Logo - Borkowscy
2007-10-22 : Taniec z gwiazdami - Widawska
Siódmy odcinek tanecznego show Taniec z gwiazdami rozpoczął się z godzinnym opóźnieniem z uwagi na wybory parlamentarne. Po emocjonującym programie pożegnaliśmy się z Darią Widawską i Robertem Kochankiem, którzy zatańczyli nam cha-cha do utworu On the Beach Chris Rea. Pavlovic stwierdziła, że bardzo żałuje, że nie może oceniać jak gwiazdy tańczą na próbach, bo na niej Daria Widawska tańczyła świetnie! Podczas tańca była trochę stremowana, ale zatańczyła bardzo fajnie. Szkoda, że para odpadła, bo z programu na program tańczyli coraz lepiej!

Daria Widawska i Robert Kochanek

Podczas siódmego odcinka programu Taniec z gwiazdami zaśpiewała Katarzyna Skrzyneczka, oraz na parkiecie zatańczyła grupa Hot Gossip. Jako pierwsi na parkiet wyszła para Anna Guzik i Łukasz Czarnecki, którzy zatańczyli bardzo wesołą cha-cha. Bardzo ładnie zatańczyli i oby tym tanecznym krokiem przechodzili do kolejnych odcinków programu Taniec z gwiazdami.

Następnie obejrzeliśmy taniec pary: Jacek Kawalec i Blanka Winiarska, którzy pokazali nam się w quickstep. W ich tańcu były wszystkie elementy swingu. Wykonanie było bardzo ładne, chociaż Iwona Paclovic stwierdziła, że było za mało quickstepa. Mimo niskiej punktacji od jury (tylko 27 punktów), spodobali się na tyle telewidzom, że głosowali na nich i obejrzymy ich w kolejnym odcinku Taniec z gwiazdami.

Po nich tajemniczym i zmysłowym krokiem zatańczyła para: Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino. Zatańczyli nam cha-cha. Pokazali nam bardzo ciekawą choreografię z lustrem, podczas której Justyna Steczkowska pokazała swoją znakomitą pracę stóp. Na koniec para bardzo wskoczyła do ramy lustra i znikła z naszych oczu. Bardzo podobało nam się wykonanie ich tańca!

Po Justynie Steczkowskiej na parkiet wyszła para: Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin, którzy zatańczyli nam quickstep. Mariusz Damięcki tańczył śpiewająco i było bardzo dużo figur i kroków z typowego quickstepa. Para otrzymała od jury 4x10 i trzymamy za nich kciuki w kolejnych odcinkach Tańca z gwiazdami.

Następnie zatańczyła Widawska i Kochanek, ale o nich napisaliśmy już na początku tej informacji. W związku z tym, tanecznym krokiem przechodzimy do kolejnej pracy, jaką była: Rafał Bryndal i Magdalena Soszyńska. Para zatańczyła quickstep i swoim wykonaniem tym razem Rafał Bryndal zaskoczył wszystkich, bo zrobił dobrze wszystkie kroki. To był najlepszy taniec w wykonaniu tej pary. Otrzymali od jury 4x10 i tanecznym krokiem przeszli do kolejnego odcinka Taniec z gwiazdami.

Na koniec zatańczyła nam para: Isis Gee i Żora Korolyov, którzy pokazali nam się tańcząc znakomicie cha-cha. Taniec Isis Gee napawa Pavlovic optymizmem, bo to była najlepsza cha-cha w tym odcinku. Para zaimponowała jury i w związku z tym zobaczymy ich w kolejnym odcinku Taniec z gwiazdami. Już za tydzień obejrzymy: Tango i Rumbę w wykonaniu gwiazd szóstej edycji Taniec z gwiazdami.

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Lesznowola
Daria Widawska odpadła z taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-10-28 12:23:53 : Amanda
Justyna Steczkowska oraz Mateusz Damięcki zasługują na finał. Chciałabym zobaczyć te dwie pary w finale. Trzymam za nich kciuki

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!