Logo - Borkowscy
2007-04-09 : Taniec z gwiazdami Omenaa Mensah
Szósty odcinek programu Taniec z gwiazdami już za nami i pożegnaliśmy kolejną parę. Gwiazda, która jako piąta pożegnała się z programem Taniec z gwiazdami to kolejna kobieta Omenaa Mensah i jej partner: Rafał Maserak. Para ta zatańczyła tango do utworu "They Can't Take That Away From Me" Franka Sinatra. Po raz kolejny Omena garbiła się przy tańczeniu, ale jury w okresie świątecznym nie chciało się za bardzo czepiać w ocenie słownej. Para łącznie zdobyła od jury 29 punktów i jak widać już chyba Rafał Maserak znudził się fankom, które na pewno do tej pory głosowały na niego, a nie na Omenę. Dzięki temu, że Omena odpadła już w trakcie programu taniec z gwiazdami nie będzie w serwisach internetowych i prasie ponownych opinii, że stacja TVN promuje na siłę kolejną gwiazdę ich stacji.

Omenaa Mensah i Rafał Maserak

W szóstym odcinku piątej edycji programu Taniec z gwiazdami każda z par zatańczyła taki taniec, którego do tej pory nie wykonywała w programie, a tematem muzycznym były piosenki Franka Sinatry. Poniżej możecie przeczytać, jaka gwiazda, co zatańczyła, oraz kilka słów od nas:

Jako pierwsza na parkiecie pojawiała się: Kasia Tusk, która tym razem zatańczyła już ze swoim tancerzem: Stefano Terrazzino. (Przypominamy, dla tych co nie wiedzą: Kasia w poprzednim odcinku zatańczyła z Robertem Rowińskim). Para ta teraz zatańczyła fokstrota do utworu Love and Marriage. Według jury Kasia Tusk otworzyła się na taniec i według wielu opinii odbyło się to dzięki dwóm partnerom. To pierwsza gwiazda, która w programie taniec z gwiazdami miała okazję tańczyć z dwójką zawodowych tancerzy. Powracając do ich samego tańca, to w ich wykonaniu było mało prawdziwego foxtrota. Ocena jury była średnia, bo zaprezentowali słabą technikę. Zobaczymy jak będzie w kolejnych odcinkach.

Jako kolejny na parkiecie pojawił się: Bartosz Obuchowicz z Kingą Jurecką, którzy zatańczyli nam: rumbę do utworu Killing Me Softly. Po raz kolejny Bartosz zebrał pozytywne opinie od jury i to przede wszystkim z ust Iwony Pavlovic. Ich rumba była naładowana energią, po raz kolejny Bartosz pochwalony został za piękny pion, oraz ładną pracę stóp. Według Pani Iwony Bartosz pokazał się widzom jako łobuz i polubiła go za łobuzerstwo, a rumba go lekko ułagodziła. Poproszony został, aby powrócił do swojego poprzedniego zachowania i nadal był sobą. No cóż. Każdy widzi to inaczej. My uważamy, że jest super i tak trzymać. Trzymamy kciuki w kolejnych odcinkach programu taniec z gwiazdami.

Nastepnie, mogliśmy obejrzeć Omenę, ale pisaliśmy o nich na początku informacji, tak więc od razu przechodzimy do: Katarzyny Cerekwickiej, która z Georgiy Korolyov zatańczyła nam rumbę do utworu: Stranger In The Night. Kasia Cerekwicka z programu na program tańczy coraz lepiej. Według wielu osób Kasia i Georgiy tworzą dobraną parę. Widocznie to pomaga im bardzo tańczyć na parkiecie. Przecież w tańcu trzeba wyczuć partnera, aby dobrze z nim tańczyć. W ich tańcu była ładna akcja bioder, ale nie nachalna. Według Piotra Galińskiego: Kasia Cerekwicka, to prawdziwa Lady na parkiecie i tańczący Wamp. Bardzo duży postęp w tańcu. Para dostała również jedną 10 od Beaty Tyszkiewicz.

