Logo - Borkowscy
2007-03-05 : Taniec z gwiazdami - piąta edycja
Wczoraj ruszyła piąta edycja tanecznego show na TVN: Taniec z gwiazdami. Znów jesteśmy świadkami najbardziej emocjonujących chwil, uniesień, radości towarzyszących uczestnikom Tańca z gwiazdami. Jak słyszeliśmy wiele razy z ust zarówno prowadzących, jak i tancerzy (gwiazd): pierwsze koty za płoty.

Był to pierwszy program piątej edycji Taniec z gwiazdami i niewątpliwie było widać wielkie zdenerwowanie wśród gwiazd. Nie ma się, co dziwić, w końcu ogląda ich coraz więcej osób, które pasjonują się tańcem, lub lubią śledzić poczynania gwiazd na parkiecie. W pierwszym programie Taniec z gwiazdami obejrzeliśmy po jednym tańcu w wykonaniu gwiazd. Była to: latynoamerykanska cha - cha – cha lub standardowy walc angielski, tańczony przez kolejne pary na zmianę.

Piąta edycja Taniec z gwiazdami

Poniżej możecie przeczytać, jaka gwiazda, co zatańczyła, oraz kilka słów od nas:

1. Na pierwszy ogień poszła Katarzyna Cerekwicka z tancerzem ukraińskim: Georgiy Korolyov. Zaprezentowali nam w swoim wykonaniu taniec latynoamerykański: cha - cha – cha. Jak na pierwszy taniec musimy przyznać, że nie było źle. Widać, że gwiazdy wkładają w naukę tańca sporo wysiłku, który następnie procentuje na parkiecie. Punktacja jury nie była za wysoka, ale przy pierwszym programie trudno było spodziewać się czterech 9 lub 10 ;) Widać było zdenerwowanie u Kasi, której podczas wygłaszania oceny jury drżały usta.

2. Numer startowy: dwa, w piątej edycji Taniec z gwiazdami otrzymał Wojciech Majchrzak z Magdą Soszyńską. Na parkiecie zaprezentowali nam taniec standardowy: walc angielski. Jeden z trudniejszych tańców standardowych, ale jak na pierwszy raz poszło Wojciechowi Majchrzakowi dobrze. Zdenerwowanie również i jemy się udzieliło. Może to była zasługa obecności na widowni jego żony: Olgi Borys? Punktacja jury, podobnie jak w przypadku pierwszej pary nie za wysoka. Trzymamy kciuki przy kolejnych tańcach.

3. Jako trzecia na parkiet wyskoczyła "czarna pantera" w postaci: Ivana Komarenko z Blanką Winiarską, którzy zaprezentowali nam cha-cha–cha. Określenie "czarna pantera" przewijało się przez całą prezentację gwiazdy. Musimy przyznać, że ruchy, jakie prezentował na parkiecie Ivan, faktycznie pasowały do jego nowego określenia. Jeżeli tak dalej żywiołowo będzie prezentował się na parkiecie, to może zobaczymy go nawet w finale programu: Taniec z gwiazdami. Ci, co oglądali wczorajszy program, będą wiedzieli, o czym piszemy.

4. Jako kolejna gwiazda na parkiecie pojawiała się Ewa Wachowicz z Markiem Fiksą. Ewa Wachowicz określana jest mianem "dojrzałej kobiety" i było to widać w pierwszym jej tańcu: walcu angielskim. Jej wykonanie nie powaliło na kolana, ale na pewno było widać zamiłowanie pani Ewy do tańca. Z jej ust nie znikał nawet na sekundę uśmiech. Dobrze się bawiła i o to przecież w tym programie chodzi.

