Logo - Borkowscy
2007-02-01 : Taniec z gwiazdami - piąta edycja
Dostajemy pytania od osób przeglądających naszą stronę, czy znamy skład gwiazd w piątej edycji Taniec z gwiazdami? Niestety nie pracujemy w telewizji TVN i nie otrzymujemy takich informacji. Sami lubimy program Taniec z gwiazdami, tak, więc postanowiliśmy poszukać w Internecie, czy przypadkiem nie pojawiły się najnowsze doniesienia na temat składu zbliżającej się wielkimi krokami piątej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami.

Piąta edycja Taniec z gwiazdami

Po krótkim przeszukiwaniu znanych nam serwisów internetowych, okazało się, że jest coraz więcej gorących informacji na temat przygotowań do programu Taniec z gwiazdami. W marcu rusza już piąta edycja najpopularniejszego programu tanecznego w telewizji. Polska wersja Tańca z gwiazdami w TVN cieszy się bardzo dużą popularnością, tak więc szefowie tej stacji nie mogli przestać kontynuować tanecznych zmagań gwiazd na parkiecie. Miliony widzów, to i miliony wpływów. Program Taniec z gwiazdami, został wymyślony dwa lata temu w Wielkiej Brytanii i sprzedany do 22 państw, od Kanady i Meksyku przez kraje Europy i Izrael aż po Australię i Nową Zelandię, wszędzie przyciąga tłumy przed telewizory.

Po zakończeniu czwartej edycji programu Taniec z gwiazdami, fani programu na wielu serwisach informacyjnych typowali, kogo chcieliby zobaczyć w kolejnej edycji tanecznego show. Wśród typów, jakie udało się nam znaleźć były takie osoby jak: Maciej Zakościelny, Paweł Małaszyński, Ania Mucha, Joanna Brodzik, Małgorzata Kożuchowska, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Dygano, Tomasz Kot, Weronika Rosami, Kamil Durczok, Doda Dorota Rabczewska, Mandaryna Marta Wiśniewska i wiele innych mniej lub bardziej znanych osób ze świata vipów. Na stronach informacyjnych również było głośno o sporym zainteresowaniu udziałem w Tańcu z gwiazdami znanego boksera Dariusza Michalczewskiego. Niestety chyba nie zobaczymy go w piątej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami. No cóż mają być inni.

W serwisie wirtualnemedia.pl znaleźliśmy najnowszą informację, że ruszyły już treningi do piątej edycji programu Taniec z gwiazdami. Nadal nie znamy pełnej listy gwiazd, które będą się uczyły tańczyć w programie, ale parę rzeczy ujrzało światło dzienne. Kogo zobaczymy w najnowszej piątej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami? Poniższa lista uczestników nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez telewizję TVN, ale treningi zostały już rozpoczęte. Oto lista osób, która widziana jest na próbach:
1. Katarzyna Tusk córka lidera Platformy Obywatelskiej Donalda Tusk.
2. Katarzyna Cerekwicka piosenkarka
3. Omenaa Mensah prezenterka pogody w telewizjach TVN, TVN Meteo i TVN24.
4. Anna Samusionek aktorka teatralna i filmowa znana między innymi z serialu Plebania.
5. Ewa Wachowicz Miss Polonia 1992, III wicemiss konkursu Miss Świata, wygrała wybory Miss Świata Studentek (Miss World University) w 1993 r. Obecnie producentka programu Podróże kulinarne Roberta Makłowicza.
6. Ivan Komarenko piosenkarz zespołu Ivan i Delfin.
7. Krzysztof Tyniec aktor przede wszystkim estradowy, znany z prowadzenia imprez Biesiadnych i Kabaretu Olgi Lipińskiej. Wspaniale odnajduje się w dubbingu filmów rysunkowych, czego wyraz daje genialną kreacją Timona w filmach i serialu o Król Lew.
8. Rafał Olbrychski syn znanego wszystkim Daniela Olbrychskiego, muzyk i aktor znany z roli w filmie Słodko Gorzki.
9. Wojciech Majchrzak aktor znany z serialu Na Wspólnej. Jego żoną jest popularna aktorka Olga Borys.
10. Bartosz Obuchowicz aktor znany najbardziej z roli Tomka, syna doktora Burskiego z serialu Na dobre i na złe.

W roli instruktorów tańca zobaczymy wszystkim znanych nam już z poprzednich edycji Taniec z gwiazdami, czyli Kamila Kajak, Stefanno Terrazzino, Ewa Szabatin, Blanka Winiarska i Magdalena Soszyńska oraz kilku debiutantów: Marek Fiksa, Kinga Jurecka, Łukasz Czarnecki i Georgij Korolyov. Piątą edycję Taniec z gwiazdami ponownie poprowadzą Katarzyna Skrzynecka i Hubert Urbański. Podobno nie zobaczymy już tej samej scenografii, ale nie zmieni się za to jury w składzie: Iwona Szymańska - Pavlović, Piotr Galiński, Zbigniew Wodecki i Beata Tyszkiewicz.

