Logo - Borkowscy
2006-10-09 : Taniec z gwiazdami - Maria Wałęsa
Wczoraj pożegnaliśmy już czwartą parę z programu Taniec z gwiazdami. Gwiazda, która odpadła tym razem z tanecznego show Taniec z gwiazdami to: Maria Wiktoria Wałęsa i jej partner: Paweł Godek. We wszystkich komentarzach na naszej stronie, na temat programu Taniec z gwiazdami, wszyscy chcieli, żeby to "prezydentówna" opuściła taneczne show. Tak też się stało i tym razem to oni otrzymali najmniejszą liczbę punktów i musieli pożegnać się z programem Taniec z gwiazdami.

Maria Wiktoria Wałęsa i Paweł Godek
foto: tanieczgwiazdami.onet.pl

We wczorajszym programie IV edycji programu Taniec z gwiazdami mieliśmy możliwość obejrzenia tylko jednego tańca: jive (taniec latynoamerykański) we wspaniałym wykonaniu gwiazd i tancerzy.

Jive - narodził się na początku XX w. i jest dzieckiem "rewolucji tanecznej" z 1910 roku. Prekursorem jiva był jitterbug - taniec pełen elementów akrobatycznych np.; przerzucania partnerek przez barki, tańczony przez czarnoskórą młodzież z Harlemu. Jitterbug został przywieziony do Europy w latach 40 - tych przez amerykańskich żołnierzy. Kiedy pojawił się w londyńskich lokalach wywołał euforię, ale także przerażenie. Znani ze swego pragmatyzmu Anglicy zmodyfikowali jitterbug pozbawiając go wszelkich elementów akrobatycznych i tak narodził się jive. W latach 70-tych został uznany za taniec turniejowy. Współczesny jive zawiera elementy jitterbug'a, swingu i rock'n'roll'a. Od tancerzy wymaga świetnej kondycji i sprawności, muszą pokazać zarówno elementy swingowe, oparte na podskokach, a także tzw.: kicks and flicks. Chociaż jest tańcem wyczerpującym i turniejach tańca tańczony jest jako ostatni, więc zawodnicy od początku tańca muszą walczyć ze zmęczeniem.
(źródło: tanieczgwiazdami.onet.pl)

Kolejny program tanecznego show Taniec z gwiazdami ma być w rytmie polskich przebojów.

Rodzina Borkowski - strona prywatna blog prywatny
pożegnaliśmy czwartą parę w Tańcu z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2006-10-09 08:58:32 : Łucja Nasteruk
Cieszę się, że nareszcie odpadła Wałęsówna. Myślałam już, że TVN chce za wszelką cenę wyprowmować prezydentównę i jej specjalnie nie wywalają. Ja trzymam kciuki za Marcina Mroczek i Edytkę Herbuś. Jestem kobietą, ale ta Edyta Herbuś to istny demon seksu. Wspaniała kobieta i tancerka. Co tydzień wysyłam na nich SMSa :)
2006-10-09 09:30:33 : Łukasz Osmalak
Czy to zbieg okoliczności. Maria Wałęsa wystąpiła jako czwarta podczas tego programu i pożegnała taneczne show Taniec z gwiazdami jako czwarta :)
2006-10-09 10:07:31 : Katarzyna z Wrocławia
Największą uwagę zwracały sztuczne rzęsy u Marii Wałęsy, wyglądające upiornie na jej drobnej twarzy. Jej taniec nie wzbudził większego entuzjazmu i musiała się pożegnać. Czytałam, że prezydentówka zerwała z nażeczonym i szukała w Tańcu z gwiazdami romansu. Wygląda na to, że romansu będzie szukać jednak poza salą taneczną. Pozdrawiam Katarzyna z Wrocławia
2006-10-10 15:31:47 : Leszke Maciejewski
Bardzo dobrze, że odpadła Panna Wałęsówna. Są o wiele lepsze gwiazdy w programie Taniec z gwiazdami, które cieszą nas swoją obecnością i tańcem. Pozdrawiam przesympatyczną rodzinę Borkowskich
2006-10-12 18:57:05 : Magda Wiśniewska
Pomimo zakończenia swojej przygody z tańcem, Maria Wałęsa spędziła upojny wieczór w klubie w objęciach i namiętnym pocałunkach z facetem, którego nie pamięta. Niezła jest ta Wałęsówna :) Więcej możecie przeczytać na stronie: Wałęsówna nie wie, z kim się całowała.

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!