Logo - Borkowscy
2006-08-24 : Taniec z gwiazdami - skład IV edycji
Znane są już gwiazdy, które wystąpią w czwartej edycji programu Taniec z gwiazdami. Tak jak w poprzednich edycjach tanecznego show: Taniec z gwiazdami, o zwycięstwo będzie się ubiegało dziesięć par. Gwiazdy, które uświetnią swoją obecnością program to: Kinga Rusin, Michał Milowicz, Kaja Paschalska, Marcin Mroczek, Magdalena Wójcik, Maria Wałęsa, Joanna Liszowska, Peter Lucas, Przemysław Sadowski, Przemysław Cypryański.

Informacja pochodzi ze strony, o której już Was informowaliśmy na naszym prywatnym blogu w informacji: Taniec z gwiazdami - taneczne show:

Taniec z gwiazdami - nieoficjalna strona

Taniec z gwiazdami - nieoficjalna strona


Lista par - Taniec z gwiazdami IV edycja:
Maria Wałęsa - Paweł Godek
Kaja Paschalska - Piotr Kiszka
Magdalena Wójcik - Robert Rowiński
Kinga Rusin - Stefano Terrazzino
Joanna Liszowska - Robert Kochanek
Peter Lucas - Dominika Kublik
Michał Milowicz - Izabela Mika
Marcin Mroczek - Edyta Herbuś
Przemysław Sadowski - Ewa Szabatin
Przemysław Cypryański - Aneta Piotrowska

Wszyscy uczestniczy programu zapewniają zgodnym chórem, że chcą się przede wszystkim dobrze bawić i nauczyć tańczyć. Czy obudzi się w nich żądza zwycięstwa zobaczymy już w niedzielę, 10 września o 20.05 w TVN. Program po raz kolejny poprowadzą Katarzyna Skrzynecka i Hubert Urbański.

Borkowscy - blog strona prywatna
znany skład IV edycji programu Taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2006-08-24 20:54:54 : Kamila Lendzion
Nareszcie udało mi się znaleźć listę gwiazd jakie wystąpią w IV edycji programu Taniec z gwiazdami. Dziękuję Wam ślicznie za link do tej strony, bo widzę jest ciekawsza niż oficjalna strona programu Taniec z gwiazdami. Już nie mogę doczekać się do najnowszej edycji. Jak widzę również i Wy jesteście sympatykami tego tanecznego show w TVN. Pozdrawiam! Kamila
2006-08-24 21:10:53 : Weronika Mielec
WOW, widzę w składzie IV edycji Taniec z Gwiazdami same doborowe towarzystwo. Patrząc na skład już jestem pewna komu będę kibicowała w tej edycji: Marcin Mroczek. Mam nadzieję, że brat bliźniak powtórzy sukces jaki osiągnął jego brat w poprzedniej edycji :)
2006-08-25 09:36:58 : Łukasz (Luki)
Bardzo ciekawy sład nowej edycji Taniec z Gwiazdami. Jako, że jestem facetem to bardziej będę trzymam kciuki za śliczne kobiety np: Kingę Rusin lub Joannę Liszowską. Dzięki za link do zdecydowanie ciekawszej strony pod kątem informacyjnym niż oficjalna strona Tańca z gwiazdami na onecie. Pozdrawiam Łukasz
2006-09-16 19:58:06 : Marta
Paweł Godek, który tańczy w Tańcu z gwiazdami z Marią Wałęsą to odlotowy człek! Super kolo i na prawdę zawsze nieźle wywijał na bydgoskich parkietach!
2006-10-11 15:22:23 : Agata
Przemek Cypriański jest zarąbisty, ale Anety Kręglickiej nie lubię. Wydaje się taka sztuczna
2007-12-29 16:30:46 : Gość
No co tu dużo pisać. Właściwie to tego nie oglądam.

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!