Logo - Borkowscy
2008-05-19 : Taniec z gwiazdami Tamara Arciuch
Właśnie zakończył się półfinałowy odcinek tanecznego show Taniec z gwiazdami, podczas którego odpadła kolejna para: Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki, którzy zatańczyli nam: salsę oraz tango argentyńskie. Pomimo tego, że w swojej salsie oddali cały klimat klubowej salsy, a w tangu oddali cały charakter tanga, to niestety właśnie oni zdobyli najniższą sumę punktów i musieli pożegnać się z programem TANIEC Z GWIAZDAMI.

Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki

Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska Michno zatańczyli nam: tango argentyńskie oraz paso doble. Mariusz za tango argentyńskie otrzymał maksymalną ilość głosów od jury, z czego 10 dała mu również Pavlovic za partnerowanie w tangu. Ich tango było zatańczone bardzo płynnie i poprawnie. W paso doble, Mariusz tak wczuł się w rolę, że gdyby wyszedł na arenę, to byk na pewno by uciekł. Praca stóp w tańcu była prawidłowa i jak to powiedziała Ivona Pavlovic: pośladki były też ściśnięte odpowiednio. Życzymy im powodzenia w finałowym odcinku Taniec z gwiazdami.

Magdalena Walach i Cezary Olszewski zatańczyli nam: salsę oraz tango. Poziom artystyczny ich tańca był na bardzo wysokim poziomie. Zaprezentowali się nam w bardzo trudnej choreografii, w której świetnie się odnaleźli. Piotr Galiński stwierdził, że patrząc na nich, chciałby aby pojechali na międzynarodowy turniej tanga argentyńskiego. Dzisiejszy występ był bardzo profesjonalny, wręcz zawodowy. Trzymamy za nich kciuki, bo będziemy oglądać ich w finałowym odcinku 7 edycji Taniec z gwiazdami.

Gościem specjalnym tego odcinka Taniec z gwiazdami, był Nate James, który zaśpiewał dwie piosenki: The Message i Universal. Pozostały 2 pary i w związku z tym za tydzień obejrzymy już finałowy odcinek. Kto według Was wygra siódmą edycję Tańca z gwiazdami? Czekamy na Wasze komentarze, po półfinałowym Taniec z gwiazdami.

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
7 edycja Taniec z gwiazdami odpadła Tamara Arciuch
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2008-05-18 21:46:40 : Irena
Siódmą edycję Tańca z gwiazdami powinna wygrać Magdalena Walach! Przepięknie tańczy!
2008-05-19 08:19:18 : Fanki Madzi Walach
Magdalena Walach jest NAJLEPSZA!
2008-05-19 11:02:02 : Łukasz I.
Za tydzień koniec walki o Kryształową Kulę i czerwoną Corvettę, w której pięknie będzie wyglądała seksowna Magdalena Walach.
2008-05-19 11:39:00 : Kacper Janicki
Wielki finał siódmej edycji Tańca z gwiazdami już za tydzień 25 maja. Tradycyjnie w odcinku wystąpią wszystkie pary, w swoich najlepszych numerach tanecznych. Stawiam na sexy Walach!

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!