Taniec z gwiazdami rusza już w niedzielę 4 marca 2007. Czekamy na wasze opinie o gwiazdach, jakie zobaczymy w piątej edycji Taniec z gwiazdami. Może ktoś z Was słyszał lub czytał o jakiś dodatkowych atrakcjach, jakie przewidzieli twórcy tanecznego show Taniec z gwiazdami. Czekamy na wasze komentarze.

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
już wkrótce piąta edycja programu Taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-02-01 15:47:47 : Kinga Szepela
Poprawiliście mi humor tą informacją, że już niedługo po raz kolejny będziemy mogli śledzić zmagania gwiazd na parkiecie w programie Taniec z gwiazdami. Uwielbiam ten program. Zostałam zarażona tym programem i od jakiegoś czasu chodzę na naukę tańca. Pozdrawiam Kinga
2007-02-01 16:01:01 : Łukasz Jasiński
WOW a jednak zdecydowała się Katarzyna Tusk na udział w tańcu z gwiazdami. Czytałem gdzieś, że miała przy tym trochę dylematów. Super! w takim razie już wiem komu będę trzymał kciuki ;)
2007-02-01 18:48:35 : Luki
Widać po liście, że w piątej edycji Taniec z gwiazdami nie zabraknie gwiazd ;) Już dzisiaj zaczynam trzymać kciuki za gwiazdy: Kasia Tusk, Kasia Cerekwicka, Anna Samusionek i Bartosz Obuchowicz. To gwiazdy, które powinny dojść wysoko! Pozdrawiam
2007-02-01 19:57:26 : Mateusz Makswel
Nareszcie zacznie się jakiś konkretny program w TVN. Ostatnio cały czas puszczają tylko powtórki starych programów. Nie jestem fanem programu Taniec z gwiazdami, ale podczas poprzednich edycji spędzałem bardzo miło czas u znajomych oglądając ten program ;) Chyba będę trzymał kciuki za Kasię Cerekwicką. Niezła z niej laska ;)
2007-02-01 21:37:12 : Weronika
Rewelacyjna informacja. Już zaczęłam odliczać dni do 4 marca, kiedy rozpocznie się piąta edycja Taniec z gwiazdami! p.s. fajny macie blog i wysoko jesteście w Google na frazę "blog". Tylko pozazdrościć takiej pozycji na bardzo popularnej frazie. Pozdrawiam Weronika
2007-02-01 21:42:31 : Anna Woźniak
Trafiłam do Was z informacji na forum KCS. Nareszcie ktoś konkretnie i rzeczowo opisał kto ma wystąpić w najnowszej edycji mojego ulubionego programu Taniec z gwiazdami. Wśród gwiazd najbardziej cieszy mnie obecność: Katarzyny Tusk (bardzo sympatyczna dziewczyna) oraz Bartosza Obuchowicz (przystojny facet!). Będzie komu kibicować. ;)
2007-02-01 22:58:51 : Karolina z Lublina
Czytałam gdzieś, że padła też kwota, jaką mieliby otrzymać uczestnicy za każdy odcinek programu z ich udziałem. Podobno za każdy odcinek Taniec z gwiazdami nasze gwiazdy dostaną 4000zł. Niezła sumka. Ja muszę na taką sumę pracować ponad 3 miesiące.
2007-02-01 23:37:11 : Jerzy z Gdańska
Czy tylko ja mam takie wrażenie, że tancerze z Tańca z gwiazdami są bardziej znani od tych tytułowych gwiazd, które mają wystąpić w piątej edycji programu Taniec z gwiazdami?
2007-02-02 11:59:14 : Renata K.
Ciekawe jak będzie z piątą edycją Taniec z gwiazdami? W czwartej edycji tanecznego show TVN niejednokrotnie zaskakiwani byliśmy wyborami widzów. Odpadli faworyci telewidzów. Dużo kontrowersji było po wygranej Kingi Rusin. Ciekawe jak będzie w piątej edycji?
2007-02-02 17:45:33 : Kamila z Białej Podlaskiej
Skład gwiazd w piątej edycji Taniec z gwiazdami jest OK, ale mogliby troszkę zmienić jury bo znudził mi się Wodecki. ;)
2007-02-02 20:58:12 : Mateusz J.
Nie pojawi się Dariusz Michalczewski, ponieważ podobno nie doszło do ostatecznego finansowego kompromisu.
2007-02-02 23:10:43 : Blog Borkowski
Zebraliśmy wszystkie informacje napisane do tej pory na naszym blogu na temat programu Taniec z gwiazdami i zrobiliśmy dla nich dodatkową podstronę. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na podstronę: Taniec z gwiazdami. Informacje opisują Taniec z gwiazdami od czwartej edycji. Przy piątej edycji Taniec z gwiazdami, będziemy na bieżąco uzupełniać informacje o tanecznym show. Zapraszamy!
2007-02-03 03:21:39 : Dominika
