Logo - Borkowscy
2007-03-19 : Taniec z gwiazdami - Samusionek
Trzeci odcinek programu Taniec z gwiazdami już za nami i pożegnaliśmy kolejną parę. Gwiazda, która jako druga pożegnała się z programem Taniec z gwiazdami to Anna Samusionek i jej partner: Łukasz Czarnecki. Para ta zatańczyła jive do utworu "Isn't She Love You" Stevie Wondera. Wspominaliśmy Wam w poprzedniej informacji, że nie była to para, za którą trzymaliśmy kciuki i śledziliśmy ich taniec. Jednak na pewno w tym odcinku Anna Samusionek nie zatańczyła najgorzej. Były pary, które miały większe problemy z tańcem na parkiecie. Widocznie tak miało być, że tym razem to oni musieli odpaść.

Anna Samusionek i Łukasz Czarnecki

W trzecim programie piątej edycji programu Taniec z gwiazdami mieliśmy możliwość obejrzenia tańców: jive (taniec latynoamerykański) i tango (taniec standardowy) we wspaniałym wykonaniu gwiazd i tancerzy. Poniżej możecie przeczytać, jaka gwiazda, co zatańczyła, oraz kilka słów od nas:

Na pierwszy ogień poszła właśnie Anna Samusionek z Łukaszem Czarneckim. Pokazali nam na parkiecie w swoim wykonaniu taniec latynoamerykański jive. Niestety ten taniec był dla nich ostatnim tańcem na parkiecie programu Taniec z gwiazdami.

Jako druga na parkiecie pojawiała się: Kasia Tusk i zatańczyła ze Stefano Terrazzino: tango. Piotr Galiński bardzo ostro ją skrytykował i powiedział, że zatańczyła tango jak plastikowa lala. Czyżby Kasia była aż tak sztywna i sztuczna? Chociaż Kasia Tusk nie jest naszą faworytką, to uważamy, że tym razem było zdecydowanie lepiej niż w poprzednich programach. Chyba Kasia zaczyna czuć się swobodnie na parkiecie. Zobaczymy, co będzie w kolejnych odcinkach programu.

Jako kolejną parę, mogliśmy obejrzeć: Katarzynę Cerekwicką z Georgiy Korolyov. Zaprezentowali nam w swoim wykonaniu jive. Z programu na program Kasia Cerekwicka tańczy coraz lepiej. Taniec według nas był rytmiczny i oby tak dalej.

Następny na parkiecie pojawił się Krzysztof Tyniec, który z Kamilą Kajak zatańczył: tango. Pan Krzysztof jak zwykle był w tańcu bardzo skupiony i wczuł się w taniec. Był niesamowicie rytmiczny. Po raz kolejny otrzymał od jury bardzo wysoką punktację (cztery x 9). Trzymamy kciuki za kolejne tańce!

Po Tyńcu na parkiecie pojawił się bardzo energiczny: Bartosz Obuchowicz z Kingą Jurecką, którzy zaprezentowali się w jive. Po raz kolejny Bartosz pokazał, że potrafi się ruszać i robi to kapitalnie. W jego wykonaniu mogliśmy zobaczyć wiele poprawnych akcji w jive. Bardzo dobra rytmika i akcja bioder. Już widzimy Bartosza w finale. Trzymamy kciuki w kolejnych odcinkach programu taniec z gwiazdami.

Kolejną parą, która pojawiła się na parkiecie to: Rafał Olbrychski i Ewa Szabatin. Wykonali razem tango. Porównując poprzednie 2 tańce, to tango nie wyszło Rafałowi tak źle. Jednak daleko mu do poziomu jaki pokazują na parkiecie pozostałe gwiazdy tej edycji programu. Jury również i w tym odcinku nie było łaskawe dla Rafała Olbrychskiego i posypała się bardzo niska punktacja. Chyba pierwszy raz u jury widzieliśmy punktację na poziomie: 3. Całą punktację podniosła Beata Tyszkiewicz, ale zrobiła to chyba po znajomości?

