Logo - Borkowscy
2008-02-27 : Taniec z gwiazdami lista uczestników siódmej edycji Tańca z Gwiazdami
Na oficjalnej stronie programu Taniec z Gwiazdami tanieczgwiazdami.onet.pl została podana lista uczestników siódmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami. 7 edycja Tańca z gwiazdami rozpocznie się już w najbliższą niedzielę 2 marca w TVN. Siódmą edycję programu poprowadzi Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski, choreografią zajmie się Agustin Egurrola, a na parkiecie zatańczy 14 par:

7 EDYCJA TANIEC Z GWIAZDAMI

Gwiazdy siódmej edycji Taniec z Gwiazdami:
Michał Lesień i Katarzyna Krupa
Małgorzata Socha i Robert Kochanek
Łukasz Zagrobelny i Anna Głogowska
Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki
Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska Michno
Marina Łuczynko i Michał Uryniuk
Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak
Magdalena Walach i Cezary Olszewski
Wojtek Łobzowski i Blanka Winiarska
Agnieszka Cegielska i Żora Korolyov
Marek Kaliszu i Nina Tyrka
Elisabeth Duda i Mario Di Somma
Robert Janowski i Anna Bosak
Katarzyna Figura i Rafał Maserak

Część osób pokrywa się z tym, co pisaliście w komentarzach poprzedniej informacji na naszym blogu: siódma edycja Taniec z Gwiazdami. W 7 edycji Taniec z gwiazdami, nie zmieni się skład jury: Iwona Pavlović, Piotr Galiński, Beata Tyszkiewicz i Zbigniew Wodecki.

Wszystkie nasze informacje, które piszemy o tanecznym show TVN Taniec z Gwiazdami, możecie czytać na podstronie: TANIEC Z GWIAZDAMI. Start 7 edycji Taniec z gwiazdami odbędzie się 2 marca 2008 roku, w niedzielę, tradycyjnie o godzinie 20:00 w TVN. Kto według was ma szanse wygrać siódmą edycję programu Taniec z gwiazdami? Co myślicie o tym połączeniu gwiazd z zawodowymi tancerzami, których macie wypisanych powyżej? Czekamy na Wasze komentarze.

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
kto z kim zatańczy w siódmej edycji taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2008-02-27 21:37:30 : Łukasz Ignaciuk
Eh.. miałem nadzieję, że pojawi się DODA, ale niestety. Patrząc na gwiazdy 7 edycji taniec z gwiazdami może być bardzo ciekawie na parkiecie. Fajnie będzie zobaczyć Pudziana w tańcu! To może być boskie! Hmm widzę, że Ania Bosak z You Can Dance będzie tańczyła w programie. Super! :)
2008-03-02 16:47:24 : Renia
Główna nagroda, którą otrzyma zwycięzca Tańca z gwiazdami to czerwona Corvetta :)

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!