Logo - Borkowscy
2006-11-06 : Taniec z gwiazdami Marcin Mroczek
Pożegnaliśmy kolejną, ósmą już parę z programu Taniec z gwiazdami. Gwiazda, która odpadła tym razem z tanecznego show Taniec z gwiazdami to: Marcin Mroczek i jego partnerka: Edyta Herbuś. Wczorajszy program Taniec z gwiazdami był już półfinałowy. Na parkiecie pojawiły się już tylko trzy pary. Niestety tym razem to Marcin Mroczek i Edyta Herbuś otrzymali najmniejszą liczbę punktów i musieli niestety pożegnać się z programem Taniec z gwiazdami.

Marcin Mroczek i Edyta Herbuś
foto: tanieczgwiazdami.onet.pl

We wczorajszym półfinałowym programie IV edycji programu Taniec z gwiazdami mieliśmy możliwość obejrzenia po dwa tańce, we wspaniałym wykonaniu gwiazd i tancerzy. Peter Lucas z Dominiką Kublik zatańczyli: sambę i tango. Marcin Mroczek z Edytą Herbuś zatańczyli walca i sambę. Natomiast Kinga Rusin ze Stefano Terrazzino zatańczyli cha - cha - cha i tango.

Wczorajszy program był programem półfinałowym i przed nami za tydzień już finał, w których zatańczą już tylko dwie najlepsze według telewidzów pary: Kinga Rusin i Stefano Terrazzino oraz Peter Lucas z Dominiką Kublik.

Rodzina Borkowski - strona prywatna blog prywatny
pożegnaliśmy ósmą parę w Tańcu z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2006-11-06 09:08:49 : Martyna z Wrocławia
Marcin Mroczek nie cieszył się wielką sympatią widzów, którzy najwyraźniej uważali, że jeden Mroczek z Kryształową Kulą w zupełności wystarczy.
2006-11-06 09:41:21 : Michaś W.
Mroczek może nie cieszył się sympatią, ale szkoda mi tej Edyty Herbuś. To najatrakcyjniejsza tancerka na parkiecie tej edycji programu Taniec z gwiazdami. Wspaniała tancerka i śliczna kobieta. W finale już nie będzie na kim oka zawiesić ;)
2006-11-06 10:05:03 : Edyta Lewandowska
Peter Lucas i Dominika Kublik to dwie najsympatyczniejsze postacie z programu Taniec z gwiazdami w tej edycji. Skromni i z klasą, no i oczywiście super tańczą. Trzymam kciuki, aby to oni wygrali. Czytałam, że już wynik wygranej Kingi Rusin jest ustawiony przez TVN, ale mam cichą nadzieję, że opamiętają się i rzeczywiste głosy oddane na tancerzy zadecydują o ewentualnej wygranej.
2006-11-06 23:56:39 : Kamil z Lublina
Marcin Mroczek odpadł z Tańca z gwiazdami. Aktorowi nie pomogła 10-milionowa widownia serialu, w którym występuje. W programie nadal tańczy Peter Lucas, który według wielu informacji jest bardzo promowany przez producentkę show Agnieszkę Koniecką. Więcej można przeczytać na stronie: wiadomosci24.pl
2006-11-07 08:33:37 : Monika Mucha
Michaś W. tak lubisz Egytę Herbuś to poczytaj sobie informacje na jej temat na stronie: Edyta Herbuś - jaka jest naprawdę? Myślę, że prawdziwa twarz Edyty Herbuś tj.: kobiety WAMP spodoba ci się ;)
2006-11-07 09:39:53 : Marcin Jankowski
Szkoda, że odpadł Mroczek! O Kryształową Kulę w finale powalczy Peter Lucas z Dominiką Kublik i Kinga Rusin ze Stefano Terrazzino. Słyszałem, że będą musieli zaprezentować publiczności po trzy tańce: latynoamerykański, standardowy oraz własny układ taneczny. Zobaczymy kto wygra. Podobno szykuje się już 5 edycja tanecznego show Taniec z gwiazdami. Widać TVN wykorzystuje popularność tego progamu!

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!