Logo - Borkowscy
2008-03-03 : Taniec z gwiazdami Michał Lesień
Pierwszy dzień emocji związanych z najnowszą, siódmą edycją TANIEC Z GWIAZDAMI już za nami. W pierwszym odcinku tanecznego show taniec z gwiazdami, zatańczyli tylko panowie tj.: Lesień, Zagrobelny, Pudzianowski, Schimscheiner, Łozowski, Kaliszuk, Janowski - i to oni walczyli o głosy widzów oraz jury tanecznego show. Po głosowaniu, odpadła już pierwsza para: Michał Lesień i Katarzyna Krupa, którzy jako pierwsi wyszli na parkiet i jako pierwsi odpadli (zbieg okoliczności). Para Lesień i Krupa, zatańczyła nam cha-cha.

Michał Lesień i Katarzyna Krupa

Szkoda, że już w pierwszym odcinku taniec z gwiazdami musieliśmy się pożegnać z pierwszą parą. We wcześniejszych edycjach tanecznego show, było to zdecydowanie lepiej rozwiązane i każda para miała możliwość pokazania się przynajmniej w 2 pierwszych odcinkach. Niestety, ktoś musiał odpaść...

Łukasz Zagrobelny i Anna Głogowska zatańczyli nam na parkiecie walc angielski. Ania Głogowska jako weteranka i znana tancerka z poprzednich edycji programu taniec z gwiazdami, przekazała bardzo dobrą energię i było to widać w tańcu. Mogliśmy obejrzeć całkiem przyzwoitą ramę w wykonaniu Łukasza Zagrobelnego. Z taką energią Ani Głogowskiej, zapewne jeszcze nie raz obejrzymy tą parę w tańcu.

Po nich na parkiet wyszedł Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska Michno. Para zatańczyła nam cha-cha. Według Iwony Pavlović, Mariusz Pudzianowski przyczynił się do stworzenia nowej kategorii - NA PUDZIANA. Z opinii jury dało się wyczuć strach i ważenie słów przy Mariuszu. Ci, którzy nie oglądali programu, na pewno mogą żałować, bo widok olbrzymiego Strong Mana u boku drobnej i seksownej Magdaleny Soszyńskiej był BOSKI. Musicie ich obejrzeć w kolejnym odcinku.

Następnie obejrzeliśmy walc angielski w wykonaniu pary: Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak. Taniec był wykonany w całości poprawnie, gdzie akcja walcowa była poprawna. Program taniec z gwiazdami, odkrywa wspaniałe talenty i do tej pory większość z nich tańczyła u boku Kamili Kajak. Kamila wśród gwiazd, skutecznie szlifuje brylanty tańca! Życzymy im powodzenia w kolejnych odcinkach!

Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska zatańczyli nam cha-cha. Tato Wojtka Łozowskiego był znakomitym tancerzem zawodowym i przekazał mu w genach talent do tańca. Nie daleko spada jabłko od jabłoni. Po tańcu. pojawiły się pierwsze łzy wywołane wspomnieniami. Trzymamy za nich kciuki w kolejnych odcinkach tanecznego show taniec z gwiazdami.

Po nich obejrzeliśmy walc angielski w wykonaniu pary: Marek Kaliszuk i Nina Tyrka. Widać było, że Marek Kaliszuk nie ma problemu z ruchem i jest bardzo roztańczony. Gwiazda podąża w dobrym kierunku i jeżeli będzie się tego trzymał, to jeszcze w wielu odcinkach, będziemy oglądali ich tańce na parkiecie.

Na koniec zatańczyła para dwóch gwiazd: Robert Janowski i Anna Bosak. Robert Janowski jest jedną z gwiazd 7 edycji taniec z gwiazdami, a Ania Bosak to gwiazda z You Can Dance. Para gwiazd zatańczyła nam bardzo sympatyczną cha-che. Według jury, ich taniec był najbardziej rytmicznym tańcem. Widać było wielkie skoncentrowanie na partnerce. Nie ma się, co dziwić, bo przecież Ania Boska to seksowna i zmysłowa kobieta, która potrafi oczarować nie tylko męską część telewidzów. Trzymamy za nich kciuki w kolejnych odcinkach.

Gościem specjalnym pierwszego odcinka Taniec z Gwiazdami, był perkusyjny zespół STOMP. Tego wieczoru panie były w komfortowej sytuacji, ponieważ mambo, które zatańczyły tym razem nie było oceniane. Kobiety były fantastyczne na parkiecie! W następnym odcinku będziemy podziwiać wdzięki i talent taneczny kobiet. Zobaczymy, co pokaże nam piękniejsza część gwiazd tej edycji Tańca z Gwiazdami. Czekamy na Wasze komentarze, po pierwszym odcinku tanecznego show.

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
siódma edycja Taniec z gwiazdami odpadł Michał Lesień
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2008-03-02 23:00:15 : Kacha
Bardzo pozytywnie rozbawił mnie swoim tańcem Mariusz Pudzianowski. Podziwiam go, że odważył się wyjść na parkiet. Z dotychczas tańczących gwiazd, trzymam kciuki za Roberta Janowskiego i Anię Bosak. Dajcie czadu w kolejnych odcinkach Tańca z gwiazdami!!!
2008-03-03 10:33:38 : Patrycja z Gdańska
Taniec podobał mi się w wykonaniu par: Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska oraz Robert Janowski i Anna Bosak. Przy tej drugiej parze nie wiadomo tak naprawdę kto z nich jest gwiazdą. Nie ukrywam, że większą sympatią darzę Anię Bosak, za jej udział w You Can Dance. Trzymam za nich kciuki!
2008-03-03 11:32:22 : Weronika
Widocznym faworytem wśród męskiej części gwiazd programu Taniec z Gwiazdami, jest Robert Janowski , który zebrał najlepsze noty. Emocje wywołał na pewno występ siłacza Mariusza Pudzianowskiego, który na parkiecie poruszał się niestety niezdarnie, ale przy takiej masie nie ma co mówić, że będzie fruwał jak motylek. Kamila Kajak jak zwykle wygląda na parkiecie seksownie i mam nadzieję, że również w tej edycji pociągnie gwiazdę do ścisłej czołówki tej edycji taniec z gwiazdami
2008-03-03 19:46:16 : Łucja I.
Szkoda, że nic się nie zmieniło w działaniu programu taniec z gwiazdami oraz w samej oprawie. Jedynie zmieniły się gwiazdy. Na razie trzymam kciuki za Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska. Fajnie tańczą i wydaje mi się, że dojdą daleko. Trzymam za nich kciuki. Pozdrawiam wszystkich fanów tańca z gwiazdami.
2008-03-04 21:25:17 : Karol Kasjaniuk
Pudzian się nieźle spocił podczas tańca z gwiazdami. Miał całe mokre spodnie. Powinni mu dawać czarne spodnie, to wtedy nie będzie widać plam potu... Oj działo się działo na parkiecie. Że ten parkiet wytrzymał ciężar strong mana. :)))

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!