5. Po dostojnej Ewie, na parkiecie pojawił się bardzo energiczny: Bartosz Obuchowicz z Kingą Jurecką, którzy zaprezentowali się w cha-cha–cha. Trzeba przyznać, że Bartosz Obuchowicz, który nie raz powtarzał, że nie lubi tańca towarzyskiego: zaszokował pozytywnie swoim tańcem wszystkich. Drzemie w nim niespożyta energia i drapieżność. Jeżeli tak dalej będzie tańczył to widzimy go jako kolejną parę w finale programu: Taniec z gwiazdami. Również jury zauważyło talent Bartka i przyznało mu bardzo wysokie noty jak na pierwszy program i pierwszy taniec. Łącznie zdobyli 34 punkty, gdzie wcześniejsze pary otrzymywały noty poniżej 30 punktów. Gratulacje i oby tak dalej!

6. Następna na parkiecie pojawiała się: Kasia Tusk i zatańczyła ze Stefano Terrazzino: walca angielskiego. Wyglądała na bardzo skrępowaną… Nie ma się co dziwić, przecież to o niej pisały wszystkie media w Internecie i prasie. To ona była na tak zwanej tapecie i to na niej zwrócone były wszystkie spojrzenia we wczorajszym programie Taniec z gwiazdami. Chyba nie do końca potrafiła sobie poradzić z tym medialnym szumem, ale Terrazzino z gracją starał się ją rozruszać. Taniec walc angielski, jako sam w sobie nie emanuje energią i zapewne w kolejnych programach Kasia Tuska pokaże nam wszystkim, na co ją stać. W końcu tańczy ze Stefano Terrazzino, który wygrał poprzednią edycją programu Taniec z gwiazdami z Kingą Rusin.

7. Po Kasi Tusk na parkiet wyszła: Omenaa Mensah, która z Rafałem Maserakiem zatańczyła latynoamerykański taniec: cha - cha – cha. Rafał Maserak jak zwykle pełen niespożytej energii. To chyba najlepiej poruszający się tancerz. Aż kipi z niego energia. Niestety w przypadku: Omenay Mensah, to nie zachwyciła nas swoim wykonaniem tego żywiołowego tańca. Uważamy, ze niesłusznie dostała wysokie noty o jury, które poprzez tą oceną pokazało, że faworyzuje prezenterkę TVN. Jury mówiło o jej wyjątkowym seksapilu, którego niestety my nie zauważyliśmy. Jej taniec sprawiał, że było widać bardzo dużą różnicę w ruchach energicznego Maseraka a jej sztywnym dreptaniem po parkiecie. Wypadała z rytmu, tańczyła na ugiętych nogach, a sam jej taniec bardziej przypominał nam jakieś chodzenie niż taniec. Jeżeli Rafał Maserak nie rozrusza Omeny Mensah, to nie wróżymy jej dalszych sukcesów w tym programie…

8. Po skrępowanej i sztywnej Omenie na parkiecie pojawił się Krzysztof Tyniec, który z Kamilą Kajak zatańczył: walca angielskiego. Dawno nie widzieliśmy, żeby ktoś tańczył z taka gracja. Jak na pierwsze kroki na parkiecie w tańcu towarzyskim, to Krzysztof Tyniec poradził sobie z tym rewelacyjnie. Podobną z nami opinię miało jury programu, bo to kolejna para po Bartoszu Obuchowicz, która otrzymała tak wysoką punktację. Gratulujemy i oby tak dalej!

9. Jako kolejna i przedostatnia para w pierwszym odcinku programu Taniec z gwiazdami zotańczyła: Anna Samusionek z Łukaszem Czarneckim. Pokazali nam na parkiecie taniec latynoamerykański: cha - cha – cha. Taniec poprawny, choć nie powalił nikogo na kolana. Kolejna gwiazda, która delikatnie jest w cieniu ruchów zawodowego tancerza.

