Logo - Borkowscy
2008-08-19 : Taniec z gwiazdami lista uczestników ósmej edycji Tańca z Gwiazdami
Portal informacyjny TVN24.pl, opublikował obsadę najnowszej ósmej edycji show Taniec z gwiazdami. Już 7 września 2008 roku, na antenie TVN rusza 8 edycja Tańca z gwiazdami. Co nas czeka tym razem? Czternaście gorących nazwisk, a wśród nich aktorzy, dziennikarze, sportowcy i muzycy, wielka czwórka jury w postaci Iwony Pavlović, Beaty Tyszkiewicz, Zbigniewa Wodeckiego i Piotra Galińskiego, a wszystko wzbogacone muzyką Tomka Szymusia i dopełnione komentarzem prowadzących - Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego. Nagrodą główną, w ósmej edycji Taniec z gwiazdami, oprócz kryształowej kuli będzie Porsche!

8 EDYCJA TANIEC Z GWIAZDAMI

Gwiazdy ósmej edycji Taniec z Gwiazdami:
Agata Kulesza - aktorka, widzom TVN znana przede wszystkim z serialu "Hela w opałach".
Anna Popek - dziennikarka TVP
Katarzyna Walter - aktorka, znana m.in. z serialu "Hela w opałach"
Ilona Felicjańska - słynna polska modelka
Marta Żmuda-Trzebiatowska - aktorka, dała się poznać w serialu "Teraz albo nigdy"
Sylwia Gruchała - najsłynniejsza polska florecistka, skłócona z władzami Polskiego Związku Szermierczego
Natalia Lesz - piosenkarka
Paweł Stasiak - muzyk, wokalista zespołu Papa D
Oleg Sawkin - aktor, znany z serialu "Na Wspólnej"
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - jednej z najsłynniejszych polskich pięściarzy
Alan Andersz - aktor, znany z serialu "39 i pół"
Marek Włodarczyk - aktor, znany m.in. z serialu "Kryminalni"
Sambor Czarnota - aktor, znany z "Egzaminu z życia"

Do wymienionych powyżej gwiazd ósmej edycji Taniec z gwiazdami, dołączy jeszcze jeden mężczyzna. Na razie jednak, jego nazwisko pozostaje tajemnicą. Wszystkie nasze informacje, które piszemy o tanecznym show TVN Taniec z Gwiazdami, możecie czytać na podstronie: TANIEC Z GWIAZDAMI. Start 8 edycji Taniec z gwiazdami odbędzie się 7 września 2008 roku, w niedzielę, tradycyjnie o godzinie 20:00 w TVN. Kto według was ma szanse wygrać ósmą edycję programu Taniec z gwiazdami? Co myślicie o tym połączeniu gwiazd z zawodowymi tancerzami, których macie wypisanych powyżej? Czekamy na Wasze komentarze.

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
kto z kim zatańczy w ósmej edycji taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2008-08-19 23:54:12 : Edyta Kownacka
WOW nareszcie rusza 8 edycja tańca z gwiazdami! Patrząc na listę gwiazd, to na pewno będę trzymała kciuki za Martę Żmuda-Trzebiatowska. :)
2008-08-20 17:47:43 : Beata
Ten ktoś 14 to podobno ktoś związany ze sportem wodnym: Wojtek Brzozowski lub Paweł Korzeniowski.
2008-08-28 13:40:58 : agnieszka
ciesze się że będzie 8 edycja tańca z gwiazdami ten program jest suuuuper
2008-08-29 23:21:26 : Iwona
Rumba, samba, cha-cha-cha, rock&roll... sam wirujący seks na parkiecie! Sylwia Gruchała, Anna Popek, Iwona Felicjańska, Agata Kulesza, Natalia Lesz, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Alan Andersz, Krzysztof Diablo Włodarczyk i gorąca relacja wideo z pokazu par najnowszej 8. edycji Tańca z Gwiazdami na Pudelek.pl
2009-02-19 12:32:49 : Sylwia
pełna lista uczestników 9. edycji show "Taniec z gwiazdami":
1. Weronika Książkiewicz i Rafał Maserak
2. Paweł Nastula i Magdalena Soszyńska-Michno
3. Dorota Deląg i Marcin Hakiel
4. Anna Nowak-Ibisz i Cezary Olszewski
5. Jay Delano i Kamila Kajak
6. Wojciech Medyński i Izabela Janachowska
7. Francys Mayela Barraza Sudnicka i Łukasz Czarnecki
8. Dorota Gardias Andrei Mosejcuk
9. Tomasz Sobczak i Katarzyna Krupa
10. Monika Richardson i Krzysztof Hulboj
11. Marcin Chochlew i Janja Lesar
12. Bartek Kasprzykowski i Blanka Winiarska

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!