Logo - Borkowscy
2007-02-16 : Taniec z gwiazdami - kto z kim zatańczy w piątej edycji tanecznego show
Pojawiły się w Internecie informacje oraz zdjęcia, kto, z kim zatańczy w piątej edycji Taniec z gwiazdami. Prawie dwa tygodnie temu pisaliśmy wam na naszym blogu o gwiazdach, jakie wystąpią w piątej edycji Taniec z gwiazdami. Więcej przeczytacie w informacji: Taniec z gwiazdami - piąta edycja. Po ilości waszych komentarzy pod naszą informacją, stwierdziliśmy, że popularność programu Taniec z gwiazdami z edycji na edycję rośnie. W komentarzach pojawiło się kilka Waszych spekulacji, kto z kim zatańczy w piątej edycji Taniec z gwiazdami. Jak się okazało, niektóre z nich są zgodne z prawdą ;)

Taniec z gwiazdami - kto z kim zatańczy w piątej edycji
kliknij aby powiększyć – foto z kapif.pl

Odbyło się spotkanie gwiazd i tancerzy, którzy zatańczą w piątej edycji programu Taniec z gwiazdami. Na stronie Krajowej Agencji Prasowej i Fotograficznej KAPiF zostały udostępnione zdjęcia, na których można obejrzeć: kto z kim zatańczy w piątej edycji tanecznego show? Jak zwykle na oficjalnej stronie programu Taniec z gwiazdami: tanieczgwiazdami.onet.pl, grobowa cisza przed programem, a na innych stronach, aż "kipi" od kolejnych informacji na temat tanecznego show. Poniżej przedstawiamy Wam listę gwiazd i tancerzy, którzy zatańczą ze sobą w piątej edycji Taniec z gwiazdami:

1. Katarzyna Tusk zatańczy ze Stefano Terrazzino.
2. Katarzyna Cerekwicka zatańczy z Georgiy Korolyov.
3. Omenaa Mensah zatańczy z Rafałem Maserak.
4. Anna Samusionek zatańczy z Łukaszem Czarneckim.
5. Ewa Wachowicz zatańczy z Markiem Fiksą.
6. Ivan Komarenko zatańczy z Blanką Winiarską.
7. Krzysztof Tyniec zatańczy z Kamilą Kajak.
8. Rafał Olbrychski zatańczy z Ewą Szabatin.
9. Wojciech Majchrzak zatańczy z Magdą Soszyńską.
10. Bartosz Obuchowicz zatańczy z Kingą Jurecką.

Kto według was ma szanse wygrać piątą edycję programu Taniec z gwiazdami? Co myślicie o tym połączeniu gwiazd z zawodowymi tancerzami, których macie wypisanych powyżej? Czekamy na Wasze komentarze.

Zdjęcie w aktualności na naszym blogu pochodzi ze strony Krajowej Agencji Prasowej i Fotograficznej KAPiF: www.kapif.pl.

