Logo - Borkowscy
2007-09-10 : Taniec z gwiazdami - Stachursky
Wczoraj rozpoczęła się szósta edycja Tańca z gwiazdami. Najnowsza edycja Tańca z Gwiazdami różni się trochę od poprzednich edycji miedzy innymi tym, że tym razem już w pierwszym odcinku odpadła pierwsza para, którą była: Jacek Stachursky i Dominka Kublik. Para zatańczyła walc angielski do utworu Against All Odds Phil Collins. Niestety Jacek Stachursky w związku ze swoją kontuzją stopy nie mógł dokończyć tańca i przerwał swój występ. Mimo to jury oceniło go dość wysoko i otrzymał najwięcej głosów od głosujących telewidzów.

Jacek Stachursky i Dominka Kublik

Najmniej głosów od telewidzów otrzymały dwie pary: Tomasz Kammel + Amy Bennett oraz Adam Fidusiewicz + Alesya Surowa, i to któraś z tych dwóch par miała odpaść. Przed samym ogłoszeniem wyników do prowadzących podeszła para: Jacek Stachursky + Dominka Kublik. Jacek Stachursky ogłosił, że w związku ze swoją kontuzją stopy nie jest w stanie kontynuować ciężkich treningów i zrezygnował z dalszego uczestnictwa w programie. To był naprawdę zaskakujący i wielki gest ze strony Stachurskiego. Wielkie brawa za tą męską decyzję, która na pewno nie była łatwa.

Drugą nowością w szóstej edycji Taniec z gwiazdami był sam prowadzący. Piotr Gąsowski został nowym współprowadzącym szóstą edycję show Taniec z gwiazdami w TVN. Zastąpił Huberta Urbańskiego, który podobno nie dogadał się z TVN w sprawie swojej gaży i stacja zdecydowała się zakończyć z nim współpracę. Jak na razie Piotr Gąsowski poprowadził znakomicie pierwszy odcinek szóstej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami.

Kolejną nowością był fakt, że wczoraj zatańczyli i była oceniana jedynie męska część gwiazd biorących udział w szóstej edycji Taniec z gwiazdami. Panie wyjątkowo miały taryfę ulgową: Daria Widawska, Halina Mlynkova, Anna Guzik, Isis Gee, Helena Vondráčková, Justyna Steczkowska i Sandra Lewandowska zatańczyły razem ze swoimi partnerami wspólnie mambo do utworu Ran Kan Kan (Tito Puente) i nikt ich tego wieczoru nie oceniał.

Na parkiecie zmagali się jedynie mężczyźni ze swoimi tancerkami. Jako pierwszy zatańczył Jacek Kawalec i Blanka Winiarska. Zaprezentowali się w cha-cha. Było całkiem poprawnie jak na pierwszy swój występ w programie, za co otrzymali 29 punktów. Blanka Winiarska dość dobrze szkoli swoich partnerów, tak więc jeżeli utrzyma tempo, to jest szansa, że Jacka Kawalec zobaczymy jeszcze w wielu docinkach.

Jako kolejny na parkiecie zaprezentował się Mateusz Damięcki z Ewą Szabatin. Według opinii Iwony Pavlovic ich walc angielski był przepiękny. Mateusz Damięcki zaprezentował dobre unoszenia i opady, oraz pokazał w tańcu, że ma miękkie kolana. Para ta otrzymała najwyższą punktację od jury, oraz bardzo dużo głosów od telewidzów. Po pierwszym występie Mateusz Damięcki staje się jak na razie faworytem, jeżeli chodzi o poprawnie technicznie wykonany taniec. Oby tak dalej. Trzymamy kciuki.

Po znakomitym występie Mateusza Damięckiego na parkiety wyszedł Rafał Bryndal ze swoją partnerką i nauczycielką tańca Magdaleną Soszyńską. Para zaprezentowała lajtową cha-che, która została poprawnie zatańczono. Zachowany został w tańcu dystans i według zawodowego jury podobno ma tak być. Magdalena Soszyńska jest również znana, tak więc na pewno jeszcze bardziej rozrusza Rafała Bryndala, który zapewne z programu na program będzie pokazywał swoją nową twarz: znakomitego tancerza z dużym poczuciem humoru!

Następnie zaprezentowali się Tomasz Kammel i Amy Bennett, którzy zatańczyli nam walc angielski do utworu Nothing Compares To You Prince. Iwona Pavlovic wyraziła się dość ostro o zaprezentowanym tańcu Kammela. Poprosiła gwiazdę, aby następnym razem nie tracił kontaktu z partnerką w tańcu. Według Pavlovic, Tomasz Kammel powinien wyluzować w tańcu i oczekuje, że kolejnym razem będzie zdecydowanie lepiej.

Kolejna para, która zaprezentowała się w pierwszym odcinku Taniec z gwiazdami to: Krzysztof Bosak i Kamila Kajak. Para zatańczyła cha-cha. Według opinii jury w tańcu gwiazdy nie było widać ruchu bioder. Jednak pokładają szanse w znakomitej tancerce Kamili Kajak, która na pewno rozrusza Krzysztofa Bosaka. Trzymamy kciuki!

Po Krzysztofie Bosaku wystąpił Jacek Stachursky, o którym napisaliśmy na początku tej informacji. W związku z tym przechodzimy do kolejnej pary, która jako ostatnia punktowana para wystąpiła we wczorajszym odcinku tanecznego show. Para Adam Fidusiewicz i Alesya Surova zaprezentowała się w cha-cha. Dowiedzieliśmy się, że Adam Fidusiewicz tańczy elektro i wychodzi mu to całkiem nieźle. Mamy nadzieję, ze będzie mógł pokazać nam elementy tego tańca w tańcu towarzyskim. Powodzenia Adamie w kolejnych tańcach.

Za tydzień kolejny odcinek programu Taniec z gwiazdami, w którym zapewne zaprezentują się kobiety, które tym razem nie były punktowane i zaprezentowały zbiorowy taniec mambo. Zapraszamy Was do komentowania pierwszego odcinka, oraz par które się nam zaprezentowały. Może macie już swoich faworytów?

Blog Borkowski - strona prywatna Konstancin-Jeziorna
szósta edycja Taniec z gwiazdami odpadł Jacek Stachursky
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-09-10 12:25:58 : Monia
Najlepszy był Mateusz Damięcki z Ewą Szabatin! Trzymam za nich kciuki!
2007-09-10 15:50:18 : Łukasz Jasiński
Liczyłam że zobaczę indywidualny taniec Justyny Steczkowskiej. Ależ ona ma przepiękne nogi. Cóż pozostało mi poczekać do kolejnej niedzieli gdzie może obejrzę Steczkowską w tańcu.
2007-09-10 19:24:01 : Amanda
Najlepiej zatańczył Damięcki z Szabatin. Podobnie jak kolega Łukasz czekałam na występ seksownej Steczkowskiej. Cóż musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze tydzień, żeby zobaczyć ją w całej pięknej okazałości na parkiecie.
2007-09-11 07:46:20 : Ivan
Według mnie Stachursky zasymulował kontuzję stopy. Na treningu okładali mu lodem lewą stopę, a potem w niedzielnym programie kulał na prawą. Coś jest nie tak. :( Czyżby szósta edycja taniec z gwiazdami, miała być kolejną edycją pełną kontrowersji jak poprzednie?
2007-09-11 16:13:47 : Anka
Przystojny poseł Bosak musi rozkołysać bioderka i będzie super!

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!