Logo - Borkowscy
2007-09-17 : Taniec z gwiazdami - Lewandowska
Kolejny odcinek tanecznego show Taniec z gwiazdami, jest już za nami. Tym razem z programem rozstała się para: Sandra Lewandowska i Michał Skawiński. Para zatańczyła nam zmysłową rumbę do utworu: In the Air Tonight Phil Collins. Według jury było za mało rumby w rumbie i brakowało zmysłowych ruchów bioder, jakie kiedyś zademonstrowała nam Kinga Rusin. Nie każda kobieta potrafi publicznie w tańcu pokazać zmysłowość i sex. Sandra Lewandowska z partnerem otrzymała najmniejszą ilość głosów od telewidzów i musieli się z nami pożegnać.

Sandra Lewandowska i Michał Skawiński

Podczas drugiego odcinka programu Taniec z gwiazdami, to panowie mogli odetchnąć. Jacek Kawalec, Mateusz Damięcki, Rafał Bryndal, Tomasz Kammel, Krzysztof Bosak i Adam Fidusiewicz wraz ze swoimi partnerkami zatańczyli swing do utworu Smokey Joe's Cafe (Jerry Leiber/Mike Stoller). Ten taniec, podobnie jak w zeszłym tygodniu mambo pań, nie był oceniany.

Tym razem w programie Taniec z gwiazdami zaprezentowały swoje umiejętności panie. Na pierwszy ogień poszła Daria Widawska i Robert Kochanek, którzy zaprezentowali się w rumbie. Rumba to taneczny kiler, który obnaża taneczne braki. Jak zauważyło jury jest jeszcze sporo braków w tańcu Darii Widawskiej. Jury doceniło przepiękny wyraz artystyczny oraz kontakt z partnerem.

Jako kolejna na parkiecie zaprezentowała się: Halina Mlynkova z Robertem Rowińskim. Para zatańczczyła nam quickstep’a, w którym zaprezentowała nam talent i wdzięk, oraz płynność i lekkość ruchów. Para otrzymała sporą ilość punktów, łącznie 35.

Po nich na parkiet wyszli: Isis Gee i Żora Korolyov, którzy zatańczyli rumbę. Według jury, gdyby oceniany był piękny uśmiech Isis Gee to otrzymaliby same dziesiątki, jednak w tym programie ocenia się przede wszystkim taniec i wyraz artystyczny, a z tym nie było niestety najlepiej. Techniki rumby było bardzo mało, jednak błędy techniczne zostały przyćmione przez śliczny uśmiech gwiazdy.

Kolejna para, która wyszła na parkiet to Helena Vondrackova i Milan Placko. Czeska para zatańczyła nam quickstep. Po tańcu pary niestety nie usłyszeliśmy typowej oceny tańca i techniki gwiazd. Wszyscy jedynie wyrażali swoją sympatię do Vondrackovej. Cóż może w kolejnym programie jury powie coś więcej o technice tanecznej tej pary.

Po Vondrackovej na parkiecie pojawiła się Sandra Lewandowska, o której napisaliśmy na początku informacji, tak więc od razu przechodzimy do pary: Anna Guzik i Łukasz Czarnecki. Obejrzeliśmy quickstep w wykonaniu tej pary. Anna Guzik pokazała w tańcu siebie i bardzo dobrze zatańczyła. Z jury pojawił się komentarz, że z Anną Guzik przetańczyliby całą noc. Oby tak dalej! Trzymamy kciuki!

Na koniec rumbę zatańczyła: Justyna Steczkowska ze Stefano Terrazzino. Rumba to prawdziwy teatr miłości, przepełniona jest erotyzmem, pełna zmysłowych ruchów całego ciała. Opowiada o kobiecie, która przy pomocy swoich wdzięków uwodzi mężczyznę po to by go zniewolić i zapanować nad nim. Justyna Steczkowska zatańczyła taniec, który do niej najbardziej pasuje. Ich rumba była ładna, choć jury miało niedosyt, jeżeli chodzi o ruchy bioder. Justyna Steczkowska jest kobietą, która nie tylko ładnie śpiewa, ale i tańczy. Para otrzymała od jury 3 dziesiątki. Jak będzie w kolejnych odcinkach programu Taniec z gwiazdami? Nie możemy się doczekać. Czekamy na Wasze komentarze.

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Lesznowola
kolejny odcinek programu taniec z gwiazdami za nami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-09-17 11:49:23 : Maciek
Wydaje mi się, że Sandra Lewandowska odpadła na własne życzenie. Zbliżają się wybory parlamentarne i może chce wesprzeć swoją partię w wyborach. Najlepiej zatańczyła Steczkowska. Z tej kobiety emanuje sam SEX! Cudownie się poruszała i zatańczyła! Jest ona dla mnie faworytką programu!!!
2007-09-17 20:33:10 : Anka
Zgadzam się z Maćkiem, że Justyna Steczkowska zatańczyła najciekawiej. Może dlatego że to piękna kobieta, która tańczyła z przystojnym facetem :)

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!