Szukałam informacji o piątej edycji taniec z gwiazdami i wszędzie opisują mało konkretnie. Dopiero u was znalazłam przejrzyste i dokładne informacje. Już nie mogę się doczekać 4 marca. Na pewno będę kibicowała Wojciechowi Majchrzak i Bartoszowi Obuchowicz. Mam nadzieję, że któryś z nich dojdzie do finału piątej edycji tańca z gwiazdami? Pozdrawiam Dominika
2007-02-03 03:45:17 : Monika Lewsiuk
Widzę, że tradycyjnie już producenci tanecznego show taniec z gwiazdami do udziały zaprosili również jedną z promowanych przez siebie gwiazd TVN’u. W piątej edycji taniec z gwiazdami będzie to Omena Mensah. Czy będą ją tak promować jak Kingę Rusin w poprzedniej edycji? Czas pokarze ;)
2007-02-04 12:02:24 : Matylda
Taniec z gwiazdami to złoty bilet na salony i gwarancja uwielbienia wielu adoratorów. Ciekawe jak z tym uwielbieniem poradzi sobie Kasia Tusk? Atrakcyjna kobieta i pokusy, które są podczas tańca z przystojnymi tancerzami. W końcu będzie spędzała z tancerzem większość czasu...
2007-02-05 15:36:44 : Teresa Nowotniak
Podobno Kasia Tusk ma tańczyć ze Stefano Terrazzino. Jestem ciekawa, czy nie ulegnie urokowi tego przystojnego Włocha. Myślę, że Kasia wymięknie i zacznie z nim romansować. ;)
2007-02-05 19:00:08 : Kacperek
Lubię program Taniec z gwiazdami i uważam, że ludzie sami nakręcają afery i szukają sensacji. To, że na przykład Kasia Tusk, która zatańczy w piątej edycji Taniec z gwiazdami jest atrakcyjną kobietą nie oznacza, że od razu zacznie romansować ze swoim tancerzem. To co się będzie działo zależy od nich. Napędzanie sztucznej sensacji mi się nie podoba. Jeszcze nie rozpoczęła się 5 edycja taniec z gwiazdami, a już szukacie romansów... Opanujcie się zazdrosne kobiety ;)
2007-02-06 20:40:26 : Anka Kozaczuk
Nareszcie ruszy Taniec z gwiazdami Będzie można siedzieć cały tydzień oczekując na weekend i niedzielny program Taniec z gwiazdami ;)
2007-02-07 12:45:20 : Monika Lewandowska
Jedną z gwiazd tańczących na parkiecie programu Taniec z gwiazdami w piątej edycji ma być: Ewa Wachowicz. Dzisiaj wyczytałam w internecie, że Ewę Wachowicz zwolniono z pracy w TVP. Telewizja Publiczna musi być bardzo sfrustrowana skoro karze swoich pracowników za występy w TVN. Jak tak dalej pójdzie, to wszystkie gwiazdy z TVP odejdą, przechodząc do konkurencji tj: TVN i POLSAT. Dzięki temu skończy się beznadziejna i nudna państwowa telewizja, w której jest coraz mniej ciekawej rozrywki, a wiadomości są cenzurowane.
2007-02-11 17:36:59 : kasia sob****
Ja zdecydowanie liczę na Kasię i mam nadzieję że będzie tańczyła ze Stefanno Terrazzino.
2007-02-11 18:57:03 : Joanna Kowalczyk
@kasia sob**** na którą Kasię liczysz? W piątej edycji Tańca z gwiazdami mają tańczyć dwie Kasie: Katarzyna Tusk oraz Katarzyna Cerekwicka i wydaje mi się, że obie mają szanse dojść daleko. Teraz pisząc komentarz zauważyłam, że w innym komentarzu było o spekulacjach na temat romansu Kasi Tusk ze Stefano. Szczerze mówiąc z takim gościem sama chciałabym poromansować ;) ale niestety chyba raczej nie zwróciłby na mnie uwagi i pozostaje mi oglądać przystojniaczka w TVN ;)
2007-02-13 20:12:20 : Moniczka
Już nie mogę się doczekać piątej edycji Taniec z gwiazdami :)
2007-02-15 13:50:17 : Martyna ze Szczecina
Już nie długo będzie Taniec z gwiazdami. Pół miesiąca i zacznie się kolejne taneczne show. Extra!
2007-02-18 10:30:35 : Karolina
Bardzo się cieszę że niedługo będzie 5 edycja tańca z gwiazdami. Na pewno jak zawsze będę siedziała i oglądała.
2007-02-18 19:30:59 : Iruś
Wpadłem do Was z Google szukając blogu Kasi Tusk. Nie wie ktoś czy Kasia prowadzi swój blog? Liczę na to, że prowadzi taki i opisuje na nim coś ciekawego w związku programem taniec z gwiazdami. Nie wyobrażam sobie, żeby wygrał piątą edycję ktoś inny niż Kasia Tusk. Trzymam za nią kciuki ;)
2007-02-18 21:36:16 : Mati
@Iruś kiedyś sam szukałem jej blogu, ale chyba Kasia Tusk go nie ma... Szkoda :(
2007-03-03 18:23:04 : Marta L.
Już jutro rozpoczyna się piąta edycja programu taniec z gwiazdami. Nie mogę się już doczekać... ;)

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!