Logo - Borkowscy
2007-03-12 : Taniec z gwiazdami - Majchrzak
Drugi odcinek programu Taniec z gwiazdami już za nami i pożegnaliśmy pierwszą parę. Gwiazda, która jako pierwsza pożegnała się z programem Taniec z gwiazdami to Wojciech Majchrzak i jego partnerka: Magdalena Soszyńska. Para ta zatańczyła rumbę do utworu "Sacrifice" Eltona Johna. Według nas ich wykonanie rumby było o wiele lepsze niż innych par, które pozostały w programie. Widocznie telewidzowie wysyłający SMSy nie oceniają wykonania tańców przez gwiazdy na parkiecie, a zwracają uwagę przede wszystkim na popularność tych gwiazd. Pozostałe uwagi pozostawimy tylko dla siebie! Uważamy, że wśród par były inne, które powinny odpaść jako pierwsze.

Wojciech Majchrzak i Magdalena Soszyńska

W drugim programie piątej edycji programu Taniec z gwiazdami mieliśmy możliwość obejrzenia tańców: namiętna, zmysłowa rumba (taniec latynoamerykański) i szybki, zwariowany quickstep (taniec standardowy) we wspaniałym wykonaniu gwiazd i tancerzy. Poniżej możecie przeczytać, jaka gwiazda, co zatańczyła, oraz kilka słów od nas:

Na pierwszy ogień tym razem poszła Ewa Wachowicz z Markiem Fiksą. Na parkiecie zaprezentowali nam rumbę, które niestety w naszej ocenie nie była namiętna i zmysłowa. Podobnie ich taniec oceniło jury, które przyznało im łącznie tylko 27 punktów.

Jako druga w drugim odcinku wyskoczyła "czarna pantera" w postaci: Ivana Komarenko z Blanką Winiarską, którzy zaprezentowali nam quickstep’a. Po raz kolejny Ivan pokazał swoją niespożytą energię na parkiecie. W ich wykonaniu quickstep był szybki i trochę zwariowany, czyli taki jaki powinien być. Z programu na program utwierdzamy się w przekonaniu, że Ivan i Blanka powinni dojść daleko w programie Taniec z gwiazdami. Trzymamy kciuki!

Jako trzecia na parkiecie pojawiała się: Kasia Tusk i zatańczyła ze Stefano Terrazzino: rumbę. Niestety było bardzo mało rumby w rumbie. Czyżby Stefano nie potrafił wykrzesać z Kasi Tusk tej kobiecości i namiętności, jaką powinna pokazać kobieta w rumbie? W każdym tańcu widać u niej ogromne skrępowanie. Chyba nie jest jeszcze obyta z kamerami? Z programu na program utwierdzamy się w przekonaniu, że jeżeli będą przechodzili dalej, to tylko i wyłącznie dzięki popularności Stefano Terrazzino wśród kobiet, które licznie śledzą program Taniec z gwiazdami.

Po skrępowanej i mało kobiecej Kasi Tusk, na parkiecie pojawił się bardzo energiczny: Bartosz Obuchowicz z Kingą Jurecką, którzy zaprezentowali się w quickstep’ie. Po raz kolejny Bartosz pokazał, że potrafi się ruszać i robi to z klasą. Jeżeli Bartosz Obuchowicz nie pojawi się w finale, to stwierdzimy że wyniki w głosowaniach są manipulowane przez TVN. Oni muszą być w finale! Po raz kolejny otrzymali najwyższą ocenę jury jak również i głosujących telewidzów. Gratulacje i oby tak dalej! p.s. Bartoszu masz śliczną córeczkę!

Jako następny na parkiecie pojawił się Krzysztof Tyniec, który z Kamilą Kajak zatańczył: rumbę. Widać było na parkiecie, że ćwiczenia rumby w garażu przyniosły bardzo dobry efekt. Krzysztof Tyniec prezentuje jak dotąd bardzo wysoki poziom w tańcu. Podobną z nami opinię miało jury programu, bo to kolejna para po Bartoszu Obuchowicz, która otrzymała od nich bardzo wysoką punktację (33 punkty). Trzymamy kciuki za kolejne tańce!

Po Tyńcu z gwiazdami jak to powiedział Zbigniew Wodecki na parkiet wyszła: Omenaa Mensah, która z Rafałem Maserakiem zatańczyła quickstep’a. W tym tańcu zdecydowanie lepiej wypadła Omenaa. Widocznie Rafał Maserak daje z siebie wszystko, aby rozruszać naszą gwiazdę. Zobaczymy jak będzie w kolejnym odcinku programu Taniec z gwiazdami, który już za tydzień.