Po Kasi na parkiecie pojawił się Krzysztof Tyniec, który zatańczył foxtrota z Kamilą Kajak, do utworu: Singin' In The Rain. Jak zwykle Krzysztof Tyniec został pochwalony za przepiękną ramę, pion, sylwetkę, oraz niesamowitą lekkość tańca. Według Iwoy Pavlovic był to najpiękniejszy foxtrot z pięciu edycji programu taniec z gwiazdami. Widać to było również w punktacji jury, które dało im cztery 10. Trzymamy kciuki za kolejne tańce!

Na sam koniec na parkiecie pojawił się Ivan Komarenko z Blanką Winiarską. Para zatańczyła rumbę do utworu My Way. Niestety jury trochę skrytykowało ich za niezgodność ruchów do muzyki. Na początku tej edycji programu taniec z gwiazdami według nas Ivan pokazał się z bardzo dobrej strony, jednak z odcinka na odcinek słabnie energia w czarnej panterze? Co się dzieje? Może w kolejnym odcinku będzie lepiej.

Na koniec tego odcinka zaśpiewał nam Zbigniew Wodecki. W kolejnym odcinku programu Taniec z gwiazdami, pary będą tańczyły do repertuaru: Kabaret Starszych Panów. Z programu na program taniec z gwiazdami, ubywa nam par. W kolejnym odcinku będzie już tylko pięć par. Kto według was dotrwa do finału i wygra piątą edycję tanecznego show? Czekamy na wasze komentarze.

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
pożegnaliśmy piątą parę w Taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-04-09 10:11:05 : Moniczka
Nareszcie odpadła Omena. Już dawno powinni odpaść, bo nie zauroczyła chyba nikogo swoją osobą. Nadrabiała jedynie dzięki partnerowi Maserakowi. Według mnie do finału powinny dojść dwie pary: Krzysztof Tyniec z Kamilą Kajak + Bartosz Obuchowicz z Kingą Jurecką. Chociaż ostatnio zaskakuje mnie swoim tańcem Kasia Cerykwicka....
2007-04-09 11:42:54 : Łucja z Wrocławia
Wydaje mi się, że w kolejnym programie odpadnie Kasia Tusk i pozostanie Cerekwicka, Tyniec oraz Obuchowicz. Nie wiem kto powinien wygrać, bo wszystkie te gwiazdy tańczą bardzo dobrze!
2007-04-09 13:47:50 : Krystyna L.
Bardzo dobrze, że Omena odpadła. Teraz powinna odpaść Kasia Tusk, potem Ivan i Cerekwicka. W finale widzę Tyńca i Obuchowicza. Za nich trzymam kciuki :)
2007-04-13 08:59:40 : Łukasz Niezabitowski
Może kogoś zainteresuje Omena Mensah nago? Zobaczcie sobie kilkadziesiąt zdjęć nago Omeny i żony Liroya, Joanny Krochmalskiej: zdjęcia.
2007-04-14 11:35:11 : Irek
Niezłe ciałko ma Omena. Jestem pod wrażeniem nagiej Omeny! Wracając do tematu, to według mnie program Taniec z gwiazdami powinien wygrać Obuchowicz lub Kasia Cerekwicka.
2007-04-14 17:40:25 : Monia
Gazeta Fakt opublikowała dzisiaj artykuł, w którym podaje stawki gwiazd. Nie są to małe pieniądze - wynagrodzenie za odcinek może sięgnąć nawet 12 tys. złotych. Kasia Tusk podobno za jeden odcinek bierze 10 tysięcy złotych. Bartosz Obuchowicz zarabia jednak mniej - 8 tys. za wieczór. Kurde jaka kasa! Niektóre gwiazdy nieźle zarabiają na udziale w programie Taniec z gwiazdami! Pozazdrościć, bo ja muszę pracować kilka miesięcy na ich jedno programową pensję!

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!