Logo - Borkowscy
2007-05-14 : Taniec z gwiazdami - piękne tańce
Mimo tego, że skończyła się piąta edycja programu Taniec z gwiazdami, to wczoraj odbył się specjalny program: Najpiękniejsze Tańce programu Taniec z gwiazdami. W programie przypomniane zostały najlepsze tańce w wykonaniu: Krzysztofa Tyńca i Kamili Kajak, Joanny Liszowskiej i Roberta Kochanka, Przemysława Sadowskiego i Ewy Szabatin, Kingi Rusin i Stefano Terrazzino, Joanny Jabłczyński i Piotra Kiszki oraz Oli Kwaśniewskiej i Michała Skawińskiego.

Najpiękniejsze Tańce Taniec z gwiazdami

W tym specjalnym programie Taniec z gwiazdami: Joanna Jabłczyńska i Piotr Kiszka przypomnieli swój niezapomniany walc angielski. Joanna Liszowska i Robert Kochanek zatańczyli dziką sambę, po której jury stwierdziło, że przy tańcu Joanny nie mogli skupić się na samym tańcu a na całości i bije z niej sam sex. Następnie zatańczyła Ola Kwaśniewska i Michał Skawiński, którzy przypomnieli nam swoje piękne tango, po którym Piotr Galiński stwierdził, że Ola nie jest już dorastającą pannicą, ale świadomą każdego ruchu w tańcu i życiu kobietą. Po Oli wystąpiła Kinga Rusin i Stefano Terrazzino, którzy pokazali nam przepiękną rumbę. Według jury: Kinga to królową rumby, która ma zabójcze nogi mocno osadzone w parkiecie i przepięknie kręci bioderkami. Kolejna kobieta, z której bije sam sex. Po Kindze wystąpił Krzysztof Tyniec, który z Kamilą Kajak przypomnieli nam jeszcze świeżego foxtrota. Po raz kolejny Piotr Galiński stwierdził, że Krzysztof Tyniec jest najlepszym aktorem tańczącym w Polsce. Na koniec przypomniał się Przemysław Sadowski i Ewa Szabatin, którzy przypomnieli nam swojego wspaniałego i wesołego jive. Sadowski i Szabatin działają pozytywną energią na ludzi i wprawiają innych w bardzo dobry nastrój.

W przerwie między tańcem gwiazd, które przypominały nam swoje najpiękniejsze i najlepiej oceniane tańce zobaczyliśmy jurorów Tańca z gwiazdami na parkiecie! Sędziowie zatańczyli na żywo w studiu i zostali poddani surowej ocenie Kazimiery Szczuki, Szymona Majewskiego i Kuby Wojewódzkiego! Ich taniec był naprawdę wesoły i atrakcyjny wizualnie. W tym specjalnym programie Taniec z gwiazdami głosowali tylko widzowie i to oni wybrali najpiękniejszy taniec wszystkich edycji tańca z gwiazdami. Kryształową 10, za najpiękniejszy taniec zdobyli: Kinga Rusin i Stefano Terrazzino za swoją seksowną i pełną zmysłów rumbę! Według nas na tą nagrodę zasługiwał również wesoły jive zatańczony przez Przemysława Sadowskiego i Ewę Szabatin, jednak telewidzowie wybrali równie cudowną rumbę Kingi Rusin. Gratulujemy!

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
wybrano najpiękniejszy taniec - Taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-05-14 15:37:59 : Magda
Kinga Rusin zatańczyła pięknie, ale dla mnie bardziej podobał się jive Przemysława Sadowskiego. Mój jednej wysłany SMS nie wystarczył...
2007-05-14 17:07:21 : Weronika O.
Rusin najlepsza w finale finałów Tańca z Gwiazdami. Po raz kolejny Kinga pokazała klasę i swój seksapil. Super! Gratuluje Kindze!
2007-05-14 18:39:44 : Waldek
Po raz kolejny Kinga Rusin potwierdziła, że potrafi tańczyć i robi to niezwykle seksownie. Super zatańczyła! Podobnie jak inni również uważam, że taniec Przemysława Sadowskiego i Ewy Szabatin również powinien być wyróżniony.
2007-05-15 06:03:41 : Tereska
Gratuluje Kindze Rusin. Zatańczyła bardzo seksowną rumbę. Z tej kobiety naprawdę emanuje sex ;)
2007-05-19 13:57:59 : Marta
Czy Kwaśniewka nie tanczyla tango albo paso-doble?
2007-05-19 18:20:58 : Borkowscy
@Marta: Ola Kwaśniewska i Michał Skawiński zatańczyli tango do utworu: The Phantom of The Opera Mike Blatt / Charles Hart / Andrew Lloyd Webber / Richard Stilgoe.
2007-07-26 15:54:36 : Mati
Kinga Rusin to sexowna kobieta, która emanuje w tańcu seksem! Wspaniała! Ona powinna prowadzić szóstą edycję tańca z gwiazdami, która ma być podobno we wrześniu.

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!