Blog Borkowski - strona prywatna Piaseczno
kto z kim zatańczy w piątej edycji taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-02-16 00:18:04 : Moniczka
Jednak potwierdziły się spekulacje co do Kasi Tusk, która zatańczy ze Stefano Terrazzino. Ciekawa jestem, czy ulegnie jego urokowi? Ognisty i temperamentny Rafał Maserak weźmie w obroty tym razem gwiazdę z TVN: Omenaę Mensah. Ciekawe co wyniknie z tego połączenia?
2007-02-16 02:26:55 : Irena z Wrocławia
Jestem ciekawa czy to TVN dobiera gwiazdy z tancerzami, czy jest to losowane? Jeżeli sami wybierają, to co decyduje o ich wyborze? Może sugerują się opiniami ludzi w internecie i sprawdzają co ludziom by się podobało? Moje typy na finał to: Katarzyna Tusk ze Stefano Terrazzino + Omenaa Mensah z Rafałem Maserakiem. Jestem ciekawa, czy sprawdzi się moje typowanie. Jeżeli pisząc to wytypowałam zwycięzców piątej edycji, to po zakończeniu programu zagram w dużego lotka ;)
2007-02-16 08:58:54 : Weronika
Chciałabym, żeby w finale znalazł się Bartosz Obuchowicz, który zatańczy z Kingą Jurecką. Chociaż patrząc na poprzednią edycję to faworyzowane są gwiazdy z TVN. Tak więc jeżeli powtórzy się sytuacja z poprzedniej edycji to w finale Taniec z gwiazdami zapewne zatańczy Omenaa Mensah z Rafałem Maserakiem ;)
2007-02-16 13:41:06 : Katarzyna Janicka
Zgadzam się z Ireną, że w firnale zapewne zobaczymy Omenę i Maseraka oraz Kasię Tusk z przystojnym Terrazzino. Dlaczego Kasia będzie w finale? Bo ma chyba największy rozgłos przed piątą edycją Taniec z gwiazdami. O nikim tyle nie napisano w internecie i prasie jak o Kasi Tusk. Co media widzą w zwykłej kobiecie, która nie wyróżnia się w tłumie? Może trochę popularności przeszło z jej taty Donalda Tuska. Swoją drogą szkoda, że to nie on jest prezydentem Polski. No cóż możemy sporo debatować, ale poczekamy do pierwszego programu piątej edycji Taniec z gwiazdami i zobaczymy jak zaprezentują się gwiazdy na parkiecie...
2007-02-16 14:11:27 : Michał J.
Widziałem na żywo jak rusza się Blanka Winiarska i jeżeli rozrusza Ivana Komarenko to ta para może dojść daleko w programie. Jestem też ciekawy jak poradzi sobie Kasia Cerekwicka, która jak przeczytałem zatańczy z nową twarzą wśród tancerzy: Georgiy Korolyov. Lubię Kasię Cerekwicką jako piosenkarkę, czy równie dobra będzie na parkiecie - zobaczymy. Trzymam kciuki :)
2007-02-16 16:49:02 : Łukasz
Widzę, że wśród tancerek są 2 moje ulubione: Kamila Kajak i Blanka Winiarska. Te kobiety są pełne dynamizmu i seksapilu. Co do gwiazd tańczących w piątej edycji, to będę trzymał kciuki za Wojciecha Majchrzaka, którego polubiłem z planu serialu na Wspólnej. Nie wiem dlaczego tak wszyscy przeżywają obecność Kasi Tusk w programie. Wygląda na sympatyczną dziewczynę, ale czy wywołuje aż takie emocje? Zgadzam się z Katarzyną Janicką, że dopiero będzie można coś powiedzieć po pierwszym programie Taniec z gwiazdami, jak zobaczymy nasze gwiazdy ruszające się na parkiecie. Wtedy już będzie można spekulować, kto ma szanse przetrwać do finałów.
2007-02-16 17:17:48 : Blog Borkowskich
Pisząc w nocy tą aktualność, na oficjalnej stronie programu Taniec z gwiazdami nie było jeszcze umieszczonych najnowszych informacji o tym: kto z kim zatańczy w piątej edycji programu? Przed chwilą weszliśmy raz jeszcze na ich stronę i pojawiała się już aktualność z informacją o parach tańczących w piątej edycji Taniec z gwiazdami: link. Informacja na oficjalnej stronie potwierdza, to co napisaliśmy na naszym blogu. Dziękujemy za dotychczasowe komentarze i zapraszamy innych do skomentowania informacji o gwiazdach tańczących w piątej edycji Taniec z gwiazdami.
2007-02-16 17:31:22 : Lucek
W odróżnieniu do wszystkich komentujących tą informację, ja będę trzymał kciuki za Ewę Szabatin i Rafała Olbrychskiego. Ewa Szabatin w poprzedniej edycji tak rozruszała Przemysława Sadowskiego, że według mnie to oni powinni wygrać czwartą edycję programu. Przy piątej edycji mam nadzieję, że wspaniale poruszająca się Ewa Szabatin również pociągnie Olbrychskiego jak najwyżej...
2007-02-16 22:37:05 : Edyta K.
Na stronie kapif.pl jest mało zdjęć. Czy znacie może jakiś serwis, gdzie można obejrzeć więcej zdjęć gwiazd, które zatańczą w piątej edycji Taniec z gwiazdami?
2007-02-16 23:04:24 : Rodzina Borkowskich
@Edyta K. w internecie można znaleźć bardzo dużo zdjęć gwiazd piątej edycji Taniec z gwiazdami. Między innymi zdjęcia możesz pooglądać na stronie: foto.
2007-02-17 10:59:10 : Katarzyna Borkowska
Dzisiaj w programie Dzień Dobry TVN mieliśmy możliwość obejrzenia gwiazd, które zatańczą w piątej edycji programu Taniec z gwiazdami. Informacja na stronie: link. Została przedstawiona tylko część gwiazd. Kolejna zostanie przedstawiona jutro w programie Dzień Dobry TVN (8:30 - 10:30).
2007-02-18 13:17:42 : Irmina
Oglądałam dzisiaj dzień dobry TVN i muszę przyznać, że zapowiada się ciekawy program taniec z gwiazdami. Szczególnie, że są wśród tancerzy prawdziwi przystojniacy, np.: Stefano Terrazzino lub Rafał Maserak, tak więc będzie na kogo popatrzeć. Trzymam kciuki za gwiazdy: Kasię Tusk i Bartosza Obuchowicza.
2007-02-19 11:46:52 : Edyta Lewandowska
@Edyta K. znalazłam kilka fajnych zdjęć gwiazd, które mają zatańczyć w piątej edycji taniec z gwiazdami na stronie Gali: www.gala.pl Nieźle ich tam wytapetowali i zretuszowali komputerowo. Całkiem inaczej wyglądają w TV i na żywo. Pozdrawiam Edyta
2007-02-25 15:00:15 : Martyna
Nie mogę się już doczekać piątej edycji programu taniec z gwiazdami. To już w następną niedzielę...
2007-02-25 15:11:28 : Irmina Janicka
Kasia Tusk zwierzyła się o swoich problemach Super Expressowi. Ćwiczymy walca i rumbę. A w rumbie trzeba mieć odważny strój, wykonywać seksowne ruchy, okazywać kobiecość i zainteresowanie partnerem. A ja nie umiem się do tego przełamać - przyznaje zawstydzona 19-latka Kasia Tusk. Mój boże to będzie dramat, jak Kasia nie zatańczy zmysłowej i seksownej rumby i wtedy na pewno odpadnie. Ah... te kobiety ;) Ja trzymam kciuki za Annę Samusionek i Wojciecha Majchrzaka
2007-05-24 13:36:01 : Zuzanna Królikiewicz
Uważam że powinna w następnej edycji zatańczyć: Doda, Mandaryna , Monika Brotka, Gosia Andrzejewicz i różni piłkarze. PROSZĘ

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!




Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!