10. Jako ostatni zatańczył w programie: Rafał Olbrychski z Ewą Szabatin. Wykonali razem taniec standardowy: walc angielski. W poprzedniej informacji na naszym blogu: Taniec z gwiazdami - gwiazdy o sobie pisaliśmy, co powiedział o sobie Rafał Olbrychski. Przypominamy: powiedział, że w tańcu jest strasznie zielony i nawet na dyskotekach nie wychodziły mu przytulanki w zerowych rymach. Jak powiedział, tak też było to widać w niedzielnym wykonaniu na żywo. Jest zielony w tańcu i jeżeli nie rozrusza go Ewa Szabatin, to niestety według nas to pierwsza osoba, która może rozstać się z programem Taniec z gwiazdami. Kiepsko…, ale liczymy na bardziej udane występy za tydzień.

Chociaż sędziowie i widzowie oceniali wszystkie pary, jednak w pierwszym odcinku żadna z nich nie opuszcza programu Taniec z gwiazdami. Wszystkie głosy oddane przez widzów telefonujących oraz wysyłających sms’y zostaną uwzględnione w następnym odcinku programu.

Już za tydzień 11 marca gwiazdy zatańczą nam: taniec standardowy quickstep, oraz latynoamerykański rumba. Zobaczymy jak w kolejnych tańcach poradzą sobie nasze gwiazdy. Czekamy na wasze komentarze.

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
wracają emocje związane z programem taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-03-05 10:03:24 : Kamila Komnicka
Potwierdzam to co napisaliście o Omenie. Beznadziejnie zatańczyła... Koszmar na chudych nogach. Gdzie ten emanujący od niej seks? Ja tego też nie widziałam... Najlepszy w tym programie okazał się Bartosz Obuchowicz i oby tak dalej, bo chłopak naprawdę pokazał się z bardzo dobrej strony. Trzymam kciuki w kolejnych programach.
2007-03-05 13:14:43 : Irenka
Swoim tańcem Bartek Obuchowicz bardzo mnie zaskoczył. W tym chłopaku drzemią wielkie możliwości. Trzymam kciuki za Bartka i mam nadzieję, że dojdzie daleko w programie Taniec z gwiazdami. :)
2007-03-05 13:46:11 : Weronika
Jedna z rosyjskich stacji telewizyjnych podała, że Julia Wołkowa, wokalistka zespołu Tatu, oraz Stefano Terrazzino, uczestnik polskiej edycji "Tańca z gwiazdami", mają romans.
2007-03-05 14:57:27 : Blog Borkowski
@Weronika przy podawaniu informacji tego typu prosimy i zamieszczanie również linku do informacji skąd taka informacja pochodzi. Nie chcemy żeby w komentarzach pojawiały się informacje bez potwierdzenia w innych serwisach ;)) Szukaliśmy i znaleźliśmy taką informację na ONET: link. Ten link jest informacyjnie dla tych, co zainteresują się tym tematem.
2007-03-05 17:23:18 : Irmina z Piaseczna
Dzisiaj o 22:35 można na TVN obejrzeć kulisy programu Taniec z gwiazdami. Zgadnijcie kto będzie prezentował kulisy programu "Taniec z gwiazdami"? OK napiszę: Ola Kwaśniewska ;) Zaskoczeni? Nie no przecież po samym uczestnictwie w programie Taniec z gwiazdami teraz Ola szaleje w TVN ;)
2007-03-08 19:48:51 : Lucyna B.
Piszą na stronie pudelek.pl, że Ivan Komarenko jest gejem i przesiaduje w warszawskim gejowskim klubie Toro. Ciekawe czy to prawda?
2007-03-09 17:17:19 : Kosma1987
Jestem ciekaw, czy ktoś zna wyniki głosowania telewidzów nie wiem na którym miejscu była Kasia Tusk
2007-03-09 17:50:55 : Borkowscy
Głosowanie telewidzów cały czas trwa do kolejnego programu (w tą niedzielę) włącznie. W pierwszym programie liczyły się na razie punktu jury. Katarzyna Tusk ze Stefano Terrazzino zdobyli 28 punktów co dało im 4 punkty w sumie punktacji. Nie za dobry wynik, ale możesz cały czas na nich głosować. Bo telewidzowie mogą głosować na nich cały tydzień.

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!