Logo - Borkowscy
2008-05-11 : Taniec z gwiazdami Robert Janowski
Podczas ćwierćfinałowego odcinka tanecznego show Taniec z gwiazdami odpadła kolejna para: Robert Janowski i Anna Bosak, którzy zatańczyli: quickstepa oraz cha cha. Para we wszystkich programach tańczyła bardzo dobrze, jednak dziś ich taniec był nierówny i zawierał bardzo dużo pomyłek. Brakowało synchronów a Robert Janowski miał problemy ze swoją sylwetką. Po dzisiejszym występie, który raczej nie należał do najlepszych, to właśnie oni zdobyli najniższą sumę punktów i musieli pożegnać się z programem TANIEC Z GWIAZDAMI.

Robert Janowski i Anna Bosak

Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska Michno zatańczyli nam: quickstepa oraz cha-cha. Mariusz po raz kolejny pokazał nam, że mimo swojej masywnej budowie - tańczy jak motylek, bawi się tańcem i to z bardzo dobrym efektem końcowym. Życzymy im powodzenia w kolejnym odcinku Taniec z gwiazdami.

Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki zatańczyli nam: jive oraz tango. Ich taniec był super, szczególnie w obrotach pokazali swoją klasę. Tamara otworzyła się na taniec i z odcinka na odcinek tańczy coraz lepiej. Patrząc na ich taniec, można z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że pokazali nam artystyczną stronę tańca. Dzisiejszy występ był bardzo profesjonalny, wręcz zawodowy.

Magdalena Walach i Cezary Olszewski zatańczyli nam: jive oraz tango. Jive był zatańczony bardzo rockowo i Magdalena pokazała w tańcu swoje szalone taneczne oblicze. Poziom artystyczny ich tańca był na bardzo wysokim poziomie i trzymamy za nich kciuki, bo chcielibyśmy obejrzeć ich w finałowym odcinku 7 edycji Taniec z gwiazdami.

Program rozpoczął występ Eweliny Flinty i Łukasza Zagrobelnego, którzy zaśpiewali piosenkę Nie Kłam, Że Kochasz Mnie, a towarzyszyła im grupa VOLT. Gościem specjalnym tego odcinka Taniec z gwiazdami, była Kora i zespół 5th Element, którzy wykonali utwór Lucciola. Pozostały 3 pary a za tydzień obejrzymy już półfinałowy odcinek. Kto należy do Waszych faworytów tanecznego show? Czekamy na Wasze komentarze, po 11 odcinku tanecznego show Taniec z gwiazdami.

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Konstancin
7 edycja Taniec z gwiazdami odpadł Robert Janowski
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2008-05-11 22:18:32 : Iza Podwysocka
Według mnie powinna wygrać para: Magdalena Walach i Cezary Olszewski.
2008-05-12 14:54:05 : Kacper
Zacięta walka zapowiada się między Magdaleną Walach a Tamarą Arciuch. Obie popularne i seksowne, obie świetnie tańczą, ale wydaje nam się, że Tamara jest bardziej autentyczna w tym co robi.

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!