Logo - Borkowscy
2007-03-26 : Taniec z gwiazdami - Olbrychski
Czwarty odcinek programu Taniec z gwiazdami już za nami i pożegnaliśmy kolejną parę. Gwiazda, która jako trzecia pożegnała się z programem Taniec z gwiazdami to Rafał Olbrychski i jego partnerka: Ewa Szabatin. Para ta zatańczyła pasodoble do utworu "El Conquistador" Jose Esparza. Taniec był chodzony, bez rewelacji i chyba pierwszy raz w historii programu Taniec z gwiazdami dostał wśród punktacji ocenę: "2" od Iwony Pavlović. Ewa Szabatin z pełną klasą pokazywała swoje mistrzostwo w tańcu, jednak nie udało się jej w ciągu miesiąca nauczyć Rafała tańczyć. Wydaje nam się, że Ewa miała najcięższego ucznia wśród gwiazd, tak więc i tak udało się go rozruszać. Widocznie tak miało być, że tym razem to oni musieli odpaść. Rafał Olbrychski od początku programu pokazywał wszem i wobec, że nie potrafi tańczyć. To, co mu na pewno wychodzi to śpiew i gra na gitarze. Życzymy mu sukcesów z jego nową płytą, którą może wkrótce wyda.

Rafał Olbrychski i Ewa Szabatin

W czwartym programie piątej edycji programu Taniec z gwiazdami mieliśmy możliwość obejrzenia tańców: pasodoble (taniec latynoamerykański) i foxtrot (taniec standardowy) we wspaniałym wykonaniu gwiazd i tancerzy. Poniżej możecie przeczytać, jaka gwiazda, co zatańczyła, oraz kilka słów od nas:

Po raz kolejny na pierwszy ogień posła para, która odpadła z programu. W poprzednim odcinku była to Anna Samusionek, a tym razem Rafał Olbrychski z Ewą Szabatin. Pokazali nam na parkiecie w swoim wykonaniu taniec latynoamerykański pasodoble. Niestety ten taniec był dla nich ostatnim tańcem na parkiecie programu Taniec z gwiazdami. Więcej na ten temat napisaliśmy powyżej, tak więc nie będziemy się już powtarzać.

Po Rafale na parkiecie pojawił się Ivana Komarenko z Blanką Winiarską, którzy zaprezentowali nam w swoim wykonaniu taniec: foxtrot, który uznawany jest za najtrudniejszy taniec standardowy. Po raz kolejny Ivan nie mógł pokazać swojej drapieżności, jaką widzieliśmy u niego podczas tańców latynoamerykańskich. Według jury, para zatańczyła bardzo elegancji foxtrot. Trzymamy kciuki w kolejnych odcinkach taniec z gwiazdami.

Jako kolejna na parkiecie pojawiała się: Kasia Tusk i zatańczyła ze Stefano Terrazzino: pasodoble. Jak mogliśmy usłyszeć o jury: ich taniec był przenoszony, przerzucany przez Stefano. Mało było w wykonaniu Kasi tańca i gdyby nie Stefano Terrazzino to na pewno nie raz Kasia leżałaby na parkiecie. Ta para podobnie jak para, która odpadła zdobyła najmniejszą ilość punktów, jednak widać na różnych forach internetowych, że ludzie polubili Kasię Tusk i głosują na nią. Zobaczymy, co będzie w kolejnych odcinkach programu.

Następnie obejrzeliśmy: Omenaę Mensah, która z Rafałem Maserakiem zatańczyła eleganckiego foxtrota. Po raz kolejny Omenaa wisiała na tancerzu i nie zachowała prawidłowej postawy w tańcu. Hmm… Mając takiego tancerza jakim jest Rafał Maserak nie jedna nie mogłaby się powstrzymać, żeby chociaż trochę na nim powisieć ;) Żartujemy. Powodzenia w kolejnych odcinkach programu taniec z gwiazdami.