Kolejną parą, która pojawiła się na parkiecie to: Rafał Olbrychski i Ewa Szabatin. Wykonali razem rumbę, która niestety podobnie jak w przypadku Katarzyny Tusk nie była przepełniona namiętnością. Ewa Szabatin oczywiście pokazała swoją kobiecość, ale nie udało się tego zobaczyć w tańcu Rafała, a to przecież on jest gwiazdą w tej parze i to jego oceniamy. Wypowiedzi i opinie jury potwierdzały to, co każdy z nas sam mógł zobaczyć na parkiecie. Oczywiście było lepiej niż w pierwszym programie i jak widać dostali szansę od telewidzów i będą mogli pokazać jak poradzą sobie w następnym odcinku programu Taniec z gwiazdami. Liczymy na bardziej udany występ za tydzień i zobaczymy jak poradzi sobie Rafał Olbrychski w tangu.

Jako kolejna para zatańczyła: Anna Samusionek z Łukaszem Czarneckim. Pokazali nam na parkiecie w swoim wykonaniu taniec standardowy quickstep. Nie jest to para, za którą trzymamy kciuki, no ale zobaczymy ich w kolejnym odcinku i może nas jeszcze czymś zaskoczą. Gwiazdy potrafią być nieobliczalne.

Następny był Wojciech Majchrzak i jego partnerka Magdalena Soszyńska, ale o nich napisaliśmy na początku tej informacji na naszym blogu i nie będziemy już się powtarzać przechodząc od razu do ostatniej gwiazdy, która pojawiła się na parkiecie w drugim odcinku Taniec z gwiazdami. Była to Katarzyna Cerekwicka z Georgiy Korolyov. Zaprezentowali nam w swoim wykonaniu quickstep’a. Taniec według nas był poprawny i oby tak dalej. Opinie jury zeszły na kapuśniak, jaki prezentowała Kasia podczas prezentacji. Sami również zgłodnieliśmy ;)

Już za tydzień 18 marca gwiazdy zatańczą nam: taniec standardowy tango, oraz latynoamerykański jive. Zobaczymy jak w kolejnych tańcach poradzą sobie nasze gwiazdy. Czekamy na wasze komentarze.

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
pożegnaliśmy pierwszą parę w Taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-03-12 00:05:48 : Irmina
Mam podobne opinię jak Wy. Nie rozumiem dlaczego odpadł Wojciech Majchrzak, skoro nie tańczył najgorzej. Dlaczego pozostały te pozostałe sztywne gwiazdy? Dziwne głosowanie. W tym odcinku Taniec z gwiazdami, pary przejechały się na rumbie - panie od upadków ratowali partnerzy, a u panów mogliśmy zobaczyć rumbę w wersji chodzonej i dość drewnianej. Zobaczymy jak wypadną w kolejnym odcinku.
2007-03-12 00:10:38 : Moniczka
Najbardziej podoba mi się Bartosz Obuchowicz z partnerką, a powinna odpaść Kasia Tusk, która kompletnie nie potrafi tańczyć. Nawet przystojny Stefano Terrazzino nie uchroni jej od odpadnięcia w kolejnym odcinku Tańca z gwiazdami :(
2007-03-12 01:07:37 : Kaśka z Warszawy
Szkoda, że Majchrzak odpadł... Myślałam, że odpadnie ktoś inny np: Kasia Tusk :(
2007-03-12 15:01:57 : Magda L.
Rafał Olbrychski i Kaśka Tusk tańczyli jak potłuczeni a dalej są w programie. Jak ci ludzie głosują. Nie rozumiem tego. Ja głosowałam na Obuchowicza ;)
2007-03-13 07:57:41 : Iza
Jak zwykle odpadają osoby, które nie powinny odpaść, a przynajmniej tak wcześnie. Są gorzej tańczące pary i one jak widać cały czas się trzymają i przechodzą dalej? Może TVN myśli, że jak telewidzowie głosami usuną Kaśkę Tusk to program straci na popularności ? :))
2007-03-13 08:40:16 : Kosma1987
Wydaje mi się, że wyniki będą zrozumiałe, jeśli uświadomimy sobie, kto wysyła sms. Myślę że przedział wiekowy mieści się między 10 a 15 rokiem życia. Dziewczyny zakochane w Iwanie, utożsamiające sie ze skromną Kasią Tusk, która ma chyba najmniej z gwiazdy itd.Czy ktoś badał, np OBOP jaki jest przekrój wiekowy i inny głosujących?
2007-03-14 19:00:04 : Monika
Szkoda, że odpadł Wojciech Majchrzak :((((
2007-03-14 21:40:05 : kosma1987
Czy gdzieś są podawane dokładne wyniki głosowania widzów, czy mogą tym manipulować realizatorzy programu?
2007-03-15 00:42:37 : Borkowscy
@kosma1987: wyniki głosowania podawane są na oficjalnej stronie programu: tanieczgwiazdami.onet.pl
2007-03-18 19:40:24 : Łucja z Wrocławia
Największą szansę na wygraną w piątej edycji programu Taniec z gwiazdami mają Ivan Komarenko i Bartek Obuchowicz. Świetnie tańczą! Jak powiedział to Tusk: oni mają swobodę poruszania się, że aż iskry lecą... Trzymam za nich kciuki!

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!