Logo - Borkowscy
2007-02-05 : Taniec z gwiazdami - podstrona blogu
Zebraliśmy wszystkie informacje napisane do tej pory na naszym blogu, na temat programu Taniec z gwiazdami i zrobiliśmy dla nich dodatkową podstronę. Informacje na naszym blogu opisują Taniec z gwiazdami od czwartej edycji. Przy piątej edycji Taniec z gwiazdami, będziemy na bieżąco uzupełniać informacje o poszczególnych odcinkach tanecznego show.

Taniec z gwiazdami - gwiazdy, taniec, show

TANIEC Z GWIAZDAMI

Do stworzenia oddzielnej podstrony na temat programu: Taniec z gwiazdami, zainspirowało nas Wasze aktywne komentowanie naszej ostatniej informacji na temat piątej edycji tanecznego show, tj.: piąta edycja Taniec z gwiazdami. Pisane przez nas informacje, o poszczególnych odcinkach czwartej edycji Taniec z gwiazdami, były najczęściej komentowane przez osoby odwiedzające nasz prywatny blog. W związku z tym, wydzieliliśmy wszystkie dotychczas napisane informacje i zebraliśmy je na jednej podstronie. Dodatkowo dodaliśmy na tej podstronie informacje o poszczególnych tańcach standardowych: walc wiedeński, walc angielski, tango, quickstep, foxtrot, a także tańcach latynoamerykańskich: samba, rumba, pasodoble, jive, cha - cha – cha. Gwiazdy występujące w programie Taniec z gwiazdami, pokażą nam na ile opanują kroki w poszczególnych tańcach. Zobaczymy jak im to wyjdzie. Właśnie trwają próby i gwiazdy wylewają swój pot na parkiet, przygotowując się do piątej edycji programu. Oprócz tego na podstronie znalazła się informacja o gwiazdach (+ ich zdjęcia), które mają wystąpić w najnowszej edycji programu: gwiazdy piątej edycji taniec z gwiazdami.

Serdecznie zapraszamy Was na podstronę: Taniec z gwiazdami i czekamy na Wasze komentarze, co jeszcze chcielibyście zobaczyć na tej podstronie. Wszystkie uwagi i sugestie mile widziane ;)

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
nowa podstrona na naszym blogu: Taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-02-05 19:58:16 : Kamila z Białej Podlaskiej
Cieszę się, że oddzieliliście dotychczasowe newsy o tańcu z gwiazdami ze swojego bloga, bo łatwiej teraz będzie przejrzeć poprzednie informacje. Dodałam sobie waszą nową podstronę do ulubionych i planuję do Was zaglądać podczas piątej edycji taniec z gwiazdami, a to już tuż tuż... Pozdrawiam serdecznie Waszą rodzinkę ;)
2007-02-06 09:57:07 : Madzia
Fajny pomysł ze stworzeniem tematycznej podstrony na blogu o programie Taniec z gwiazdami. Na razie jest OK, chociaż może przydałyby się jeszcze informacje o jury i prezenterach programu. To tylko mała sugestia na rozbudowanie informacji na podstronie: Taniec z gwiazdami. Pozdrawiam Madzia.
2007-02-06 20:53:22 : Weronika z Warszawy
Gratuluje kreatywności ;) Dodałam waszą podstronę Taniec z gwiazdami do swoich ulubionych i mam nadzieję, że jak tylko ruszy piąta edycja, to będziecie informować nas o tym tanecznym show. Spojrzałam teraz na informacje z czwartej edycji taniec z gwiazdami, to pisaliście na bieżąco. Oby tak dalej.

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!