Logo - Borkowscy
2006-06-19 : Taniec z gwiazdami - taneczne show
Taniec z Gwiazdami to wyjątkowe taneczne show z udziałem popularnych gwiazd i mistrzów tańca. W cyklu dziesięciu programów widzowie i jury wybiorą najlepiej tańczącą parę. Taniec z gwiazdami program poprowadzą Katarzyna Skrzynecka i Hubert Urbański. W Tańcu z gwiazdami każda para tańczy oddzielnie, więc uwaga sędziów i widzów skupiona jest tylko na nich. Wszystkie pary zobaczymy w tańcach: tango, quickstep, walc wiedeński, walc angielski, tango, foxtrot, pasodoble, samba, jive, rumba, cha - cha - cha. Program Taniec z gwiazdami jak i oficjalna strona zrobiona z wielkim rozmachem. Polecamy program Taniec z gwiazdami i strony, na których możesz o tym przeczytać:

Taniec z gwiazdami - taneczne show

Taniec z gwiazdami - taneczne show


Taniec z gwiazdami - nieoficjalna strona

Taniec z gwiazdami - nieoficjalna strona


Na stronach przeczytacie wszystko o Tańcu z gwiazdami: świeże newsy, zdjęcia, streszczenia, nowinki, plotki, wywiady, plebiscyty, sondy i wiele innych!

Zbliża się czwarta edycja programu "Taniec z gwiazdami", tymczasem z udziału w show telewizji TVN rezygnują kolejne znane osoby, które miały pojawić się na parkiecie.
Według wcześniejszych zapowiedzi, w szranki o Kryształową Kulę mieli stanąć aktorzy Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska, Weronika Rosati, Katarzyna Bujakiewicz, Artur Żmijewski, Małgorzata Teodorska oraz wokaliści Monika Brodka, Szymon Wydra, Tomasz Makowiecki i łyżwiarz Mariusz Siudek. Żadna z gwiazd oficjalnie nie potwierdziła swojego udziału w programie, a stacja TVN nie chce zdradzać kulisów nowej edycji.
Według ostatnich doniesień, na parkiecie nie zobaczymy jednak ani Kożuchowskiej, ani Rosati, ani Wydry i Makowieckiego. Pierwsza ze wspomnianych gwiazd postanowiła ograniczyć się jedynie do występowania w serialu "M jak miłość". 22-letnia Rosati również postawiła na ekranową karierę. Rozpoczyna właśnie zdjęcia do kolejnej części policyjnego serialu opartego na przeboju kinowym, w którym gra jedną z głównych ról. Jeśli chodzi o wokalistów, to Wydra nie dał się skusić wysokiemu honorarium, a Makowiecki wyrusza w trasę koncertową.
Przypomnijmy, że już wcześniej z udziału w show zrezygnowali m.in. Doda, Edyta Górniak, Natalia Kukulska i Monika Olejnik.
Czwarta edycja "Tańca z gwiazdami" pojawi się w programie stacji zaraz po wakacjach. Jej pierwszy odcinek będzie można zobaczyć 4 września, czyli w poniedziałek o godzinie 20. Odbędzie się to w ramach zakończenia 43. Sopot Festival, który potrwa od 1 do 3 września w Operze Leśnej. (źródło: http://www.mediarun.pl)

Ludzie chcą ogladać program Taniec z gwiazdami, ale gwiazdy nie chcą tańczyć. Poczekamy do kolejnej edycji we wrześniu i zobaczymy! Czekamy z niecierpliwością.
Katarzyna Borkowska - strona rodzinna
zobacz taniec z gwiazdami taneczne show
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2006-08-12 22:28:48 : Martyna
Nie mogę już doczekać się kolejnej edycji programu Taniec z Gwiazdami. To mój ulubiony program w TVN. Polecam go wszystkim!

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!