Logo - Borkowscy
2007-10-07 : Taniec z gwiazdami - Vondrackova
Podczas piątego odcinka Taniec z gwiazdami odpadła kolejna para: Helena Vondrackova i Milan Placko, którzy zatańczyli salsę do utworu Nadie Como Ella Omar Alfanno. Mimo tego, że zatańczyli poprawnie i otrzymali od jury 30 punktów, to tym razem nie zdobyli wysokiej punktacji od telewidzów wysyłających SMSy.

Helena Vondrackova i Milan Placko

Niestety dzisiejszy program opiszemy tylko w kilku słowach, kto co zatańczył i komentarz. Pierwszy na parkiet wyszedł Krzysztof Bosak z Kamilą Kajak i zatańczyli nam bardzo poprawnie walc wiedeński. Następnie obejrzeliśmy w salsie parę: Daria Widawska i Robert Kochanek. Po nich wystąpiła Vondrackova, ale wspomnieliśmy już o niej na początku informacji. Kolejna para, jaką mieliśmy przyjemność oglądać na parkiecie programu Taniec z gwiazdami, to: Jacek Kawalec i Blanka Wniarska, których obejrzeliśmy w walcu wiedeńskim. Po nich salsę zatańczyli: Anna Guzik i Łukasz Czarnecki. Następnie obejrzeliśmy również salsę: Justyny Steczkowskiej i Stefano Terrazzino. Potem jak zwykle rewelacyjny walc wiedeński w wykonaniu: Mateusza Damięckiego i Ewy Szabatin. Isis Gee i Żora Korolyov niestety nie pokazali nam salsy na zbyt wysokim poziomie. Na koniec walc wiedeński zatańczył: Rafał Bryndal z Magdaleną Soszyńską.

Według nas po raz kolejny obejrzeliśmy faworyzowanie Bryndala, który niestety nie potrafi tańczyć. Tego nie da się ukryć, to widzą nawet amatorzy w tańcu. Również tańce: Justyny Steczkowskiej i Isis Gee, niestety nie należały do najlepszych. Może w kolejnym odcinku obejrzymy ich lepsze występy. Dzisiejszy odcinek Taniec z Gwiazdami otworzył gościnny występ finałowej 16-stki programu You Can Dance Po prostu tańcz. Ponadto w programie wystąpił zespół Noche De Boleros.

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Tarczyn
Helena Vondrackova odpadła z taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
Twój komentarz może być pierwszy...

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!