Po Rafale na parkiecie pojawił się Ivana Komarenko z Blanką Winiarską, którzy zaprezentowali nam w swoim wykonaniu taniec latynoamerykański: jive. Charakter tańca został przez gwiazdę zachowany, ale samo wykonanie nie zachwyciło. Czyżby czarna pantera stracił drapieżność i energię? Trzymamy kciuki w kolejnych odcinkach taniec z gwiazdami.

Następnie wyszła Ewa Wachowicz z Markiem Fiksą. Na parkiecie zaprezentowali nam tango, które udało się Ewie i pokazał w nim co potrafi. Czyżby poprzedni nie zbyt udany odcinek tanecznego show, tym razem tak pobudził Ewę Wachowicz? Oby tak dalej. Widać postępy i bardzo duże zaangażowanie. Tango podobało się nie tylko nam, ale i jury.

Jako ostatnia na parkiet wyszła: Omenaa Mensah, która z Rafałem Maserakiem zatańczyła jive. Jak określiła to pani Iwona Pavlović: Omenaa swoim tańcem tworzyła nowy styl jive, a prekursorzy mają ciężko. Oceny od jury były bardzo niskie i wśród nich pojawiła się również czwórka (4). No cóż Omenaa Mensah nie zachwyca nas swoim tańcem, ale może w kolejnych odcinkach będzie lepiej?

Już za tydzień 25 marca gwiazdy zatańczą nam: taniec standardowy foxtrot, oraz latynoamerykański pasodoble. Zobaczymy jak w kolejnych tańcach poradzą sobie nasze gwiazdy. Czekamy na wasze komentarze.

Blog Borkowski - strona prywatna Konstancin Jeziorna
pożegnaliśmy drugą parę w Taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-03-19 00:26:50 : Łucja
Tym razem odpadnięcie Anny Samusionek nie zrobiło na mnie wrażenia. Ktoś musiał odpaść i tym razem padło na nią. Co prawda po obejrzeniu wszystkich tańców myślałam, że odpadnie Olbrychski, ale widocznie ma swoich fanów, którzy na niego głosują (wysyłają SMSy). Nie podoba mi się podejście w ocenie pani Tyszkiewicz, która widać jak faworyzuje niektóre osoby. Nie powinna, aż tak okazywać sympatii do gwiazd. Zobaczymy, jak będzie dalej, ale wydaje mi się że jako kolejny powinien odpaść właśnie Rafał Olbrychski, który niestety sobie nie radzi.
2007-03-19 09:39:20 : Jagoda
Bartek Obuchowicz i Krzysztof Tyniec po raz kolejny pokazali, że potrafią tańczyć i że to oni powinni pojawić się w finale tej edycji programu Taniec z gwiazdami. Dziwi mnie to, że Tusk i Olbrychski przeszli dalej. Przecież oni nie potrafią tańczyć...
2007-03-19 13:03:03 : Tatjana
Trzymam kciuki za Bartosza Obuchowicza. On musi wygrać. Jak na razie nie ma mocnych. Może oprócz pana Krzysztofa Tyńca, ale patrząc na głosowanie ludzi to głosują przede wszystkim młodzi, więc i młodego powinni wybrać.
2007-03-19 15:37:50 : Magdalena Bąk
Bardzo lubię program taniec z gwiazdami i Uważam że tą edycje tańca poowinni wygrać Ivan Komarenko i Blanka Winiarska Ewa Wachowicz Marek Fiksa Omenaa Memsah i Raał Maserak Kasia Tusk Stefano Terrazzino lub Krzytsztof Tyniec i Kamila Kajak
2007-03-19 17:36:33 : Irmina
@Magdalena: wymieniłaś wszystkie pary, a wszyscy nie mogą wygrać. Ja stawiam na Obuchowicza :)
2007-03-23 21:44:31 : kosma1987
Czy wiadomo kto będzie tańczył pasodoble a kto foxtrota? Czy jest jakiś klucz według którego poszczególne pary tańczą raz standardoiwe a raz latynoamerykańskie
2007-04-04 17:01:15 : Magdalena Bąk
Uważam żę piątą edycję tańca z gwiazdami powinni wygrać Omena Mensah i Rafał Maserak tub Kasia Tuski StefanoTerrazzino lub Kamila Kajak i Krzysztof Tyniec

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!