Logo - Borkowscy
2006-10-30 : Taniec z gwiazdami - P. Sadowski
Pożegnaliśmy kolejną, siódmą już parę z programu Taniec z gwiazdami. Gwiazda, która odpadła tym razem z tanecznego show Taniec z gwiazdami to: Przemysław Sadowski i jego partnerka: Ewa Szabatin. Kolejny program przyniósł nieoczekiwane wyniki końcowe. Po ogłoszeniu wyników zaskoczenie było ogromne i wydaje nam się, że nie tylko my byliśmy bardzo zaskoczeni? Nie spodziewaliśmy się, że tym razem odpadną właśnie oni. Według nas Przemysław Sadowski i Ewa Szabatin należeli do faworytów tanecznego show. Niestety to oni otrzymali najmniejszą liczbę punktów i musieli niestety pożegnać się z programem Taniec z gwiazdami.

Przemysław Sadowski Ewa Szabatin
foto: tanieczgwiazdami.onet.pl

We wczorajszym programie IV edycji programu Taniec z gwiazdami mieliśmy możliwość obejrzenia po dwa tańce w rytmie przebojów rockowych, we wspaniałym wykonaniu gwiazd i tancerzy. Peter Lucas z Dominiką Kublik zatańczyli: fokstrota i jive’a. Przemysław Sadowski z Ewą Szabatin zatańczyli również fokstrota oraz rumbę. Marcin Mroczek z Edytą Herbuś zatańczyli paso doble i quickstep’a. Natomiast Kinga Rusin ze Stefano Terrazzino zatańczyli quickstep'a i piękną rumbę.

Wczorajszy program był programem ćwierć finałowym i przed nami za tydzień już półfinały, w których zatańczą już tylko 3 najlepsze według telewidzów pary: Marcin Mroczek Edyta Herbuś, Kinga Rusin i Stefano Terrazzino oraz Peter Lucas z Dominiką Kublik.

Przypominamy, że co poniedziałek na TVN można oglądać program Taniec z gwiazdami – kulisy. Dzisiaj będzie można obejrzeć go o 22:35 na TVN, zaraz po programie rozrywkowym: Szymon Majewski Show.

Rodzina Borkowskich - strona prywatna blog prywatny
pożegnaliśmy siódmą parę w Tańcu z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2006-10-30 09:39:37 : Martyna ze Szczecina
Niestety odpadł typowany wstępnie na zwycięzcę Przemysław Sadowski. Widocznie więcej widzów Tańca z gwiazdami ogląda serial M jak miłość niż Samo życie.
2006-10-30 09:43:04 : Luki
Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich było to, że Przemek Sadowski i Ewa Szabatin zatańczyli po raz ostatni. Według mnie widzowie nie powinni głosować. Ocena jury daje prawdziwy obraz talentów tanecznych, jednak widzowie jak widać są nieobliczalni.
2006-10-30 10:05:29 : Katarzyna Janicka
Dla mnie wczoraj skończył się Taniec z gwiazdami! Odpadli moi faworyci :(
2006-10-30 10:30:48 : Edyta Lewandowska
Niestety faworyci Przemek Sadowski i Ewa Szabatin odpadli. Aż łzy pojawiają się w oczach. Pozostały 3 pary, które zatańczą w półfinale za tydzień. Według mnie powinna wygrać para: Marcin Mroczek Edyta Herbuś jednak ostatnio niepokoją mnie te wysokie noty dla Kingi Rusin. Czyżby TVN chciała ją wypromować na gwiazdę tańca? Faktycznie rumbę Rusin tańczy przekięknie, ale to tylko rumba. Faworytów już nie ma w tanecznym show Taniec z gwiazdami.
2006-10-30 15:04:05 : Ewa Szetela
Odpadł mój faworyt Przemysław Sadowski. Będę płakać :( Telewidzowie nie powinni głosować. Odpadają najlepsze pary według ocen jury.. jak to możliwe?
2006-10-30 19:49:39 : Tomek z Warszawy
Odpadła wspaniała para. Teraz to chyba pozostało trzymać kciuki za zwycięstwo Marcina Mroczka z Edytą Herbuś. Wszyscy moim faworyci już niestety odpadli... Taniec z gwiazdami w IV edycji jest zaskakujący!
2007-02-25 17:35:52 : Agnieszka z zmc
Czy ktoś zna tytuł utworu do którego Przemek Sadkowski i Ewa Szabatin tańczyli Jive'a???

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!