Po Omenie na parkiecie pojawił się Krzysztof Tyniec, który z Kamilą Kajak zatańczył: pasodoble. Zatańczyli do utworu "It's My Life" Jon Bon Jovi. Sam utwór był rytmiczny i po raz kolejny Pan Krzysztof Tyniec pokazał swój wysoki poziom w tańcu. Jak zwykle był w tańcu bardzo skupiony i wczuwał się w taniec. Przy takim utworze, to już sam utwór unosił ich nad parkietem. Był niesamowicie rytmiczny. Swoim tańcem Tyniec bije wszystkich na głowę. Wszystko tańczył idealnie. Widać, że opanowuje taniec do perfekcji. Po raz kolejny otrzymał od jury bardzo wysoką punktację, z czego otrzymał również "10" od Iwony Pavlović . Jeżeli od niej otrzymali tak wysoką punktację, to taniec musiał być bezbłędny. Trzymamy kciuki za kolejne tańce!

Po raz kolejny po Tyńcu na parkiecie pojawił się: Bartosz Obuchowicz z Kingą Jurecką, którzy zaprezentowali się w foxtrocie. Po idealnym w tańcu Krzysztofie Tyńcu, nie mogliby dać innej gwiazdy jak Bartosza, który również pokazuje wysoki poziom w tańcu. Tym razem trafił na taniec standardowy i widać było, że woli tańce latynoamerykańskie w których może pokazać swoją energię. Mimo to poradził sobie z foxtrotem. Trzymamy kciuki w kolejnych odcinkach programu taniec z gwiazdami.

Następnie wyszła Ewa Wachowicz z Markiem Fiksą. Na parkiecie zaprezentowali nam pasodoble. W tym tańcu Ewa pokazała, że potrafi się ruszać i widać było, że naprawdę ostro wzięła się za naukę tańca. Taniec Ewy Wachowicz oczarował Piotra Galińskiego, który dał tej parze w swojej punktacji 10. Z programu na program Ewa tańczy coraz lepiej. Oby tak dalej. Widać postępy i bardzo duże zaangażowanie.

Jako ostatnią parę, mogliśmy obejrzeć: Katarzynę Cerekwicką z Georgiy Korolyov. Zaprezentowali nam w swoim wykonaniu foxtrot. Z programu na program Kasia Cerekwicka tańczy coraz lepiej. Zatańczyli bardzo piękny, przyjemny foxtrot. Co było widać w punktacji jury. Otrzymali 4 razy 9. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne odcinki programu taniec z gwiazdami.

Już za tydzień 1 kwietnia (prima aprilis) wszystkie gwiazdy zatańczą nam: taniec latynoamerykański sambę. Zobaczymy jak w tym tańcu poradzą sobie nasze gwiazdy. Czekamy na wasze komentarze.

Blog Borkowski - strona prywatna Konstancin Jeziorna
pożegnaliśmy trzecią parę w Taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-03-26 06:44:51 : Monika Lewandowska
Nareszcie odpadł beznadziejnie tańczący Rafał Olbrychski. Lepiej nich zajmie się śpiewaniem, bo faktycznie lepiej mu to wychodzi. Po raz kolejny widać było, że na Kasię Tusk i Stefano głosują małolaty, bo jak można wysyłać na nich tyle SMSów. Tuskowa pokazuje bardzo niski poziom w tańcu a przechodzi dalej... Jestem zaszokowana i mam nadzieję, ze Kasia Tusk wyłoży się wreszcie na sambie ;))
2007-03-26 11:48:59 : Marcel
Szkoda, że odpadł Rafał Olbrychski. To była jedna z normalniejszych gwiazd w tej edycji.
2007-03-26 18:34:41 : Irminka
Obuchowicz i Tyniec muszą dojść do finału. Oni tańczą najlepiej w piątej edycji programu taniec z gwiazdami! Głosujcie na nich.
2007-03-30 09:39:39 : Kinga z Konstancina
Musi wygrać Bartosz Obuchowicz! Głosujcie na niego.

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!