Logo - Borkowscy
2007-04-02 : Taniec z gwiazdami - Wachowicz
Piąty odcinek programu Taniec z gwiazdami już za nami i pożegnaliśmy kolejną parę. Gwiazda, która jako czwarta pożegnała się z programem Taniec z gwiazdami to Ewa Wachowicz i jej partner: Marek Fiksa. Para ta zatańczyła sambę do utworu "Baila Me" Gipsy Kings. Z programu na program Ewa tańczyła coraz lepiej. Jednak osoby głosujące na nasze gwiazdy nie dały jej szans, aby dłużej mogła być z nami w tym programie. Widocznie tak musiało być i tym razem.

Ewa Wachowicz i Marek Fiksa

W piątym odcinku piątej edycji programu Taniec z gwiazdami mieliśmy możliwość obejrzenia tańca: samba (taniec latynoamerykański) we wspaniałym wykonaniu gwiazd i tancerzy. Poniżej możecie przeczytać, jaka gwiazda, co zatańczyła, oraz kilka słów od nas:

Jako pierwszy na parkiecie pojawił się Ivan Komarenko z Blanką Winiarską. Ich samba był wykonana poprawnie, chociaż nie zdobyli wysokiej punktacji u jury. No cóż to co podoba się widowni nie musi iść w parze z opiniami jury :)

Nastepnie, mogliśmy obejrzeć: Katarzynę Cerekwicką z Georgiy Korolyov. Z programu na program Kasia Cerekwicka tańczy coraz lepiej. Rewelacyjnie zatańczona samba, wspaniała praca bioder Kasi. Iwona Pavlović na początku swojej wypowiedzi, bardzo udanie wprowadziła wszystkich w błąd z okazji Prima Aprilis, jednak później wszystko odkręciła i punktacja jury była bardzo wysoka. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne odcinki programu taniec z gwiazdami.

Jako kolejny na parkiecie pojawił się: Bartosz Obuchowicz z Kingą Jurecką. Z Bartosza bije niespożyta energia, którą miał okazję zademonstrować przy tańcu latynoamerykańskim, jakim jest niewątpliwie samba. Super zatańczona, chociaż punktacja jury tym razem była niższa niż w poprzednich programach. Trzymamy kciuki w kolejnych odcinkach programu taniec z gwiazdami.

Następnie obejrzeliśmy: Omenaę Mensah, która z Rafałem Maserakiem zatańczyła tak jak wszyscy w tym odcinku sambę. Według jury para zademonstrowała jedynie dwie figury z prawdziwej samby i było to dalekie od samby towarzyskiej, tańczonej na parkiecie przez zawodowych tancerzy. Otrzymali najmniej punktów od jury, a także "wisieli na włosku" przy ogłaszaniu wyników głosowania telewidzów. Porównując taniec Ewy Wachowicz i Omeny Mensah wydaje nam się, że tym razem to Omena powinna odpaść. Widocznie większość osób, które wysyłają na nich SMSy robi to ze względu na Rafała Maseraka(?)

Jako kolejna na parkiecie pojawiała się: Kasia Tusk, która tym razem NIE zatańczyła z kontuzjowanym Stefano Terrazzino. Kasia zatańczyła z Robertem Rowińskim, którego znamy chociażby z trzeciej edycji programu, gdzie tańczył z Anetą Kreglicką. Tym razem Kasia Tusk zachwyciła swoim tańcem wszystkich zarówno jury, jak i głosującą publiczność, która wysłała na nich najwięcej smsów. Czyżby to nowy partner Robert tak na nią zadziałał? Bardzo fajnie zatańczyli sambę i dzięki temu sporo "słodkich słów" polało się z ust jury. Brawo Kasiu.

Po Kasi Tusk na parkiecie pojawił się Krzysztof Tyniec, który zatańczył z Kamilą Kajak. Według jury zatańczyli poprawną sambę, jednak tym razem nie możemy napisać nic od siebie, bo nie obejrzeliśmy całego występu tej pary (szkoda). Trzymamy kciuki za kolejne tańce!

Następnie wyszła Ewa Wachowicz z Markiem Fiksą. Była to para, która odpadła, tak więc nie będziemy powtarzać tego co napisaliśmy na początku tej informacji.

Na koniec tego odcinka zaśpiewał nam Jarek Weber w towarzystwie pięknych kobiet. Z programu na program taniec z gwiazdami, ubywa nam par. Kto według was dotrwa do finału i wygra piątą edycję tanecznego show? Czekamy na wasze komentarze.

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
pożegnaliśmy czwartą parę w Taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-04-02 00:29:31 : Irmina
Również zostałam zaskoczona tańcem Kasi Tusk. Zatańczyła bardzo fajnie. Ciekawe czy to zasługa nowego tancerza, czy zaczęła się rozkręcać :)))
2007-04-02 00:41:48 : Łukasz J.
Mam nadzieję, że do finału NIE wejdzie Kasia Tusk i Omenaa, bo będzie to najgorsza edycja Tańca z Gwiazdami. Ten program jest coraz gorszy. Chyba głosują jedynie małolaty i to nie na gwiazdy, a na tancerzy np: Maseraka lub Terrazzino :( Prośba do głosujących: ludzie oceniajcie taniec, a nie przystojnych tancerzy :(
2007-04-02 07:48:29 : Marta z Zamościa
Zdecydowanie najlepiej sambę zatańczyła Kasia Cerekwicka. Jej wykonanie było żywiołowe, doskonałe wyczucie rytmu i duża doza seksapilu. Brawa dla Kasi Cerekwickiej.
2007-04-02 08:23:08 : Irena z Góry Kalwarii
W tym odcinku zdecydowanie najlepiej zatańczyła Cerekwicka i bardzo mnie zaskoczyła Kasia Tusk. Chyba powinna zmienić tancerza z którym tańczy bo może przy włochu się tremuje dziewczyna i dlatego do tej pory źle tańczyła? :)))
2007-04-02 12:06:31 : Lucyna
Powinna odpaść teraz Omena z Maserakiem. Ewa Wachowicz zatańczyła o niebo lepiej od Omeny z TVN. Czyżby TVN ją faworyzował?
2007-04-02 16:54:57 : Agata L.
Od początku piątej edycji programu taniec z gwiazdami kibicuję i wysyłam smsy na Bartosza Obuchowicza. On musi wygrać. Pozdrawiam wszystkich fanów tanecznego show na TVN :)
2007-04-05 15:36:55 : Łucja
A jednak ze sobą romansują. Kasia Tusk i Stefano Terrazzino spędzili romantyczny wieczór w kinie. Napisali o tym na Pudelku.

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!