 
2019-01-19 : Podwójny rocznik - szkoły średnie
Piaseczyńskie Porozumienie Rad Rodziców zorganizowało spotkanie na temat rekrutacji do szkół średnich w roku szkolnym 2019-2020. Była to konferencja przeznaczona przede wszystkim d (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
spotkanie na temat rekrutacji do szkół średnich
 
2019-01-04 : Książka Mieszkańcy wspominają 3
Dostępna jest już trzecia część książki Mieszkańcy wspominają z serii Łapmy stare Piaseczno, w której Małgorzata Kawka-Piotrowska przeprowadziła wywiady z kolejnymi mieszkańcami ws (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
Mieszkańcy wspominają 3 - Łapmy stare Piaseczno
 
2018-12-18 : Życzenia świąteczne Boże Narodzenie
Życzę Wam, abyście nie zapomnieli nacieszyć się chwilami spędzonymi w gronie rodziny, przyjaciół oraz życzliwych sobie ludzi. Byśmy mogli zapomnieć w tych szczególnych dniach o cod (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
życzenia świąteczne na Boże Narodzenie i Nowy 2019 Rok
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 871, strona: 1 z 125
««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!