Konkurs fotograficzny Wakacje z książką

Biblioteka Publiczna w Piasecznie, Starostwo Powiatowe oraz Gmina Piaseczno organizują wakacyjny konkurs fotograficzny, którego uczestnikiem może być każdy mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego bez ograniczeń wiekowych.

Wyślij na konkurs od 1 do 3 fotografii. Zdjęcia mogą przedstawiać książki, osoby, zwierzęta, wnętrza, architekturę, tradycje i zwyczaje. Na każdym zdjęciu powinna być książka lub coś związanego z czytelnictwem. 

Nagroda główna to czytnik o wartości 500 zł, nagrody rzeczowe oraz wydruk zdjęcia na pocztówce promującej powiat! W konkursie przewidziane są wyróżnienia i nagrody – po jednej dla uczestnika-zwycięzcy z każdej z 6 gmin powiatu. Wszystkie nagrodzone zdjęcia zostaną zaprezentowane na wystawie w Bibliotece Publicznej przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie.

Zgłoszenie wraz ze zdjęciami należy wysłać w terminie do 1 września 2021 roku na adres mailowy: konkurs@biblioteka-piaseczno.pl.

Zainteresowane osoby zachęcam do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem konkursu: www.biblioteka-piaseczno.pl

Zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym!

2 odpowiedzi na “Konkurs fotograficzny Wakacje z książką”

  1. Siema Martin, pewnie weźmiesz udział w tym konkursie fotograficznym?

    1. Cześć Igor! Przy pierwszej edycji byłem w składzie jury, które oceniało nadesłane prace konkursowe. Oprócz tego pracuję w urzędzie, więc jestem ograniczony chcąc brać udział w takich konkursach. Zachęcam, żebyś sam wziął swój aparat do ręki i zrobił zdjęcia, które prześlesz na konkurs fotograficzny.

Możliwość komentowania została wyłączona.